Kalbant apie lyderius, pritraukti savo karjerą į RSM.

Kuriant ateitį reikia daugiau nei žodžių ir vizitinių kortelių. Kaip vykdomoji asociacija, jūs tiksliai žinote, ką mes turime omenyje. Sėkmė imasi didelių idėjų ir ryškios lyderystės. Ji priima kritiką, daugiausia dėmesio skiriant tvariems sprendimams, kurie ilgainiui sukuria vertę. Tai užima stiprią specialistų tinklą, kuris yra pasirengęs imtis didelių veiksmų ir nori padėti jums padaryti tave. Tai visos laikui brangios Olandijos vertybės, kurios šimtmečius pastatė stiprią karjerą visame pasaulyje. O RSM, jūs gausite tiesiogiai iš tokio vertingo mąstymo - tai įkvėptas į visus mūsų neakivaizdinės MBA programos aspektus, kurie yra mokomi anglų kalba, tarptautinėje verslo kalboje. Sužinokite, kaip pritaikyti olandų vertybes tarptautiniam verslo ugdymui Europoje išplės jūsų įtaką ir paskatinsite savo karjerą toliau, nei jūs kada nors galvojau. Štai ką jūs atrasite Roterdamo vadybos mokykloje, Erasmo universitete.

Žvilgsnis į programą

Kam skirta ši programa? Motyvuoti, patyrę vidutinio karjeros asmenys, norintys derinti darbą ir mokytis, kad pagerintų savo valdymo galimybes. Paprastai vadybininkai turi tarptautinę kvalifikaciją, bakalauro laipsnį (arba lygiavertę) ir ne trumpesnę kaip ketverių metų profesinę patirtį, įgiję aukštąjį išsilavinimą, taip pat gerai moka anglų kalbą. Ką programos dalyviams reikia? Galimybė toliau tobulinti valdymo įgūdžius profesionaliai ir sudėtingoje aplinkoje kartu su panašiais asmenimis, taip pat stiprinti jų vadovavimo įgūdžius ir plėtoti tarptautinį tinklą, siekiant pasirengti vyresniojo vadovo vaidmeniui. Ką dalyvis išeina iš programos?

  • MBA laipsnį iš vienos iš geriausių Europos verslo mokyklų;
  • Programa, sujungianti įtraukimą su patogumais ir galimybę nedelsiant pritaikyti ir kruopščiai derinti verslo žinias ir naujai įgytus įgūdžius;
  • Profesionalių vadovavimo įgūdžių, integruotų į visą programą, kūrimas;
  • Valdymo programa, pagrįsta tvarumu ir naujovėmis, kuri yra pagrindas tolesniam verslo ir bendruomenės lyderystės vystymuisi.
Programa mokoma:
  • Anglų
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Rotterdam School of Management | Erasmus University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Sau. 2021
Duration
22 mėnesių
Ištęstinės
Price
53,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2021

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date