MBA Informacinių technologijų vadyboje

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Apie

Vadybos informacinių technologijų programos MBA yra skirta patenkinti kylančią rinkos paklausą IT vadybos specialistams. Studentai turi baigti 15 kursų, įskaitant septynis MBA pagrindinius kursus, du pasirenkamuosius kursus ir šešis IT kursus. MBA programa su koncentracija informacinių technologijų vadyboje gali būti baigta per du semestrus ir vieną vasaros sesiją.

Naujausios technologijų tendencijos padidino informacinių technologijų specialistų paklausą. Informacinių technologijų valdymo programa pabrėžia informacijos sistemų valdymą, duomenų bazių valdymą, ryšių tinklus, projektų valdymą, elektroninę prekybą, sistemų analizę ir projektavimą. Studentai bus pasirengę pozicijoms tarptautinių korporacijų ir kitų įmonių vadyboje, susijusiose su elektronine prekyba, informacijos saugumu, sistemos integracija ir strateginiu skaitmeninių bei elektroninių technologijų naudojimu versle.

Pranešimas studentams ir būsimiems studentams: „Tampa Campus“ informacinių technologijų magistro programa buvo įkelta į studentų pasiekimų šou priežastį jų akredituotojui, nepriklausomų kolegijų ir mokyklų akreditavimo tarybai (ACICS) dėl esminio nesilaikymo. 60% išlaikymo norma.

Ši specializuota MBA programa yra skirta patenkinti kylančią rinkos paklausą IT vadybos specialistams. Studentai turi baigti 15 kursų, įskaitant 6 koncentruotus IT kursus. 45 kreditų programa, vedanti į informacinių technologijų vadybos magistro laipsnį, gali būti baigta per 15 mėnesių. Studentai gali perkelti iš vienos universiteto į kitą ir užbaigti savo laipsnio reikalavimus. Studentai, turintys bakalauro laipsnį kitose srityse, gali tekti baigti MBA parengiamuosius kursus. Ši programa taip pat gali būti baigta internete.

Priėmimas

Priėmimas reikalauja baigti bakalauro laipsnį ar lygiavertį verslo administravimą. Baigiamasis bakalauro laipsnis ar lygiavertis dalykas susijusiose srityse, pavyzdžiui, ekonomika, įskaitant šių pagrindinių kursų užbaigimą: mikroekonomika, statistika, verslo teisė, rinkodara, vadyba ir apskaita. Į bakalauro studijų programą turi būti įtrauktas akademinis kursų darbas, baigtas „C“ ar aukštesniu laipsniu statistikos ir (arba) apskaitos srityje. ** Pastaba: Studentai, kurie nėra baigę reikiamų išankstinių studijų kursų, mokysis MBA.

110271_110185__MG_1254.jpg

Baigimo reikalavimai

Be visų absolventų studijų baigimo reikalavimų, kandidatai į informacinių technologijų vadybos magistro laipsnį turi baigti bent 45 semestro kreditų pakopos lygmeniu, kurį sudaro toliau išvardyti kursai su 3.0 arba aukštesne GPA. Absolventai taip pat turi sėkmingai baigti išsamų magistro darbą.

Programos „Informacinių technologijų vadyba“ MBA baigė:

  1. Sukurti ir vadovauti techninių žmonių komandoms siekiant nustatytų tikslų ir valdyti savo produkto plėtrą.
  2. Nustatyti būdus, kuriais galima taikyti technologijas, kad būtų išspręstos esamos ir naujos ar numatomos problemos.
  3. Stiprinti technologijas, siekiant įgyvendinti strateginius valdymo tikslus ir galimybes.
  4. Užtikrinti informacijos kokybę, taip pat jos vertę tiems, kurie galiausiai jį naudos priimdami sprendimus.
  5. Pagalvokite, rašykite ir kalbėkite įtikinamai ir įtikinamai apie nuolatinį ar numatomą darbą su kolegomis, galutiniais vartotojais ir įmonių vadovais ir atidžiai išklausykite atsiliepimus.

Siūlomi šiuose universitetuose:
Tampa Bay, Heidelberg ir Online

110279_110186_grad2015_11.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2019

Apie mokyklą

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, inter ... Skaityti daugiau

Since its founding four decades ago, Schiller International University has prepared men and women for leadership, government and service roles in countless countries. Schiller’s global heritage, international programs, cosmopolitan locations and experienced faculty continue to attract students from around the world. Skaityti mažiau
Paryžius , Heidelbergas , Madridas , Largo , Tampa + 4 Daugiau Mažiau