MBA finansuoja Barcelona

GBSB Global Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA finansuoja Barcelona

GBSB Global Business School

Kodėl MBA Barselonoje

 • Studijų verslo administravimas verslo mokykloje, kur "Digital" yra jos pagrindas. "GBSB Global" yra vienintelė Ispanijos aukštoji mokykla, kurią "Microsoft" akreditavo kaip skaitmeninio švietimo lyderį. Nustatykite save atskirai nuo varžybų.
 • Užsidirbk akreditaciją be savo magistro laipsnį per ACCA, garsią tarptautinę Chartered Certified Accountants Association
 • Gaukite diferencinę kvalifikaciją "Microsoft Imagine Academy" - GBSB Global rengia studentus patenkinti rinkos poreikius skaitmeninėse technologijose

Programos aprašas

Finansų MBA Barselonoje taiko naujausią mokymo metodiką, atvejo studijas, situacinę analizę, modeliavimo žaidimus ir praktines klases, kurios suteikia praktinių žinių, taikytinų dinamiškai, moderniai verslo aplinkai. Finansų MBA Barselonoje apima daugybę temų, įskaitant bankininkystę, investicijas, investicinę bankininkystę, įmonių vertinimus, nekilnojamąjį turtą, apskaitą ir finansinę analizę. Finansų magistras Barselonoje yra transformacinė programa, skatinanti studentus augti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai. Tai yra viena iš pirmaujančių MBA Ispanijoje, kurios tikslas - pakeisti pačią verslo švietimo koncepciją ir parengti atsakingus, novatoriškus ir tikrai pasaulinius verslo lyderius. Finansų magistro studijos Barselonoje apima kursus, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinėms analitikoms, tokioms kaip finansinė ir vadybinė apskaita, statistinė analizė ir įmonių finansai, kurie suteikia tvirtą pagrindą studentams siekti savo karjeros. Finansų magistro programos Barselonoje programa yra orientuota į tvarią praktiką, verslo etiką, verslumą, stiprius vadovavimo įgūdžius ir novatorišką problemų sprendimą, rengiant verslo specialistus, kurie padės pasauliui keisti ir transformuoti verslo ateitį. Ši MBA programa rengia studentus susiduria su iššūkiais, kuriuos kelia globalizuota ekonomika, ir suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų dirbti kitose šalyse. GBSB Global Business School yra pirmoji verslo mokykla Barselonoje, teikianti finansų programas, skirtas atitikti ACCA specifikacijas, rengti MBA finansų studentams, turintiems žinių, reikalingų gauti ACCA sertifikatą iš lygių nuo F1 iki F4 be jų MBA laipsnio. Šis paskyrimas nustato MBA finansų studentų, išskyrus jų bendraamžius, ir gali juos žemesnias pareigas tarptautinėse kompanijose baigus studijas.

Vienas iš labiausiai žinomų MBA programų verslo etikos ir tarptautinių santykių srityje GBSB Global MBA Barselonos studentai tapo Tarptautinio verslo etikos bylų konkurso (IBECC), JAV prestižiškiausio verslo etikos srityje įvykusio 1996 m.

Žaliosios MBA programos vadove - 1 vieta Europoje

Svarbiausi faktai

 • Programos trukmė - 9 mėnesiai
 • Programos kalba - anglų
 • Vartojimas - Spalis, Sausis, Balandis / Kasmet
 • Tvarkaraštis - dieninė diena
 • Vieta - Barselona, ​​Ispanija

Programa renginiai

 • Fakultetas su pramonės patirtimi
 • Įmonės vizitai
 • Studentai iš 70 skirtingų šalių
 • Išskirtiniai tarptautiniai verslo renginiai
 • Praktinės žinios, taikomos pasauliniu mastu
 • Karjeros galimybės su tarptautinėmis kompanijomis

Kodėl uždirbti šį laipsnį

Padidinkite savo atlyginimą, gaukite reklamą ir atverkite naujas karjeros galimybes - patenkinkite savo profesines ambicijas, išvystykite stiprią karjerą ir pralenkite savo tikslus.

3 iš 4 MBA absolventų teigė, kad jie nebūtų įgiję savo dabartinio darbo be MBA laipsnio (GMAC, 2013 m.). 90% respondentų teigė, kad MBA programa buvo profesionaliai apdovanota.

Padidinkite savo inovacijų potencialą - Atlikite kursus apie dizaino mąstymą, kūrybiškumą ir psichologiją, naujų produktų kūrimą ir pasirengę dirbti novatoriškose įmonėse. Priimkite tokius kursus, kaip "Dizaino mąstymas", skatindami kūrybiškumą ir psichologijos supratimą, susijusį su produktų kūrimu.

GBSB Global Business School mokslinių tyrimų skyrius nuolat dalyvauja verslo švietimo tyrimuose, kurie skatina novatoriškiausių ir praktinių verslo programų kūrimą. "GBSB Global" įgyvendina pažangiausias mokymo metodikas, šiandien naudojamas MBZ mokymo programoms, tokioms kaip "Lego" serijos pasirodymai ir gamybos užduočių piešimas.

Puikūs jūsų vadovavimo ir valdymo įgūdžiai - tapkite profesionaliu vadovu, entuziastingu vadovu, tenkink savo ambicijas ir įkvėpkite kitų.

Yra tiesioginis ryšys tarp veiklos rezultatų ir verslo sėkmės su vadovų vadovavimo gebėjimais. Tai reiškia, kad gerai išsilavinusių vadovų, turinčių gerų vadovavimo įgūdžių, paklausa augs tik. Ir įvairių įmonių steigėjų iš daugiau nei 18 šalių visame pasaulyje.

Pasiruoškite susidurti su 21-ojo amžiaus iššūkiais. Prisijunkite prie verslo specialistų, siekdami darbotvarkės, pagrįstos tvarumu ir etikos principais.

Šiandien vis daugiau kompanijų kruopščiai atrenka tiekėjus ir partnerius iš daugybės įmonių, atitinkančių tarptautinius aplinkosaugos standartus ir reikalavimus, išdėstytus laikantis žmogaus teisių ir etikos principų. Išsilavinimas, orientuotas į visuotinį tvarumą, paruošia studentus pastarosioms tendencijoms, orientuotoms į etikos praktiką pasaulio versle.

Pasinaudokite "Barselonos" pranašumais - sukurkite tinklą ir susikurkite santykius mieste, kuriame yra didžiausios tarptautinės kompanijos ir didelio masto pramonės renginiai.

Pasaulinis mobilus kongresas, didžiausias technologijų technologijų ir naujovių srities įvykis, kasmet vyksta Barselonoje. Renginys surenka didžiausias ir įtakingiausias kompanijas viename, viename verslo etape, taip pat pritraukia didžiausius mūsų laikų vadovus, tokius kaip Mark Zuckerberg. Dėl šio įvykio Barselona oficialiai tapo pasaulio mobiliojo sostine.

Sukurkite iš tiesų pasaulinį tinklą su stipriomis profesinėmis jungtimis visose sienose ir pramonės šakose. Pasinaudokite įvairių studentų organizacijos "Global Business School" Barselonoje, atstovaujančios daugiau nei 65 tautoms.

Tinklų kūrimas atlieka labai svarbų vaidmenį karjeros plėtrai - tiek ieškant gero darbo, tiek ir plėtojant naudingus santykius su naujais partneriais ar klientais. GBSB metu turėsite galimybę bendrauti su studentais, būsimais verslo lyderiais iš daugiau nei 65 šalių, profesoriais, dabartiniais vadovais

KODĖL GBSB GLOBAL?

 • Vienintelė verslo mokykla Ispanijoje, kurios tarptautinė akreditacija yra ASIC
 • Pirma ir vienintelė oficiali "Microsoft" mokykla Ispanijoje, kurią "Microsoft" akreditavo kaip skaitmeninio švietimo lyderį, nuo pirmosios dienos suteikdama studentams naujausią mokymosi patirtį
 • Oficiali "Microsoft" vitrinos mokykla
 • Vienintelė Barselonos ir Madrido verslo mokykla, turinti ACCA kompiuterinio egzaminų centro statusą
 • Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos (ACBSP), JAV narė
 • Įrašyta kaip viena iš geriausių VERSLO MOKYKLŲ Europoje "MYBS" ("Mind Your Business School")
 • "Newsweek Magazine" pripažintas LEADER IN GLOBAL EDUCATION
 • Dirbančiųjų mokyklų vadovo numeris 1 Europoje
 • Europos verslo mokymosi tarybos (ECBE) oficialus narys
 • Tarptautinio verslo etikos bylų konkurso nugalėtojas, JAV
 • Pasaulinė įvairovė | Studentai iš 70 + šalių ir fakulteto iš 20 + šalių
 • Sutelkti dėmesį į naujoves | Nuo mokymo metodų, kursų mokymo programos ir seminarų iki visiškai skaitmenizuotos švietimo aplinkos, mes visi apie inovacijas ir sudėtingą status quo
 • Įdarbinimo galimybės ir karjeros galimybės | Praktinės žinios ir įgūdžiai, karjeros konsultavimas ir individualios instruktažo sesijos
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
9 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
16,200 EUR
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla