MBA - Durham-EBS (dvigubas apdovanojimas)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Executive MBA - Durham-EBS (dvigubas apdovanojimas)

Jūs mokysite į dvi UNESCO pasaulio paveldo vietas - Durham, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijos viršutiniame Vidurio Reino regione. Kadangi "Durham-EBS Executive EMBA" pristatomas tik anglų kalba klasėje, jūs galite ir toliau dirbti visą darbo dieną, mokydamasis, nes dauguma mokymų yra pristatomi kartą per mėnesį trijų dienų blokuose (nuo ketvirtadienio iki šeštadienio).

Programos tvirtas tarptautinis dėmesys taip pat atsispindi pagrindiniuose ir pasirenkamuose moduliuose, o "International Business Context" pasirenkamasis modulis pristatomas kaip pagrindinė verslo paskirties vieta. Verslo ir absolventų ryšiai, kuriuos gausite, taip pat padės tęsti jūsų karjerą.

Šis dvigubas apdovanojimas remiasi ir Jungtinės Karalystės, ir Europos patirtimi, suteikiančia jums pažvelgti į lyderystę šiandienos tarptautiniame verslo pasaulyje.

Programa apžvelgs pasaulinių rinkų veiklą, supras, kaip vadovauti tarptautiniams verslo santykiams ir toliau kurti savo tarptautinį kontaktų tinklą. Jūs taip pat dirbsite kartu su įvairią patyrusių verslo specialistų ir akademikų grupę iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir visame pasaulyje.

Durham-EBS Executive MBA programa prasideda kiekvieną rugsėjį septynių dienų gyvenimo viešnagė Durham, Anglijoje. Per 18 mėnesių programą atliksite:

 • Devyni pagrindiniai moduliai; Septyni moduliai pristatomi Vokietijoje, o du moduliai pristatomi Durham
 • Trys pasirinktiniai moduliai pristatomi Vokietijoje, Durham ar kitoje tarptautinėje vietovėje
 • Strateginis verslo projektas

Pastaba: modulio instruktavimas Vokietijoje vyksta kartą per mėnesį nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. Mokesčio už kambario kainą ir maitinimo išlaidos už kiekvieną savaitę gyvenamą būstą Durham yra įtrauktos į programos mokestį.

 • Devyni pagrindiniai moduliai
 • Trys pasirenkamieji dalykai
 • Verslo projektas (disertacija)
 • Gyvenamoji indukcinė savaitė

Devyni pagrindiniai moduliai

Devyni pagrindiniai programos moduliai nustatys jūsų pagrindines žinias, supratimą ir mokslinių tyrimų įgūdžius:

 • apskaita
 • Ekonomika Pasaulinis verslo
 • finansai
 • Valdymas Žmonės
 • Rinkodara
 • Operacijos ir technologijos
 • Strateginis valdymas
 • Tvarumas ir etika
 • Valdybos pratybos

Trys pasirinktiniai moduliai

Jūs taip pat išrenka penkis pasirenkamuosius modulius. Pasirinkimas keisti kasmet, priklausomai nuo dabartinės fakulteto ir svarbą versle.

Strateginio verslo projektas (disertacija)

Atlikę pasirinktus modulius, atliksite moksliniais tyrimais pagrįstą strateginį verslo projektą. Galite pasirinkti vykdyti projektą dviem būdais, dirbdami kartu su savo įmone ar priimančia organizacija, arba vykdydami klausimyro tyrimą, kuris nėra orientuotas į konkrečią organizaciją, o nagrinėja konkrečią valdymo problemą.

Jūs gausite akademinio rašymo kursus, taip pat kokybinius ir kiekybinius verslo tyrimo metodus visoje programoje kaip šio modulio dalį.

Tarptautinis verslas kontekste

"Durham-EBS Executive MBA" formuoja šiandieninis susijęs verslo pasaulis. Šis pasirenkamasis modulis papildo šį unikalų pasaulinį aspektą, suteikiant jums galimybę pasinerti į kitos šalies įmones ir kultūrą, mokantis konkrečią verslo temą. "Durham" interneto magistrantūros studentai prisijungs prie jūsų, kad galėtumėte susikurti naujus kontaktus ir išplėsti savo tinklą.

2017 m. Studentai keliaudavo su "Durham" internetinių MBA studentais į San Franciską, siekdami studijų, skirto verslumui ir naujovėms, kuriant Amerikos pradinę kultūrą Silicio slėnyje. Per šią savaitę jie lankė paskaitas, praktinius užsiėmimus, instruktavimo sesijas, įmonių vizitus, pamokų sesijas, interaktyvų grupės darbą ir sertifikatų apdovanojimų ceremoniją.

Atkreipkite dėmesį: šio modulio tarptautinės vietos ir temos gali skirtis kiekvienais metais. Jei nuspręsite dalyvauti, tikimasi padengti kelionės į paskirties vietą ir iš jos išlaidas, apgyvendinimą, kai kuriuos patiekalus ir atsitiktines išlaidas. Taip pat gali būti papildomas modulio mokestis.

Dvi gyvenimo savaitės

Jūsų pirmasis gyvenamasis namas yra septynių dienų indukcija Jungtinėje Karalystėje jūsų "Durham-EBS Executive MBA" kelionės pradžioje, kuris pradės jus dalyvauti programoje. Tai puikus būdas supažindinti jus su EMBA ir pagerinti savo pagrindinius gebėjimus, įskaitant komandų kūrimą, grupinį darbą, skaitymo ir akademinio rašymo įgūdžius (remti tuos, kurie jau kurį laiką laukė akademinio išsilavinimo).

Ne tik jūs praleisite laiką Durham universiteto verslo mokykloje ir turėsite galimybę ištirti Durham miestą, bet ir toliau atrasite kitą JK teritoriją. Ankstesniais metais tai buvo Lake District, žavingas regionas Šiaurės vakarų Anglijoje.

Tema reikalavimai, lygis ir laipsnis

 • Trijų minimalus (pageidautina penkių) metų atitinkamo darbo patirtis vadovo pobūdžio.
 • Geras laipsnis arba lygiavertė profesinė kvalifikacija.
 • Du pastarieji profesionalių nuorodos.

Jei neturite šių formalių kvalifikacijų, mes taip pat svarstys, valdymo patirtį. Jei tai liečia Jus, mes paprašysime atsiųsti portfelį įrodymų, pademonstruotų savo galimybes, įskaitant kritinio mąstymo ir bendravimo įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Skaityti mažiau
Durham , Estras-Winkelis , JK internete + 2 Daugiau Mažiau

Akreditacijos