MBA - dalis-laikas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Baltimore MBA - Galingas, Lankstus ir Designed by JUMS.

Iš Baltimorės MBA universitetas yra skirtas su jumis (ir jūsų darbdavio) galvoje. Jūs turite galimybę imtis klases tradicinėje klasėje, internete ar tiek-tai jūsų pasirinkimas. Ką gi, jūs nuspręsite, jūs išmoksite kartu su kitais studentais, kurie nori profesionaliai augti, kaip ir jūs.

AACSB Tarptautinis akreditacijos užtikrina, kad mes siūlome Jums kokybišką programą, kuri gali padėti jums šiandien-bet galiausiai suteiks Jums žinių ir įgūdžių, rytoj.

Mes lanksti, kai ji ateina į pradėdami MBA programą.

Lankyti užsiėmimus miesteliu ar internetu Jūs turite šešis galimybes patekti į programą-ties bet seansus, kaip nurodyta pirmiau pradžios.

Lankstus MBZ, kuri leidžia jums sukurti savo ateitį.

Jūsų laikas - tai jūsų laikas.

Jūs dirbate pilnu etatu. Jūs keliauti porą kartų per mėnesį. Jūs treneris mažai lyga. Ką daryti, jei jums turėjo galimybę lanksčiai siekti savo MBZ ir vis dar galėtų padaryti visus šiuos dalykus?

Iš Baltimorės Universitetas turi ilgą istoriją turintys verslo programas, kurios leidžia užimtas specialistų taip pat siekti savo ugdymo tikslus, o gyvena savo kasdienį gyvenimą.

Įtraukiant į UB MBA programa leidžia jums pasirinkti:

  • kaip greitai norite baigti savo laipsnį;
  • kaip jūs norite imtis savo klases (Tradicinė kabinetai, internete ar abu);
  • Kiek klasių per sesiją arba pusmetį norite priimti;
  • Jūsų specializacija arba galite sukurti pasirinktinį vieną, kuris tinka jūsų karjeros tikslų.

Kas yra lankstus MBA?

Lankstus MBA nauda darbo specialistas. UB MBA programa yra suprojektuota taip, kad jūs galite susikerta tiek savo asmeninį gyvenimą su savo akademinio gyvenimo.

Daugelis MBA programos yra dieninės ir kohortos pagrįsta, o tai ne visada lengva darbo specialistas. UB MBA programa yra lanksti. Studentai gali pasirinkti skirti visą savo laiką užsidirbti laipsnį nustatys vyksta visą laiką - arba jie gali pasirinkti dirbti ir imtis klases, ne visą darbo laiką.

Ką daro UB MBZ'flexible "?

Visi UB MBA užsiėmimai vyksta vakarais (nuo 6 val), todėl ji daro tai lengva jums gauti į klasę on-campus, jei norite kursą akis į akį.

UB MBA siūlo 50 procentų mūsų kursų internete (visi reikalingi pagrindiniai programos reikalavimai yra prisijungę). Mūsų lankosi kursai yra dėstomi per asinchroninį formatu, todėl net jei esate kitoje laiko juostoje galite užpildyti savo užduotis arba imtis savo egzaminus.

Jūs galite nuspręsti, ar norite imtis kursus visą darbo dieną ar visu etatu - visa tai iki jums. Jums nereikia pranešti visiems. Pasirinkite specializaciją arba pritaikyti savo pasirenkant padidinti savo karjerą ir padėti jums pasiekti savo asmeninių tikslų.

Mes turime, ką mes mėgstame vadinti "lankstus Core" reikalavimus tiems studentams, kurie linkę atsiremti į įmonių kelio arba turėti verslumo mąstyseną. Šie lankstieji pagrindiniai kursai gali būti pritaikytos, kad atitiktų savo karjeros tikslus.

Keletas kursai yra siūlomi 7 savaitės "kąsnio dydžio" formatus. Šie kursai tipai tikrųjų pagerinti mokinių mokymąsi, ypač internete, ir leidžia jums gauti žinių, jums reikia pereiti į kitą lygį programoje.

Kokie yra privalumai?

Jūs esate kontroliuoti savo dieną ir turėti galimybę nuspręsti, kokios mokymosi aplinkoje dirba už jus.

Jūs turėsite visą laiką fakultete, kad žinoti, kaip mokyti darbo profesionalai, ir teikti praktinę patirtį verslo scenarijus. Be to, mes samdyti verslo specialistams mokyti kursus ir pareikšti savo žinias specializuotuose kursuose.

Štai viskas, ką norite sužinoti apie Baltimore MBA universiteto:

Jis įkvėpė realaus pasaulio verslo problemas.

Tol, kol MBA buvo siūlomi Baltimorės universiteto, mes nuolat verslo poreikius omenyje. Mūsų programa buvo pastatytas su patarimais ir patirtimi Baltimorės verslo bendruomene, mūsų gerbiami absolventai ir dabartinių ir būsimų studentų ir dėstytojų.

Tikslas buvo paprastas ir aiškus: Padaryti reali. Padaryti svarbūs. Padaryti naudinga mūsų studentams, už metus į priekį.

Aukštojo mokslo, kartais Žinoma mokymo programa yra sukurta už uždarų durų-teorija ne visada eina koja kojon su praktika. Mūsų požiūris yra skirtingas. Mes konsultuotis su verslo lyderiais iš kai kurių zonos geriausių bendrovių. Mes apklausti studentai ir absolventai. Mes manome, tikslines grupes. Mes atliekame vidurinį tyrimus. Labai svarbu, kad UB MBZ patenkinti studentų dirbame ir verslo bendruomenę, kuri samdo juos poreikius.

Mes pripažįstame, kad yra stipri paklausa MBA. Bet 21-ojo amžiaus absolventas verslo laipsnį, tačiau turi būti taikomas greitas, visame pasaulyje didelio masto verslo aplinkoje. Ji turi pasiekti studentas gyventojus, kad yra prijungtas per technologija, kaip niekas kitas kartos istorijoje. Mes skatiname mūsų studentus Blaze takas verslo ir Bendrijai didelio ir kad reikia MBA, kad yra toks lankstus, kaip ji yra taikoma.

Tai lemia aktualiausių klausimų versle šiandien.

Mūsų MBA yra pastatytas aplink šešių pagrindinių temų:

  • Inovacijų valdymo ir strategijos
  • Vadovauti ir valdyti žmones
  • Sąsajos su išorės suinteresuotosiomis šalimis
  • Valdymas vertės grandinės
  • Efektyvumas ir rizikos valdymas
  • Sverto efektas technologijos ir verslo žvalgybos.

Kiekvienas UB MBA programos Žinoma telpa į bent vieną ar daugiau šių temų.

Pavyzdžiui, mūsų Kūrybiškumas ir verslininko mentaliteto Žinoma ruošia studentus būti novatoriai, o Verslo Analytics "pristato žinias apie vis svarbesniais naudojimo Big duomenys.

Tai suteikia jums sukurti savo MBA.

Tai tavo pasirinkimas. Mes žinome, kad jūs ieškote augti profesionaliai, o mūsų "lanksti šerdis" leidžia užmegzti verslo arba įmonių keliu, arba šiek tiek tiek.

Nors yra reikalingų pagrindinių kursų, kad visi studentai turi imtis rinkinys, MBA yra "lanksti šerdis" leidžia studentams pasirinkti tarp verslo ar jo įmonių dėmesio.

Pavyzdžiui, pagrindinė seka Finansų mokiniai Finansų valdymas 1,5 kreditų-tada jie turi galimybę pasirinkti, ar Verslumo finansų ar įmonių finansų, kiekvienas 1,5 kreditų. Šis metodas suteikia studentams bendrą pagrindą mokymosi ką darbdaviai tikisi, skatinant juos pasirinkti dėmesio, kuris atitinka jų poreikius ir karjeros siekius.

Taip pat galite rinktis iš pasirenkamųjų kursų įvairovė įvykdyti vieną iš 10 specialybių.

Ji siūlo "Bitė dydžio" klasės formatus.

Dauguma MBZ kursai yra 1,5-kredito klases, mokoma septynių savaičių sesijų. Mūsų tyrimai parodė, kad ne tik studentai nori greičiau, daugiau "virškinamos" pristatomi įvairių kursų formatų-bet, kad šie kursai tipai tikrųjų pagerinti mokinių mokymąsi, ypač internete.

Klasės kad tilptų į jūsų įtempto grafiko.

MBA yra pristatomos šešių sesijų per metus. 1,5 kredito klasių ir trumpesnių septynių savaičių sesijų derinys išsaugo programos kokybę ir leidžia lengviau tilptų klases į savo įtempto grafiko. Ji taip pat turi galimybę paspartinti savo gyvenimą baigti programą.

Tradiciniai 15-savaitę semestrus su 3 kredito kursai yra prieinami, taip pat. Jei turite ne pastebėjau jau jums "kontroliuoti ir choice is yours.

Tai AACSB Tarptautinis akredituota.

Asociacijos Advance Collegiate Schools of Business yra aukso standartas verslo mokyklos akreditavimo-viso pasaulio, mažiau nei 5 procentai visų verslo mokyklų pasaulyje buvo padovanota šį meistriškumo požymis. Mes ir toliau išlaikyti šio akreditavimo standartus ir didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mūsų MBA pokyčiai išsaugoti-ir net sustiprinti-mūsų AACSB Tarptautinis akreditacijos.

Ar tu žinai? Tik trečdalis verslo mokyklų JAV gali reikalauti AACSB Tarptautinis akreditacijos skirtumą.

Tai galima miesteliu ir internete.

MBA suteikia studentams galimybę imtis klases miesteliu internete patrauklus interneto aplinkoje. Ir mes žinome, kaip mokyti ir pristatyti MBA Online-juk mes buvome pirmoji mokykla pasaulyje, siūlome internetinę AACSB akredituota MBA programą.

1999 metais mes pradėjo internete MBA.

Tai nuostabi galimybė.

MBA lieka protingas, labai vertinami laipsnį. Tiesą sakant, tai tikriausiai labiau reikia dabar, nei kada nors anksčiau. Bet kaip ir bet kuris produktas ar paslauga, ji turi būti pritaikyta, nes iš rinkos pokyčių poreikius. Mes turime MBZ, kuri rengia jums intensyvus, visame pasaulyje prijungtas pasaulyje. Tai yra jūsų šviesus, naudingas ateities MBZ.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited