MBA Bukareštas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išbandykite save su # 1 MBA programa Rumunijoje

Nepriklausomai nuo to, ar mokome Vienoje, Bukarešte ar JAV, mes suteikiame jums sudėtingą, tačiau ugdytinę aplinką, kuri leidžia jums įgyti reikiamų priemonių savo potencialui tapti pasaulinio lygio verslo lyderiu. "Executive MBA Bucharest" giliai supranta pagrindinius verslo subjektus visose pagrindinėse funkcinėse srityse, kartu pabrėžiant įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus pripažinti ir prisitaikyti prie besiformuojančių tendencijų ir naujų technologijų.

Sužinokite iš "Finest Minds" akademijose ir verslo pasaulyje

Siekdami suteikti savo studentams pasaulinio lygio ir pažangiausio išsilavinimo, mes sutelkėme tarptautiniu mastu pripažintus vadovus, taip pat kai kuriuos geriausius universitetų profesorius iš viso pasaulio. Iš WU Vienos, Carlsono vadybos mokyklos (JAV), Pietų Karolinos universiteto (JAV) ir IESE verslo mokyklos (Ispanijos), daugelio kitų institucijų dėka, mūsų fakultetas stengiasi suteikti ugdomą ir sudėtingą išsilavinimą, reikalingą studentams tapti pasauliu. klasių verslo lyderiai.

Gauti pasaulinę perspektyvą su tarptautinėmis rezidencijomis

Studentų aprūpinimas pasauline perspektyva yra MBA programos "Bukareštas" pagrindas. Ne tik studentai mokosi iš tarptautinio fakulteto kartu su tarptautiniais bendraamžiais, jie taip pat užsiima tarptautinėmis rezidencijomis WU Vienoje, Austrijoje, tiek Carlsono vadybos mokykloje, tiek Minesotos universitete JAV. Ši neįkainojama praktinė patirtis ir tarptautinė patirtis padės jums "Excel" pasaulinėje rinkoje, kai susidursite su naujomis idėjomis, požiūriais ir kultūromis.

Mūsų lankstus MBA yra skirtas užimtiems profesionalams

Mes suprantame, kiek laiko susiduria daugelis šiandieninių vadovų, todėl "Bucharest MBA" programa buvo lanksti. Mūsų neakivaizdžio MBA programa naudoja state-of-the-art e-mokymosi platformą, kad galėtumėte praleisti kuo mažiau laiko nuo darbo, kiek įmanoma, toliau mokėdami uždirbti. Per mūsų tikslinius ir kryptingus kursus galite gauti MBA tik 18 mėnesių.

Gaukite priėjimą prie mūsų absolventų tinklo

Per visą programą studentai užmezga ilgalaikius ryšius su puikiais bendraamžiais, fakultetais ir verslo lyderiais. Tačiau tai tik prasidedančių jums galimybių pradžia. Tiek studijų metu, tiek po jos galėsite patekti į mūsų patrauklų absolventų tinklą iš daugiau kaip 2300 narių iš 85 skirtingų tautų.

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2018

Apie mokyklą

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Skaityti daugiau

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Skaityti mažiau

Akreditacijos