Neakivaizdinės studijos Verslo administravimo magistras

Part-time programą Bendra vadybos lemia studijų Verslo administravimo magistras (MBA). Tai yra akredituota FIBAA (Foundation for International Business Administration Akreditavimo). MBA yra tarptautiniu savo turiniu ir suteikia daugiau kaip 30 procentų visos žaliavos, anglų kalba.

Turinys yra mokomi fakulteto nuo generaliniu vadybininku perspektyvos. Tai turi pripažinti strateginius uždavinius, kad juos į tikslų ir vizijų ir paskatinti savo darbuotojus šiam tikslui. MBA programa perteikia jį reikiamos patirties (verslo įgūdžių) korporacinio valdymo, žmogiškųjų išteklių vadybos ir verslo administravimo ir teisės srityse, bet pristato visus pripažinimą ir meistriškumą kontekstinės žinių bendrovės valdymo paruoša (vadybos plėtros, Verslo vadybos).

MBA laipsnį FHDW susijęs nustatytas MBA elementus su svarbiomis temomis, pavyzdžiui, Asmeniniai plėtros, vadovavimo ir globalizacijos ir intensyvios atsiliepimus. Panaudojant šiuolaikines mokymosi metodais, pavyzdžiui, veiklos, mokymosi ir verslo modeliavimo bus nustatyti nauji standartai. Kiekvienu atveju, savaitės trukmės kelionė į Šanchajų Kinijoje taip pat Hyderabad Indija leis jums patirti pirmų rankų ir globalizacija vietoje.

TRUKMĖ

18 mėnesių

Tikslinė auditorija

MBA laipsnį Generalinės vadybos rengia studentus su darbo patirtimi su būsimais iššūkiais vadovybės iki tarptautiniu lygiu. Pagrindinis tikslas yra kompetencijos įgijimas, kurie gali būti įgyvendinami tiesiogiai verslo aplinkoje.

MBA programa yra skirta visų pirma darbuotojams, įmonių, kurios jau turi vadovavimo patirties arba netrukus turi, ir kurių tikslas yra parengti tolesnių iššūkių bendrosios vadybos srityje.

Mokestis už mokslą

Jūsų MBA laipsnį investuoti per mėnesį € 850 per visą kadenciją 18 mėnesių. Pasibaigus egzaminų mokestis 1800 € pabaigoje bus įkrautas. Mėnesinis mokestis jau įtrauktas išvyka (arba į Kiniją ar Indiją). Atvykimo ir išvykimo išlaidos patiriamos atskirai.

Dėl antrojo ekskursija 1200 € bus įkrautas. Tai taip pat apima apgyvendinimą, maitinimą, taip pat įtraukti į organizacijos nauda, ​​o ne atvykimo ir išvykimo išlaidoms padengti.

Kad investuotų, įskaitant privalomojo ekskursijų iš viso 17.100 € savo MBA. Dalyvaukite dvi išvykas, yra iš 18.300 € iš viso.

Programa mokoma:
Vokiečių
Šis kursas yra Campus based
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Price
18,300 EUR
Pagal vietas
Pagal datą