MBA (logistika

School of Business London

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA (logistika

School of Business London

MBA (logistika


Su milžinišku mažmeninės prekybos internetu augimu be jokių sutrikimų požymių; ir vis daugiau vartotojų, reikalaujančių greitai pristatyti savo pirkinius; darbdaviai ieško ekspertų logistikos ir tiekimo grandinės absolventų užpildyti įvairių vaidmenų. Verslo pasaulis reikalauja kvalifikuotų tiekimo vadybininkų, turinčių logistikos patirties, kurie gali greitai priimti sprendimus ir sugebėti nustatyti komplikacijas ir pateikti veiksmingus sprendimus./>

Šis kursas suteiks jums specialių žinių ir įgūdžių, reikalingų jūsų karjeros plėtrai kaip logistikos ir tiekimo grandinės specialistui, ir leis jums pasiekti didelį skirtumą rinkoje.

Pagrindinis dalyko privalumas yra tai, kad yra internetinė programa, o jūs galite dirbti laipsnį. Žinoma, suteiks išsamių žinių apie tiekimo grandinės strategiją ir tvarumą, kaip naudotis duomenimis, modeliais ir programine įranga sprendžiant problemas ir priimant sparčius sprendimus. Kursas taip pat leis praktiškai pritaikyti teorines žinias, kol esate darbe.

Logistikos ir tiekimo grandinės valdymo magistro laipsnį magistras pristato " School of Business London mišrusis mokymas ir Charisma universitetas .


Absolventas turi QUALIFI akredituotą dvigubą kvalifikaciją/>

Studentams taip pat bus suteiktas QUALIFI patvirtintas logistikos ir tiekimo grandinės valdymo 7 lygmens diplomas. "QUALIFI" yra "Ofqual" pripažinta apdovanojanti organizacija, kuri surinko gerą reputaciją, išlaikydama didelius įgūdžius daugelyje darbo vietų ir pramonės šakų. Po to, kai atliksite šią dvejopą kvalifikaciją, galėsite tęsti maršrutą, siekdami įgyti vadybinę poziciją logistikoje. Šios dvigubos kvalifikacijos įgijimas suteikia įvairių privalumų profesiniam tobulėjimui.

Apie Charisma universitetą

School of Business London yra išskirtinis akredituotas Harizmos universiteto Jungtinėje Karalystėje studijų centras. Mes teikiame platų laipsnių programas, kurias skiria Charisma universitetas. Charisma universitetas yra Turkso ir Caicoso regione, Britanijos užjūrio teritorijoje, į pietryčius nuo Bahamų.

Charisma universitetas yra akredituota Britanijos akreditavimo tarybos (BAC) nepriklausomo tolesnio aukštojo mokslo ir nepriklausomo aukštojo mokslo įstaiga.

Charisma universitetas pripažįstamas Turkso ir Kaikoso salų švietimo ministerijos kaip asocijuotojo laipsnio, bakalauro, magistro ir daktaro laipsnio suteikimo įstaiga kartu su pažymėjimų programomis.

Charizmo universitetas yra akreditacijos kandidatas į Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybą (ACBSP). ACBSP akredituoja verslo, buhalterinės apskaitos ir verslo programas asocijuotoje, bakalaureato, magistro ir daktaro laipsnių lygiuose visame pasaulyje. ACBSP pripažįsta Aukštojo mokslo akreditavimo taryba (CHEA).

Patekimo reikalavimai

Ši programa skirta pareiškėjams, kurie atitinka žemiau nurodytus kriterijus:

 • Bakalauro laipsnis su minimaliu GPA nuo 2,0 iš akredituotų kolegijų ar universitetų.
 • Geros anglų kalbos žinios (atitinka IELTS 6.5 arba aukštesnę)

Modulio struktūra

MBA laipsnis yra 180 kreditų. Modulis apima 15 kreditų kiekvieną pirmąsias 2 terminus, iš viso 120 kreditų, 20 ir 40 kreditų už paskutinį terminą "Tyrimo metodai" ir "Post Graduate Dissertation". Besimokantieji turi baigti visą programą, kad pasiektų Charisma universiteto suteiktą laipsnį.

Terminas 1

Vieneto pavadinimas


Terminas 2/>

Vieneto pavadinimas


Terminas 3/>

Vieneto pavadinimas

Kodėl verta rinktis magistro laipsnį SBL?

 • Kiekvienam mokiniui skirta speciali mokytoja, teikianti išsamią pagalbą visą kursą, pasinaudodami mūsų mokymosi platforma.
 • Teikdami mokytojus formuojantį vertinimą, didinkite besimokančiųjų pasiekimus. Tai paprastai apima formuojantį atsiliepimą.
 • Kurso medžiagos, kuriose yra organizuotos ir gerai struktūrizuotos paskaitos, praktinės programos su realiais pavyzdžiais ir kontekstinė analizė, ir atvejo analizė, kuri išbando jus, kad pritaikytų išsamias žinias apie asmenį.
 • Vertinimo medžiaga pateikiama per mūsų internetinę mokymosi platformą.
 • Įtraukiama elektroninė biblioteka, kurioje yra nurodytos studijų medžiagos ir internetinės literatūros žinynai.
 • Visų modulių priežiūra.
 • Daugiaplatforminis prieinamumas yra pagrindinė mūsų mokymosi platformos traukos dalis. SBL taip pat palengvina galimybę siųsti paskaitų studentų elektroniniams prietaisams (nešiojamiesiems kompiuteriams), leidžiančius jiems mokytis kada ir kur reikia.

Pristatymo būdas

School of Business London besimokantiesiems siūlo įvairius lanksčius pristatymo būdus, apimančius mišrųjį mokymąsi, internetinį mokymąsi ir nuotolinį mokymąsi. Taigi, besimokantieji gali pasirinkti studijų būdą pagal savo pasirinkimą ir patogumą. Programa yra savarankiška ir įgyvendinama per mūsų naujausią mokymo valdymo sistemą. Besimokantieji gali bendrauti su mokytojais, pranešdami per mokymosi valdymo sistemą, kad aptartų kurso medžiagą, ieškotų patarimų ir padėtų užduotims. Be to, mūsų dėstytojai pateikia konstruktyvų, formuojantį atsiliepimą apie jūsų vertinimus, kad pagerintų jūsų užduotis.

Vertinimas

 • Laiko apribojimai pagal scenarijus
 • Nr egzaminų

Karjeros progresija

Gavę magistro verslo administravimo logistiką, pradėsite savo karjerą kaip vadovo stažuotojas, analitikas ar pirmosios eilės vadovė. Kaip parodysite savo valdymo įgūdžius, galėsite pereiti prie logistikos pozicijų, kurios yra didesnės atsakomybės.

Vienas iš jūsų sėkmės šioje srityje raktas yra lankstumas. Jūs dirbate su daugybe žmonių įvairiose įmonėse, įskaitant logistiką, gamybą ir rinkodarą. Priklausomai nuo jūsų įmonės dydžio, jūsų pradinės pareigos gali būti susijusios su viena ar daugiau logistikos funkcijų. Anksčiau jūs galite įsitraukti į vadovavimo vaidmenį su didesniu atsakomybe.

Mokesčiai ir finansavimas

Norėdami sužinoti apie kursinį mokestį, susisiekite su mumis adresu admission@sbusinesslondon.com

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 20, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
3 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla