Vėlgi naujus pedagoginius požiūris pasaulis

Šiandienos mokymo lankstumas: kiekvienam savo ritmu ir savo gyvenimo

 • 1 dinaminis modelis: seminarai, praktiniai seminarai ir projektai
 • Darnus tempas 1: 1 vakarą per savaitę (3h) + 1 šeštadienis per mėnesį (7h)
 • 1 mokymo vadovams: mokymo metu yra suderinama su profesinių tikslų (nuo 15 iki 18 mėnesių, priklausomai nuo integracijos atramos)
 • 1 pritaikomas modelis: sistema leidžia tiek akis, kad visų įvykių nuotolinis, įskaitant projektus, įveikti bet kokias nenumatytas
 • 1 lankstus mokymasis: Tai galima pasiekti mokymo metu keliu

Į "Plius"

 • Asmeniniai plėtros / Lyderystė
 • Instruktavimas profesinės projekto įgyvendinimo
 • Augimas vadybinių ir technologinių įgūdžių
 • A 4 MBA pasirinkimas ne skaitmeninių transformacijų širdį
 • Per savaitę ant "spot" International "(Niujorke, San Franciske ar Šanchajuje)

Naujoviška pedagogika Ionis grupė tinka reikliausių vadovai

Sujungiant MBA Ionis-STM, susipažinimo pedagogiką Ionis: sisteminimą projekto režimu, daugyba seminarus ir praktinius užsiėmimus, intensives ir pakrovimas. Šie metodai atsirado mūsų mokyklose ir jau plačiai išplito. Į Ionis-STM, jie yra pritaikyti prie kadrų gerbti savo tapatybę mokymo, o įvedant juos į šių veikliųjų mokymo metodus. Instruktoriai visi aukšto lygio veiklos kasdien bendrauja su metodais, įgūdžių, žinių ir argumentais specialistai, kad jie perduoda grupių jie coachent kolektyvinėje dinamiškas.

Pavadinimas RNCP

Už kiekvieną savo MBA, Ionis-STM pristato kaip ekspertas RNCP lygio I

Kas yra šio MBA?

Visų vadovų, kurie nori eiti greičiau šiuolaikinių problemų ir įvaldyti sprendimus joms spręsti supratimą. Tempas buvo sukurta, kad būtų suderinama su sunkių apribojimų, kurie yra jų. Patys skirtas skaitmeniniam amžiui, jie išlaiko sprendimus, kurie leistų lanksčiau, kad tik užpildant geromis sąlygomis kursą garantija.

tikslas MBA

"Google", "Facebook", "YouTube", Dailymotion, "LinkedIn", "Instagram", paybal eBay ... kad šiandien gigantai gimę pradedantiesiems vakar. technologijų taikymo, siūlomos įmonėms ir privatiems asmenims novatoriškos paslaugos visi kūriniai, kurie lydi mus kasdien ir kurie yra iš žvalgybos ir drąsiausių verslininkų. MBA Inovacijų ir verslumo sudarys "vizionierių", kuris atneš savo verslo galimybes vertės kūrimo, naujų prekių ir paslaugų, naujas rinkas.

Taip pat bus apmokyti tiems, kurie nori imtis kurti savo verslą iššūkį ir suteikti jiems žinių, kad galėtų steigti savo plėtros strategiją, suprasti riziką, vadovauti ir motyvuoti komandas nuolat atsinaujinti. MBA Vadyba ir kibernetinio saugumo mokyti ekspertus, kurie galės pasiūlyti saugią aplinką į statymų ir iššūkius šiuolaikinės įmonės raidą.

Programa mokoma:
 • Prancūzų kalba

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Ionis School of Technology and Management »

Šis kursas yra Campus based
Duration
15 - 18 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą