MBA AESE / Iese

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

MBA EASA / Iese

Mes baigė 10 metų pirmame leidime EASA MBA / IESE. Patirtis, vis turtingi, leidžia mums suteikti dalyviams su intensyvaus mokymosi,
skatinantys profesinį ir asmeninį tobulėjimą.

Gyvenimas ir ekonominė veikla yra verta, ir daug, kai tikslas yra sukurti gerovę visiems, pradėti žvalgybos naujoves ir efektyviai naudoti žaliavas.
Vertinant humanistinį požiūrį į verslą, pateikimo žmones organizacijos centre, MBA siekia ne tik reaguoti į tai, kaip viskas yra padaryta, bet taip pat į tai, kas tai yra, kad jie daro.

Vienas iš vairuotojų yra patirtimi ir mokymasis naujų realijų, pasiektus glaudžius ryšius tarp dalyvių grupei, parinkto jų brandą ir keistis patirtimi; kita yra vienuolyną nacionalinių ir tarptautinių mokytojų orientacija - tyrinėjantys, mokyti ir žaidėjai yra iš tikrųjų verslo - padėti dalyviams samprotauti su gylio ir tikslumo, ir su realistišku požiūriu ir protinga.

Supratimas pasaulinę ekonomiką, tuo daugiau aktualios ir šiandien, maitina tris savaites tarptautinė intensyvi ne IESE, Madridas, Ross School of Business, JAV ir Indijos valdymo institutas Ahmadabadas, Indija, kur kontaktas su savo mokytojais ir reikšmingų verslo kontekstai daro surinkimo funkcijomis juos supantį pasaulį, ypač labiausiai novatoriškas ir dinamiškas.

Programa struktūra MBA yra sudėtingas ir reikalauja. Dalyviai, kurie baigti su gera naudojimo programa bus apdovanotas bendrą laipsnį iš abiejų institucijų EASA / IESE. MBA EASA / Iese pripažįstama kaip atskaitos mokymo programą, vertas tarptautinio akreditavimo EPS.

Jei jūs turite laipsnį akredituota iki penkerių metų profesinę patirtį, susisiekite su mumis, apsilankykite mūsų interneto svetainėje ir dalyvauti vienoje iš sesijų "Open House" prie EASA, kuris bus skirtas aspektus struktūra, metodas, ir įprastų atrankos procedūras.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

AESE is the oldest Business School in Portugal. It has been providing training in leadership and business since 1980. The recognition of its activity by the business world is the result of four main p ... Skaityti daugiau

AESE is the oldest Business School in Portugal. It has been providing training in leadership and business since 1980. The recognition of its activity by the business world is the result of four main principles that make AESE a unique Business School. Skaityti mažiau
Lisabona , Porto + 1 Daugiau Mažiau