Oficialus aprašymas

skirtumas kursai

Mokytojai, turintys teorinę ir praktinę patirtį kokybės vadyboje ir jos specifiką; Sėkmės bylos tyrimai dėl akreditavimo ir auditą; Infrastruktūra suderinama su standartiniu reikalavimu mūsų tikslinę auditoriją; praktinė patirtis bei kviestiniai specialistai kai kuriais moduliais buvimą.

TIKSLAI

Tarp pagrindinių tikslų MBA, galime išskirti:

  • Suteikti reikiamų žinių praktikoje nukreipti į planavimą, vykdymą ir kontrolę veiklos, susijusios su kokybės vadyba.
  • Įgalinant besimokančiuosius su techninių priemonių ir nustatyti reikiamus parametrus spręsti klausimus, būdingų Excellence Model in Tvarkyti MEG ir visiems savo perspektyvas.
  • Tiesioginis ypatingą dėmesį į ISO 9001, jos normos ir charakteristikos kokybės valdymas.

PASKIRTIES

Šis kursas yra skirtas profesionalams, kurie atlieka funkcijas, susijusias su kokybės vadybos viešose arba privačiose įstaigose.

METODIKA

Žinoma, bus sukurta per įvairius mokymo / si metodus, siekiant užtikrinti aktyvų studentų dalyvavimą žinių statybai. Profesorius pateikia monitoringo mokyklos medžiagą. Bus naudojamas pagal pobūdį ir tinkamumą kiekvienai disciplinai, įvairūs metodai, tokie kaip konkrečių atvejų tyrimus, žaidimų ir modeliavimas, konferencijas, paskaitas, seminarus, nukreiptus tyrimus, grupinis darbas, praktinių užsiėmimų laboratorijose, diskusijos ir mainai eksperimentus.

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Grupo Tiradentes »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov 2020
Duration
396 valandos
Dieninės
Price
9,336 BRL
24 dalimis R $ 389,00 R $ 9,336.00
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date