MBA International Executive

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sukurta 1992 metais suformuoti verslo lyderius, tai novatoriškas kursas turi stiprią pripažinimą nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Tai yra galutinis Žinoma tiems, kurie darė kitų MBA arba padidinti savo žinias ir įgūdžius tarptautinę karjerą ir siekia intensyvus keitimasis žiniomis iš labiau patyrusių studentų iš Brazilijos.

FIA MBA

Tarptautinė MBA pasiekė rezultatų, panašias į labiausiai žinomų įstaigų į studentų pasitenkinimą pasaulyje, atsižvelgiant į Executive MBA Tarybos JAV vertinimų. 2004 metais, jis tapo pirmasis ir vienintelis "MBA" 100% Brazilijos būti tarp geriausių 100 magistrų vadovų pasaulyje, pagal "Financial Times" Londone. Nuo tada, MBA yra reguliariai magistrų Verslo arba "vykdomasis švietimas" Nuo 2003 m Tarptautinė MBA tapo pirmąja MBZ Brazilijos būti akredituota AMBA - magistrų įsikūrusių Jungtinėje Karalystėje asociacija, po labiausiai griežtos tarptautinius standartus vadybos išsilavinimą. Amba yra akreditavimo subjektas pirmaujanti mokyklas 80 pasaulio šalių, įskaitant Londono verslo mokyklos INSEAD, IMD tarp kitų. Brazilijoje, FIA turi rekordą MEC - Švietimo ir mokslo ministerija, kaip aukštojo mokslo institucijoje, ir yra akredituota ANAMBA - Nacionalinės asociacijos magistrų, subjekto, kuris jungia 10 geriausių MBA programas Brazilijoje su tarptautiniu standartu.

Nuo savo veiklos pradžios 1992 metais, FIA yra susijusi su MBA Tarybai JAV, pirmąjį Brazilijos instituciją sekti tarptautinius standartus magistrų Executive. FIA taip pat yra pasirašiusi PRME - principai, atsakingu valdymu Švietimo, organizacijos Jungtinių Tautų struktūrizuotas siekiant skleisti sąvokas įmonių socialinę atsakomybę, erdvė, kurioje mes turime daug dėmesio, skleidžiant geriausią praktiką daugiau nei 17 šalių Europoje, Azijoje ir Amerikoje.

Spauskite čia Daugiau informacijos ir / arba dalyvauti atrankos procese padaryti interviu ir gauti grįžtamąjį ryšį iš vieno iš mūsų koordinatoriai

Spauskite čia pamatyti mūsų programos turinį

TIKSLAI

Tarptautinė MBA siekiama atnaujinti ir suteikti vykdomosios ugdyti kritinį mąstymą, bendrą strateginę viziją ir gebėjimą vadovauti kaitos procesus įmonėse tarptautinėje konkurencinėje aplinkoje.

metodika

Žinoma, yra pasiūlyta dinamiškoje aplinkoje palanki mokymosi, derinant teoriją ir praktinius atvejus. Jie naudojami nacionalinius ir tarptautinius atvejus, pagal su Harvardo susitarimą, spręsti realias problemas, su kuriomis susiduria įmonės vis labiau konkurencingoje rinkoje.

Šios programos rezultatai yra palyginami su labiausiai prestižinių mokymo įstaigų pasaulyje, atsižvelgiant į Executive MBA Tarybos JAV vertinimų.

Be to, į savo fakulteto savo aukštos kokybės rezultatus nuo mokymo metodikos, kuri apima priemones ir žinomų didaktinius ir pedagoginius metodus, tokius kaip naudoti specializacija:

 • dalyvavimu metodai, modeliavimas ir keitimasis patirtimi, atitinka maždaug 50% visų klasių
 • Susitarimas su Harvardo už mokomąją medžiagą, straipsniai, modeliavimas ir atvejų naudojimui.
 • Darbas klasėje grupės ir atstumo.
 • Plėtros projektą užbaigti taikomas verslo realybe.

PROGRAMA

Kursas trunka 20 mėnesių, kurių bendras darbo krūvis 500 valandų klasėje ir 100 valandų užbaigus darbą. Veikla klasėje pasiskirsto taip:

 • Per 20 mėnesių, klasės penktadienį po pietų ir visą laiką šeštadieniais, kas dvi savaites.
 • Iki dviejų intensyvių savaičių klasių užsienyje, pasirinktuose regionuose.
 • Kruopštus programa, kuri leidžia jums sujungti tarptautinius standartinius tyrimus su jų darbu.
 • Tarptautiniai paskaitos ir tarptautinį konkurencingumą seminarai.
 • Naujoviškas seka: įmonės kryptis organizavimas ir tarptautinis standartas įgyvendinimas.
 • Galutinis MBZ, kuri yra ir transformuoja profesionalų, piliečių ir kompanija, gauti holistinį ir tarptautinę viziją
 • įgyvendinant projektą: verslo planas taikomas.
 • naudoti kredito iki 4 pasirenkant galimybę studentams, kurie vėliau prisijungti prie magistras Profesionalus Verslo vadybos.

Manoma, kad vidutinis įsipareigojimą 10 valandų per savaitę atskirų tyrimų.

NAUJI įžvalgomis su naujoviška programa!

EMBA_Diagrama
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Launched in 1980, the Future Studies Program supports both public and private organizations in improving their planning processes to better forecast and deal with changes in their business environment ... Skaityti daugiau

Launched in 1980, the Future Studies Program supports both public and private organizations in improving their planning processes to better forecast and deal with changes in their business environment and implement opportunities for the construction of their desired future. PROFUTURO is responsible for the premium international MBA programs in Brazil. Our team works with the highest international standard in providing MBAs and short duration programs, as well as in-company courses, designed to meet each individual company’s needs. The extensive background in research, contributes significantly to companies with consulting knowledge backed by advanced prospective methodologies adequate to the specific characteristics and conditions they face. Skaityti mažiau
San Paulas , San Paulas + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos