MBA International Hotel & turizmo vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

The MBA International Hotel & Turizmas Vadyba Jis yra pritaikytas prie Europos aukštojo mokslo erdvės ir sudaro 90 ECTS kreditų. Šia programa siekiama plėtoti įgūdžius, gebėjimus ir žinias sėkmingai veikti globalioje aplinkoje. Mokymas yra padalintas į šešis mėnesius nuo akademinio mokymo ir šešių mėnesių praktika įmonėse ir įstaigose sektoriuje.

Kietas mokymo leidžia plėtoti vadovavimo įgūdžius, gebėjimus ir žinių, reikalingų pagerinti įsidarbinimo ir karjeros perspektyvas svetingumo ir turizmo srityje. Rengia specialistus viešbučių ir turizmo veikti tarptautinėje aplinkoje. Fakultetas sudaro pramonės specialistų specializuojasi dalykų jie moko. Be bendrų pagrindinių sričių sutelktas į strategijos, rinkodaros, verslo vadybos ir viešbučių valdymo, programa leidžia specializacija: Rinkodaros ir komunikacijos ir / arba Finansų valdymas.

teorinis

420 valandų paskaitų nuo pirmadienio iki penktadienio, mokoma nuo rugsėjo iki kovo. Klasės tvarkaraštis leidžia derinant tyrimą su darbu.

Stažuotės

1000 valandas mokymui įmonių ir įstaigų sektoriuje (6 mėnesių).

Studentų profilis

Absolventai ir / arba jauni specialistai su 5 metų patirtimi pozicijas komandą reiškia svetingumą ir / ar turizmo.

Mokymo planas

Mokymo programa MBA International Hotel & Turizmas Vadyba yra 90 ECTS kreditų ir sudaro pro 5 modulius (4 privalomą ir 1 specializacija finansų valdymo ar rinkodarai ir komunikacija).

Priėmimo procesas

  1. Užpildykite internetinę išankstinės registracijos užtikrinti reikiamą informaciją ir dokumentus.

  2. Vertinimas išankstinę registraciją iki Vatel Madride. Ne vėliau kaip per vieną savaitę jums bus pranešta, jei kandidatas gali atlikti stojamuosius egzaminus.

  3. Atlikti egzaminus (bandymų ir asmeninis pokalbis).

  4. Ne vėliau kaip per 10 dienų nuo stojamųjų egzaminų baigimo Vatel informuoja kandidatą apie priėmimo bandymo rezultatas, o registracijos procedūrą, jei taikytina.

kursai

Registracijos mokestis *: 2,420 € Mokestis už mokslą: 9,960 €

* Vienkartinis mokėjimas, grąžinamoji išmoka

mokėjimas

Išankstinis mokėjimas: 3% nuolaida (taikoma nuo mokesčio už mokslą).
Atidėtas: iki 12 dalimis be palūkanų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Today, our Hospitality schools located throughout the world convey the same internationally targeted courses to 7,000 students, based on the tried and tested mixture of theoretical university courses ... Skaityti daugiau

Today, our Hospitality schools located throughout the world convey the same internationally targeted courses to 7,000 students, based on the tried and tested mixture of theoretical university courses followed by professional experience. Skaityti mažiau