MBA, Edinburgas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nėra dviejų žmonių. Įvairios aplinkybės, skirtingos motyvacijos, skirtingos sėkmės vizijos.

Štai kodėl siūlome vienodą mokymosi patirtį. Nesvarbu, ar esate subalansavę asmeninius ir profesinius įsipareigojimus, ir norite studijuoti MBA, esame pasiruošę padėti pasiekti savo tikslą.

Čia kalbama apie visą gyvenimą trunkantį mokymąsi pagal jūsų sąlygas; koncepcija, kurią mes stengėmės padaryti kuo daugiau asmenų prieinamus mūsų MBA , magistrantūros ir prieš doktorantūros bei DBA ir doktorantūros programose.

Pagerinkite savo mokymąsi pasidalijus idėjomis ir patirtimi su kolegomis

Ištęstinė MBA programa yra mokoma mūsų pasauliniu mastu patyrusių tarptautinių fakultetų universiteto Edinburgo universitete.

„Kursas leido man lanksčiai tapti tėvu, o taip pat sunkiai dirbau savo kursinių darbų metu. Tai reiškė, kad turėjau mažai dramos prieš egzaminus, manęs, kad dar nepadariau. " Charlie Bingham, Edinburgo MBA absolventas

117442_Keystone.jpg

Programos struktūra

Programa trunka dvejus metus, per aštuonis terminus. Septyni pagrindiniai kursai pristatomi per keturių dienų intensyvius seminarus (ketvirtadieniais - sekmadieniais), kuriuos vadovauja Edinburgh Business School fakultetas. Šios sesijos apima modeliavimą, atvejų analizę ir klasės diskusijas. Tada turėsite dvi dienas (šeštadienį ir sekmadienį), kad pasiruoštumėte egzaminui.

Mūsų seminarų struktūra suteikia jums galimybę pasidalinti savo patirtimi, keistis žiniomis ir mokytis iš savo kolegų, sukuriant turtingą mokymosi aplinką. Programa yra palaikoma universitetuose visą darbo dieną, skirta komanda.

Kaip ne visą darbo dieną dirbantis studentas, galite rinktis iš daugybės pasirenkamųjų dalykų (pateikiami žemiau).

Norėdami užbaigti programą, iš viso turite praeiti devynis kursus; septyni pagrindiniai kursai ir du pasirenkami pasirinkimai. Pagrindiniai kursai yra:

Suinteresuotas?

Taikykite dabar, kad pradėtumėte 2020 m. Sausio mėn.

Vertinimai

Kiekvienas kursas vertinamas pagal egzaminą, kuriam jūs ruošiate dvi dienas (šeštadienį ir sekmadienį).

Mokesčiai

Mūsų mokesčio skaičiuoklė suteiks jums programos išlaidų apžvalgą.

Klausimai? Mes turime atsakymus.

Mūsų patarėjai norėtų išgirsti iš jūsų ir padėti atsakyti į visus klausimus, susijusius su mokymusi su jumis.

Edinburgo universitetas
Edinburgh Business School
Heriot-Watt universitetas
Edinburgas
EH14 4AS44 (0) 131 451 3090
oncampusmba@ebs.hw.ac.uk
Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Skaityti daugiau

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Skaityti mažiau
Edinburge , Dubajus , Putradžaja + 2 Daugiau Mažiau