Oficialus aprašymas

Apžvalga

Plėtoti įgūdžius, reikalingus norint prisijungti prie naujos kartos strateginių verslo lyderių, mokytis kurti, plėtoti ir tvariai plėtoti organizacijas, kurios veikia pasauliniu mastu.

Šio kurso absolventai demonstruoja pažangią rinkodaros, finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, tarptautinio verslo, tarptautinės prekybos, projektų valdymo, strategijos ir lyderystės kompetenciją. Mokymasis yra labai naudingas: jūs gausite puikią praktinių įgūdžių ir darbo pasaulio patirtį, o jūs įgysite įsitikinimą, kad pasiruošę karjerai, su bet kokiu pramonės šakos atstovu.

Kursai yra tiek visą darbo dieną, tiek ne visą darbo dieną ir tinka visiems, kurie neseniai baigė studijas, tiems, kurie dirbo keletą metų. Taip pat galite pasiekti bendrą apdovanojimą: išlaikydami 2 konkrečius kursų modulius, galite įgyti CMI sertifikatą strateginiame valdyme ir lyderystėje.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Tai intensyvus, daugiadisciplininis, internacionalizuotas kursas, kuris nėra specifinis konkrečiai pramonei. Jūs baigsite visapusišką organizacijos požiūrį, todėl galėsite prisitaikyti prie skirtingų valdymo funkcijų. Jūs galėsite užsiimti verslo valdymo ir lyderio vaidmenimis beveik bet kuriame pasaulio sektoriuje.

Šis "Global Business" MBA gali būti jūsų bilietas į aukštą skrydžio karjerą vadovaujant verslui tarptautiniu mastu. Be to, kad gilintumėte esamą žinias apie verslo teoriją ir praktiką, jūs išmoksite svarbiausius visą gyvenimą trunkančius įgūdžius, įskaitant kritinį mąstymą, problemų sprendimą, sprendimų priėmimą, duomenų analizę, veiksmingą bendravimą, lyderystę ir pokyčių valdymą. Tai padės jums bet kokioje verslo disciplinoje ir kiekviename savo karjeros etape.

Šis kursas yra labai praktiškas požiūris į mokymąsi, todėl jūs turėsite didelį poveikį verslo metodams ir jų taikymui pramonėje. Jūs turėsite daugybę galimybių susipažinti, išgirsti iš projektų realių darbdavių ir juos įgyvendinti; imtis bendrų lyderystės projektų; ir veiksmingai dirbti kaip tarpkultūrinė komanda.

MODULIAI

Tvari strategija - nuo planavimo iki įgyvendinimo. Rinkodara globaliuoju laikmečiu. Finansavimas, finansavimas ir teisėkūros. Sėkmingo vadovavimo pasaulio ekonomikoje verslo ir valdymo metodai arba verslumas.

Akreditacija

Sėkmingai baigus kursą ir pasirinktus modulius, jums bus suteiktas CMI 7 lygio sertifikatas, skirtas strateginiam valdymui ir vadovavimui . Registruojamas kaip CMI narys.

Stipendijų galimybės

Coventry University London " džiaugiasi, kad neseniai pradėjo keletą stipendijų JK ir tarptautiniams studentams. Daugiau apie mūsų stipendijas galite sužinoti peržiūrėdami mūsų tinklalapį.

Pradžios datos

"MBA Global Business" pradžios data yra 2018 m. Spalio mėn., 2019 m. Sausio mėn. Ir 2019 m. Gegužės mėn.

Patekimo reikalavimai

Geros kokybės pagyrimu laipsnis ar lygiavertis. Paraiškos iš kandidatų, turinčių lygiavertį laipsnį ir atitinkamą patirtį, bus nagrinėjamos individualiai. Darbo patirtis yra pageidaujama, bet nebūtinai būtina.

Ateities perspektyvos

"Aš dirbu kaip pardavimų atstovas" SolarWinds ", tarptautinėje programinės įrangos kompanijoje. Coventry University London padavė mane už būsimą darbą įvairioje aplinkoje. Savo ruožtu atlikdama rinkos tyrimus, nustatydama potencialius klientus ir analizuodama rinkos tendencijas, įgūdžiai, kuriuos sukūriau, buvo neįkainojami ". - Burak Dirlik, Turkija (absolventai MBA Global Business)

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Coventry University London »

Paskutinį kartą atnaujinta May 22, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Gegužė 2019
Spal 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
16,184 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Gegužė 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal 2019
End Date
Rugs 30, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau 2020
End Date
Grd 31, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Gegužė 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rugs 30, 2019

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Grd 31, 2019