MBA 1 metų takelis (intensyvus MBA programa)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Esminė On-Going Shift pasaulinė konkurencija

Su greito kilimo kylančios mega rinkose ir vis labiau integruotoje globalioje ekonomikoje, pasaulinė konkurencija šiandien išgyvena didelį poslinkį.

Pakeisti vadovybę už pasaulinį konkurencinį pranašumą

Akivaizdu, kad tiesiog stebint ir reaguojant į pamainą nėra stigti. Vietoj to, korporacijos turi aktyviai inicijuoti pokyčius sukurti konkurencinį pranašumą prieš savo konkurentus. Tokios iniciatyvos yra kryžminio funkcinės integruotos pobūdžio kaip atjungti funkcinių judesių vargu ar gali sukelti konkurencinį pranašumą. Taigi, šiandien pasaulinė konkurencija verčia kritiškai baseinas pasaulio vadovams, kurie gali dirbti visoje ribas verslo funkcijų ir sutelkti savo verslą kaip integruota visuma.

Kodėl MBA IUJ

Mūsų MBA kelia aukščiausią prioritetą savo verslo karjerą. Paso į pasirinktą karjeros galimybes, geriausių bendrovių įdarbinti IUJ magistrų. Parama iš pasaulinio tinklo absolventai, pasaulinės klasės fakultetas, regioninių bendruomenių, tarptautinių korporacijų ir vyriausybių. Perkelti į įdomių valdymo karjerą: Finansai, Marketingas, IT, žmogiškųjų išteklių, apskaitos, operacijų, konsultavimas, Bendrasis valdymas Daugiau ...

 • Mes esame vienintelė verslo mokykla Japonijoje turi būti įtraukta į "The Economist Intelligence Unit" prestižiniame "Top-100 B-mokyklų pasaulyje" reitinge 8 metus iš eilės.
 • Mes turime pasaulinio lygio dėstytojai su plačiu darbo patirtį, kurie drauge su vietos, regionų, nacionaliniu ir tarptautinės įmonės mokslinių tyrimų ir klasės pagrindu projektus.
 • Nekilnojamojo patirtis kultūrinės įvairovės visų klasių
 • Turime apie 40 mainų partneriais visame pasaulyje, įskaitant geriausių mokyklų JAV, Europoje ir Azijoje.
 • Neįvykdyti kalbos programos anglų ir japonų kalbos mokėjimą
 • State-of-the-art El laboratorija
 • Visi įsikūręs rezidentės miesteliu, Japonijos gražus sniego šalies širdyje.

MBA - GYVENIMO - programos struktūra

IUJ MBA dėmesys skiriamas "Naudodamiesi Emerging Asia Global Advantage". Jis suteikia žinių, įgūdžių ir mąstyseną, reikalingas įgyti konkurencinį pranašumą sparčiausiai augančių pasaulio ekonomikų. Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams platų patirties ir žinių tinka savo ateities karjerą. Yra 1 metų surinktus ir 2-jų metų Track MBA programą, ir jie buvo sukurta siekiant pasiūlyti aukščiausio lygio verslo valdymo įgūdžius per tinkamiausiu laiku.

1-metų MBA yra sutelktas tik kuriant integralias valdymo įgūdžius rytojaus regioninių ir pasaulinių verslo lyderių. Tai tiems, kurie ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtį su savo remiančios bendrovės, ir kurie grįš padėti jų bendrovė toliau globalizacija.

LAIPSNIS REIKALAVIMAS DĖL Imba (1 METŲ Track)

Minimalūs reikalavimai:

 1. Trijų ilgalaikio gyventojo iš esmės
 2. Sudaryti ne mažiau kaip trisdešimt aštuonių (38) kreditus, kad bendras
 3. Priimtina tyrimų ataskaita arba Baigiamasis darbas (klasė B + arba geriau)
 4. Iš viso VPS bent 3.00

MBA 1 metų surinktus sukurta kaip visą laiką, gyvenamųjų programa, 12 mėnesių (trys terminai ir vasaros laikotarpis) yra reikalingi užbaigimo laipsnį. Ankstesnis tyrimas kitose institucijose nemažina 12 mėnesių gyvenamasis reikalavimas magistro laipsnį.

Kursai skirstomi į penkias toliau išvardytų kategorijų ir studentai privalo baigti mažiausiai 38 kreditų pagal kiekvieną kategoriją.

IUJ Studentai įvairovė

Tarptautinis universitetas Japonijoje yra gyvena beveik 400 absolventas lygio studentai iš daugiau nei 45 šalių kiekvienas metais. Kadangi IUJ yra įsikūręs gražioje kaimo Japonijos, turime klestinčią, įvairių kultūrų, daugiatautę, multi-religinį universiteto aplinką, kuri suteikia kiekvienam iš mūsų studentus su kultūros jautrumo ir įžvalgų, reikalingų vadovauti pasaulinė kompanija.

Po 30 metų, IUJ dabar turi daugiau nei 3000 abiturientų, gyvenančių ir dirbančių daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. Todėl bet kurioje pasaulio vietoje, kad jus domina veikia savo verslą, arba sukurti tvirtą partnerystę, tai labai tikėtina, kad IUJ auklėtinio ten bus bendradarbiauti su jūsų pastangas.

Komandos Projektai

Mūsų programos teikia puiki galimybė imtis lyderio vaidmens per komandos projektus visoje daugelis mūsų kursus. Per dirbti su tarptautiniais kolegomis atvejų iššūkius, taip pat realių verslo projektų, visi dalyviai, mūsų IMBA programos įgis naujų įžvalgų, kaip efektyviai vadovauti kryžminio funkcinės, pasaulines grupes. Be to, kiekvienas studentas bus veikiami naujų būdų mąstyti ir analizuoti pateiktą medžiagą, siekiant sukurti efektyviausius sprendimus kursiniai projektai kartu su jų kolegomis.

Sąveika su Exchange Studentai iš pirmaujančių verslo mokyklų visame pasaulyje

Tarptautinis universitetas Japonija vykstančius partnerystes su daugeliu kitų pasaulinio lygio verslo mokyklose visame pasaulyje. Iš Kinijos ir Indijos, į Jungtines Amerikos Valstijas, Europoje ir Australijoje, kasmet mūsų verslo mokykla sveikina tarptautinių mainų studentų iš viso pasaulio į mūsų miesteliu.

Vasaros capstone kursai

Capstone kursai atstovauti galutinis, apibendrinamasis kursus IMBA programą. Paimta vasaros mėnesius iki baigimo, jie integruoti elementai iš įvairių kursų jau baigtas spręsti laiku valdymo klausimus ir iššūkius svarbus konkurencijai. Capstone kursai paprastai yra viena kredito kursai ir temos gali skirtis iš metų į metus, refl ecting iškylančias problemas pasaulinės konkurencijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

When the International University of Japan was founded in 1982, its mission was to develop future leaders with a high level of specialized theoretical and practical knowledge, as well as understanding ... Skaityti daugiau

When the International University of Japan was founded in 1982, its mission was to develop future leaders with a high level of specialized theoretical and practical knowledge, as well as understanding and empathy toward the world’s variety of cultures, enhancing their ability to contribute to the global society. Skaityti mažiau