MBA Pasaulinis verslo administravimo magistras su papildoma Pathways į visuomenės sveikatos ar draudimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pristatyta Glazgo Kaledonijos universiteto Londono miestelyje, ši pasaulinė MBA programa buvo sukurta atsižvelgiant į mūsų įsipareigojimą dėl bendro gėrio ir JT atsakingo vadybos ugdymo principų (PRME). Ši savita visuotinė MBA programa yra skirta versliems ir socialiai mąstantiems asmenims, norintiems tapti profesionaliais vadybininkais, turintiems instinktą sukurti tvarų verslą socialiai atsakingu būdu.

Išmoksite vadovauti iš vidaus, pasitelkdami naujoves ir kūrybinį mąstymą, formuodami jus į lyderį, pasiruošusį rytojaus pasauliui. Baigę galėsite nustatyti savo kompetencijos ugdymo poreikius, kad galėtumėte tapti atsakingu ateities lyderiu.

Lanksti MBA, ši unikali programa suteikia studentams galimybę specializuotis savo pasirinktoje srityje per devynis unikalius pasirenkamuosius modulius. Studentai taip pat gali pereiti su MBA (visuomenės sveikatos) arba MBA (draudimas), jei jie pasirinkti modulius būdingi to Pathway .

Ši praktinė ir taikoma programa suteikia informacijos apie kasdienius iššūkius, su kuriais susiduria įvairių verslo ir trečiojo sektoriaus organizacijų vadovai visame pasaulyje. Mes pabrėžiame svarbiausių verslo funkcijų vaidmenį, indėlį ir integraciją, kad padidintume jūsų sugebėjimą kurti ir įgyvendinti efektyvias visos organizacijos strategijas.

Ši dinamiška ir reikli programa reikalauja energingo jūsų dalyvavimo. Kaip ir jūs, jūsų bendraamžiai bus ambicingi, labai motyvuoti ir pasiryžę sėkmingai. Mes tikimės, kad pasveikinsime jus su programa ir mūsų globaliame socialiai atsakingų lyderių tinkle.

„GCU London“ pritraukia išskirtinius absolventus iš viso pasaulio ir siūlo neprilygstamą studentų patirtį ir galimybes įsidarbinti tarptautiniu mastu.

GCU didžiuojasi turėdamas moderniausius miestelius Glazgo centre ir Niujorke.

Vykdydami šią programą, turėsite galimybę abiem šioms įdomioms vietoms (atsižvelgiant į vizų apribojimus) surengti du vienos savaitės trukmės kultūros panardinimo laikotarpius.

Mūsų unikalus MBA yra sukurtas atsižvelgiant į tarptautinio verslo ir visuomenės poreikius, padedant įgyti įgūdžių, žinių ir patirties, reikalingų norint tapti sėkmingu ir atsakingu vadybininku visuose sektoriuose.

Ką mokysi

Pasaulinė MBA programa studentams suteiks esminį vadybos teorijų ir praktikos supratimą.

Globalus MBA dėmesys sutelkiamas į darbo patirtį. Išorinis bendravimas su verslu yra pagrindinė MBA mokymo programos dalis.

Tada studentai gali pasirinkti pasirenkamuosius dalykus, kad galėtų specializuotis pagal pasirinktą dalyką.

Moduliai

MBA įgūdžiai ir įrankių rinkinys (branduolys):

 • Atsakinga lyderystė
 • Įrodymais pagrįstų projektų metodai
 • MBA projektas
 • Operacijų valdymas ir analizė valdymo sprendimų priėmimui
 • Organizacinės vertės kūrimas
 • Verslo pilietybė globaliame amžiuje
 • Strateginis valdymas

Pasirenkamieji (pasirinkite vieną):

 • Produktų ir paslaugų inovacijos ir pasaulinė logistika
 • Keisti valdymas
 • Visuomenės sveikatos praktikos principai ir teorija *
 • Draudimo automatizavimas, analizė, skaitmeninimas ir kibernetinė sauga **

Pasirenkamieji (pasirinkite vieną):

 • Inovacijos ir verslumas
 • Socialinių veiksmų požiūris į visuomenės sveikatą *
 • Verslo tęstinumas ir krizių valdymas
 • Pasaulinė rinkodaros strategija
 • Draudimo sprendimai kylančiose rinkose **

* Norėdami baigti Global MBA (visuomenės sveikata), turėsite pasirinkti abu šiuos modulius.

** Norėdami baigti globalų MBA (draudimą), turėsite pasirinkti abu šiuos modulius.

Kultūrinės kelionės į Glazgą ir Niujorką

GCU didžiuojasi turėdamas miestelius Glazgo centre ir Niujorke. Įkūrę Glazgo Caledonian Niujorko kolegiją, esame pirmoji užsienio aukštojo mokslo įstaiga, suteikusi laipsnius Niujorke.

Vykdydami šią programą, turėsite galimybę organizuoti pasirenkamas kultūrinio pasinėrimo keliones į Glazgą ir Niujorką. *

* Galioja sąlygos

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

Tipiniai įėjimo reikalavimai

JK pirmos ar antros klasės pagyrimo laipsnis (arba lygiavertis).

Tačiau kiekviena paraiška nagrinėjama atskirai. Jei kandidatai neturi tipinės akademinės stojimo kvalifikacijos, tačiau gali įrodyti atitinkamą darbo patirtį ir (arba) pripažintų profesinių organizacijų kreditus, jiems gali būti leista įstoti į šią programą per Universiteto ankstesnio mokymosi pripažinimą.

Pareiškėjams, turintiems konkretų su verslu susijusį laipsnį arba turintiems atitinkamos vadybinės patirties, jus taip pat gali sudominti mūsų „MBA prabangių prekės ženklų valdymas“.

Anglų kalba

Akademinis IELTS balas 6,0 (arba lygiavertis) be elemento žemiau 5.5.

Atkreipkite dėmesį: jei esate iš daugumos anglų kalbančių šalių, gali būti nereikalaujama pateikti papildomų įrodymų apie jūsų anglų kalbos mokėjimą.

Įranga

Mūsų Londono miestelis suteikia mūsų globaliems MBA studentams pažangiausias mokymosi aplinkas ir siūlo modernias dėstymo erdves paskaitoms, nedidelių grupių studijoms ir socialiniam mokymuisi.

Įsikūręs ypač modernioje aplinkoje, „Spitalfields“ širdyje, esančioje mados ir finansų sostinėje Londone, šis profesionalus antrosios pakopos universitetinis miestelis remiasi aukštos kokybės mokymo ir pramonės partneryste visame pasaulyje.

Studentų patirtis

„GCU London“ įsikūręs viename ryškiausių ir kosmopolitiškiausių pasaulio miestų.

Tai yra geriausias kiekvienos kultūros, pomėgių ir pomėgių bei kiekvienos meno formos pasirinkimas ant jūsų slenksčio. Geriausia, kad „GCU London“ įsikūręs vienoje įdomiausių ir moderniausių Londono zonų; „Spitalfields“, legendinių „Brick Lane“, „Old Spitalfields“, „Petticoat Lane Markets“ namai ir daug daugiau.

Miesto miestelis siūlo unikalų MBA ir magistrantūros kursų asortimentą, aukštos kokybės mokymą ir ryšius su tarptautiniu verslu.

„GCU London“ suteikia studentams praturtinančią ir įvairiapusę mokymosi patirtį, paremtą gyvybingu tarptautiniu, intelektualiniu ir kultūriniu gyvenimu. Mes pritraukiame studentus iš daugiau nei 56 šalių, iš visų pasaulio sluoksnių.

Mokesčiai ir finansavimas

Jūsų mokami studijų mokesčiai dažniausiai nustatomi atsižvelgiant į jūsų mokesčio statusą.

Į studijų kainą įeina apgyvendinimo išlaidos pasirinktinio kultūrinio vizito metu. Perskaitykite visas taisykles ir nuostatas.

Mokestis už mokslą 2020/21

 • Pradžia (įskaitant Škotiją ir Europą): 12 500 svarų sterlingų
 • Tarptautinis (už Europos ribų): 14 500 svarų sterlingų

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Taisyklės ir sąlygos

Šiose sąlygose išdėstytos GCU ir registruotų studentų, studijuojančių Globaliame verslo administravimo magistre (MBA), įsipareigojimai, be Universiteto standartinių studentų terminų ir sąlygų, ir, kai taikoma, Universiteto tarptautinės sąlygos ir sąlygos, kuriose išdėstytos jūsų teises ir pareigas, taip pat universiteto įsipareigojimus jums.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Skaityti daugiau

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Skaityti mažiau
Glazgas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau