MBA (vyresnio amžiaus lyderio laipsnio stažuotė)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šiuo greitai besikeičiančiu laikotarpiu koronavirusas (Covid-19) turi du pagrindinius tikslus. Pirmasis yra užtikrinti mūsų besimokančiųjų ir darbuotojų gerovę, o antrasis - užtikrinti tęstinumą ir galimybę mokytis. Atsižvelgdami į visą sektorių ir jo atsaką į „Covid-19“, prireikus įgyvendinsime internetinį šios programos mokymą, kad galėtumėte pradėti savo programą sausio mėnesį. Atsižvelgiant į aplinkybes, mes peržiūrėsime šį sprendimą, norėdami kuo anksčiau grąžinti programą į mišraus ir tiesioginio pristatymo derinį.

MBA kvalifikacija yra visame pasaulyje pripažinta magistro lygio kvalifikacija. Programa skirta plėtoti strateginių vadovų vadovavimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius organizaciniu, o ne funkciniu lygmeniu.

MBA yra stipriai orientuota į darbą, o tai reiškia, kad būsite paraginti nustatyti verslo problemas ir sprendimus darbe, o tada grįžti naudodamiesi atitinkama akademine teorija ir tyrimais, kad nustatytumėte, kaip tai gali padėti informuoti apie jūsų sprendimų priėmimą ir valdymą, o tai pagerinti. savo ir organizacijos veiklos rezultatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Middlesex University’s Centres in London Holborn, Birmingham, and Manchester are delivered in partnership between the University and QA Higher Education. Students can choose to study undergraduate deg ... Skaityti daugiau

Middlesex University’s Centres in London Holborn, Birmingham, and Manchester are delivered in partnership between the University and QA Higher Education. Students can choose to study undergraduate degrees in Business with a Healthcare specialism, or Business Accounting at centrally located teaching centres. These degrees are offered as both traditional 3-year programmes or with the addition of an initial foundation year for added study and academic support. For students who need to fit study around any existing commitments, choose between daytime, and evening and weekend class timetables. These programmes offered are Middlesex University programmes and qualifications, designed, assessed, and quality assured by Middlesex but delivered at and by a partner. Skaityti mažiau