MBA Karjeros valdymas vaidina pagrindinį vaidmenį studentų Khanin MBA patirtį. Įsikūręs Khanin mokyklos Chase Karjera MBA karjeros valdymo tarnyba yra įsipareigojusi padėti tiek visą laiką ir ne visą darbo dieną MBA studentams nustatyti savo karjeros siekius ir išteklių, kurie gali padėti jiems siekti savo profesinių tikslų.


Kaip būsimasis MBA studentų esate jokių abejonių, atsižvelgiant į daugelį svarbių veiksnių, dėl savo pasirinkimą kokybės studijų, verslo mokymo. Khanin vadybos mokyklos žinome, kad vienas iš svarbiausių veiksnių, bus paslaugų ir paramos, kad gausite nuo Chase Karjera. Mes turime imtis būtinų priemonių užtikrinti, kad jums turėti prieigą prie visą spektrą Karjera išteklių valdymo, asmeninių ir labai profesionaliai pateikta.


Mes orientuoti į tris esminių strateginių elementų savo individualų karjeros valdymo pastangas remti:
1) teikti aukščiausios karjeros valdymo programavimas ir išteklių
2) padidinti savo dedamas pastangas ir absolventai, ir įmonių darbdaviai
3) didinti kiekį ir kokybę visiems mūsų MBA studentų karjeros galimybių


Norėdami padėti užtikrinti savo sėkmę, mes siūlome unikalų derinį kredito profesinės raidos seminaras, pastatytas teisę į savo akademinę programą ir nuolat vienas privalumas vieną karjeros konsultavimo, kad yra orientuoti į Jūsų individualius poreikius ir karjeros tikslų.

Mes norime padėti jums susitikti su jumis, karjeros tikslus ... ir rasti darbą, kuris jums tinka!


Peržiūrėti 1 daugiau kursų Eugene M. Isenberg School of Management, University of Massachusetts, Amherst »

Šis kursas yra Campus based