MBA integruota tvarumas valdymas - KARJERŲ

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA Integruota

Tvarumas valdymas - KARJERŲ

Akredituota MBA programa

"Integruotas tvarumas valdymas - KARJERŲ" yra iš politikos Zittau / Görlitz išraiška, sukurti naują rinką ir taikymo programas, orientuotas.

Išskirtinis dėmesys absolventus tokioje padėtyje programa, kad būtų galima patenkinti darbo vietoje šiandien, kuris yra pažymėtos globalizacijos, išteklių trūkumo ir vis kieta konkurencija poreikius. Tvarumas valdymas yra sudėtingas kompleksinis klausimas, kuris reikalauja nuolatinio procesus, pritaikoma struktūras ir veiksmingą vidinę ir išorinę komunikaciją. Keturi pavadinimai teikimo iliustruoti temas, kuri apima verslo tvarumo valdymas, mūsų nuomone:

  • Q OKYBĖ
  • U mweltmanagement
  • rbeitsschutzmanagement
  • R izikos valdymas

Šios keturios sritys yra pagrindinės modulius mūsų laipsnių programos. Jie naudingai papildo modulio sudėtingų vadovavimo ir socialinių įgūdžių, taip pat pasirenkamuosius modulius iš ekonomikos srities.

dirbantys studentai

Mūsų pasiūlymas yra skirtas profesionalams, kurie nori daugiau nei tik techninį mokymą. Už mus, tai vis į kovą su dinaminiais ir sudėtingų klausimų mūsų laiko, pažymėtų globalizacijos, išteklių trūkumo ir vis kieta konkurencija. Čia, žinoma, yra praktiškas ir verslą orientuoto. Būtini teoriniai pamatai, kad mūsų profesoriai. Praktinis gamyba patyrę ekspertai ir dėstytojai. Dalyviai, jų patirtis ir klausimai visada yra centre. Mes siekiame bendro aktyvaus mokymosi procesas, o ne pasyvus teorinio mokymo lektorius besimokančiųjų.

Kūrimas ir testavimas programos yra iš Matematika / Gamtos mokslų fakultete Zittau / Görlitz universiteto projektas buvo finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Saksonijos.

Mokytojo programos trukmė apima penkis semestrus įsk. Magistro baigiamasis darbas. Studentai įgis 90 ECTS kreditų ir tam tikrą mokestį, TUV sertifikatus:

  • Atstovas kokybės valdymo,
  • Pareigūnas aplinkosaugos vadybos ir
  • Pareigūnas saugos valdymo.

Yra apmokestinama mokslą į 2250 EUR už semestrą suma. Apie atskirus finansavimo galimybes, mes norėtume Jus informuoti!

Atitinkamos studijų įėjimai gali būti priimta dėl prašymo.

Priėmimo sąlygos

Be to, profesinės universitetinį išsilavinimą bent vienerių metų patirtį atitinkamoje profesija yra reikalinga.

Tinkamumas ir individualių aplinkybių pareiškėjų bus nustatomas asmeninio priėmimo interviu.

Užsienio pareiškėjams taip pat įrodymai, mokėjimo vokiečių universitetinio lygio (GSH) yra privalomi.

tyrimo tikslas

Specializuotų žinių ir naujausius pokyčius, ir tarpdisciplininio požiūrio į įvairių valdymo sistemų keitimo leis absolventams galimybę nustatyti ekonomines problemas, analizuoti ir kurti reikiamas sprendimus. Papildomi moduliai parengti būsimus lyderius Prieš įgyvendinant sprendimus praktikoje.

Gradacija

MBA - verslo administravimo magistras

Akredituota MBA laipsnį atitinka galimybes įgyti aukštąjį aptarnavimo viešojo administravimo ir kvalifikuoti dėl vadovų užduočių įmonių reikalavimus.

Karjeros galimybes

Vidurinysis valdymo ir atsakomybė kokybės užtikrinimo ir aplinkos apsaugos, sveikatos ir saugos bei rizikos valdymui.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Yra daug vietų, kur galima gerai mokėsi. Bet yra tik vienas Zittau / Görlitz. Įtakos regioninės integracijos vaizdingose ​​pasienio trikampis tarp Vokietijos, Lenkijos ir Čekijos Respublika tikisi, ka ... Skaityti daugiau

Yra daug vietų, kur galima gerai mokėsi. Bet yra tik vienas Zittau / Görlitz. Įtakos regioninės integracijos vaizdingose ​​pasienio trikampis tarp Vokietijos, Lenkijos ir Čekijos Respublika tikisi, kad studentams išskirtinis, unikalus ir pasaulinio lygio švietimo įstaiga. &nbsp Nėra mokestis už mokslą, žemas pragyvenimo išlaidos, šeimos atmosfera, intensyvi priežiūra. Plus ultra-modernus įrenginiai ir daug regioninių, nacionalinių ir tarptautinių kompanijų ryšiai su - šie yra idealios sąlygos veiksmingai ir praktinis laipsnį. Ir gana galbūt priežastis, kodėl dauguma iš mūsų studentams baigti studijas per nustatytą laikotarpį. Tada jie tikisi, puikias karjeros perspektyvas.Didelis mūsų absolventų įdarbinimo rodiklis - ne mažiau kaip puikios kokybės mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų rezultatas. &nbsp Be to, siūlome modernius laboratorijos ir paskaitų sales, naują Campus Zittau ir Görlitz ", Campus teisę Nysa studijų sąlygų, studentai ieškoti kitur veltui. &nbsp Hochschule Zittau / Görlitz tyrimas. Tai reiškia, kad, studijuoja geriausiomis sąlygomis mokymo ir mokslinių tyrimų, su daugiau kaip 3800 studentų, 130 dėstytojų ir daugiau kaip 100 mokslo darbuotojų. &nbsp&nbsp Mūsų kontaktai. Tarptautinis ir visame pasaulyje. &nbsp Hochschule Zittau / Görlitz yra tikrai tarptautinė švietimo institucija.Iš viso 115 38 šalių universitetų, aukštųjų mokyklų partnerystę. Iš Pietų Afrikos į Jungtines Amerikos Valstijas, iš Brazilijos, Didžiosios Britanijos į Rusiją. Tai pasireiškia žodį "tramplinas į pasaulio " materialus dimensija. &nbsp Be to, mes galime atkreipti dėmesį į tarptautinį bendradarbiavimą su pramonės partneriais, tarptautiniu mastu pripažįstamus mokslo laipsnius ir savo tarptautinį tinklą Nysa universitete. Studijų Hochschule Zittau / Görlitz - tai reiškia, kad mokosi po globalizacijos. Skaityti mažiau