MBA (ispanų)

EAE Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA (ispanų)

EAE Business School

Mokytojas MBA Barselonoje ar Madride jūra yra skirta pagerinti ir išplėsti verslo kompetencijas ir profesinę dalyviams, jeigu tokį mokymus vadovams, kurie reikalauja abiejų kompanijų.

Visą programą dalyvis plėtoja įgūdžius, reikalingus vykdyti verslo projektą.

Priežastys, dėl kurių Master MBA Barselonoje ar Madride jūra: 1. SPAV MBA suteikia galimybę atlikti per rugpjūčio gyvenamojo programą tris savaites Išplėstinė Verslo strategijos La Verne universitetas (Kalifornija) mėnesį. Programa, dėstoma anglų kalba, leidžia studentui pasidalinti su savo šeima.

 1. Su geriausiais patvirtinti, kad mūsų absolventai, turintys pozicijas tarptautinės atsakomybės geriausių kompanijų: "Repsol", "Banco Santander", "Philips", Nestle, "Bayer", "Diageo", "P & G ir kiti. Mes taip pat turime geriausią pripažinimą verslo: daugiau nei 3000 partnerių įmonėms.

 2. Headhunter kontaktas su 10 skirtingų tarptautinių firmų atsipalaiduoti kaip jūs užimtumo vykdomasis partneris, kompanija Headhunter diena ir apskritojo stalo.

 3. Iš verslo plano visoje MBA Executive, prižiūri ir EAE vienuolynas plėtra skatina visų programos metu įgytų gebėjimų ir kompetencijų įgyvendinimą. Programa taip pat apima tam verslo žaidimas įgyvendinimą.

 4. Dalyviai Executive MBA programa vykdoma gyvenamųjų savaitgalį, vienas iš svarbiausių elementų MBA. Tai gyvenamųjų padeda dalyviai susipažins su dviem svarbiais aspektais valdymo vystymasis: komandinio darbo ir stiprinti žmogiškąjį faktorių integracija grupės įpročius.

 5. EAE yra vienas iš 30 geriausių verslo mokyklų pasaulyje (Įvertinimas 2014 Amerika Economía) ir antras geriausias verslo mokyklos Ispanijoje (Reitingas Merco 2015).

Tikslai

Su Master MBA Madride ir Barselonoje jūs sužinosite apie: 1. SĖKMĖS IR besikeičiančioje globalioje aplinkoje: Parengti dalyvį imtis lyderio vaidmens transformuojant globalizuotame konkurencingas ir specializuotas įmones.

 1. Įgūdžių ugdymą: Stiprinti valdymo įgūdžius, pavyzdžiui, vadovavimo, derybų, viešo kalbėjimo, žmonių valdymo ir tarpkultūrinių įgūdžių.

 2. Vadovai tarptautinėje aplinkoje: Mokymai vadovams, kuri leidžia jiems kurti strateginį mąstymą, inovacijas ir verslumo įgūdžių, kaip reikia darniam konkurencinių pranašumų laiko įrankiais.

 3. APŽVALGA: skatinti valdymo įgūdžius dalyvio iš pasaulinės perspektyvos, kai bendrovė, pirmaujanti visų organizacijos bendrosios strategijos departamentų integraciją.

 4. Lyderių komanda: Įgyti tarpasmeninius ir grupinius įgūdžius padaryti bendradarbiaujant, ryžtingesnis ir dalyvaujamoji darbas tarp visų komandos narių plėtoti.

 5. PROFESINĖS RYŠYS: Sukurti galingus profesionalius sąveiką kuriant tinklus atliekami su kitomis programos dalyvių, skatinant profesinę patirtį ir sėkmės istorijų keistis.

Karjeros galimybės

Karjera Paslaugos profesijų EAE verslo mokykla yra atsakingas už skatinimą ir tarnauja kaip susitikimo vieta studentams, absolventams, verslo partnerių ir kitų verslo grupių, norinčių įdarbinti specialistai EAE. Metai po metų, ši paslauga padeda daugelis mūsų studentams pradėti profesinius santykius per Pagrindinės Vykdomosios MBA kursus ir po jo užbaigimo.

Dvivietis Laipsnis

Žmonės, kurie sėkmingai baigę šią programą uždirbti MBA titulą iš EAE Business School. Be to, dalyviai, atitinkantys nustatytus bus gauti MBA laipsnį akademinius reikalavimus - magistro verslo administravimo Politechnikos universiteto Catalunya (jei programa yra padaryta Barselonoje) arba magistro laipsnį verslo administravimo, vadybos ir organizacijos Verslo karaliaus Juan Carlos universiteto (jei atliekama Madride).

Norėdami gauti laipsnius, kurie suteikia universitetai, turite atitikti reikalavimus, taikomus tiek institucijas.

Priėmimo procesas

Pagrindinis mūsų tikslas priėmimo proceso Master MBA yra užtikrinti kandidatų tinkamumą, per savo profesinės ir akademinės mokymo programą. Visi dalyviai turi išnaudoti šią mokymosi patirtį per kontekstą, kuriame ji yra įmanoma sukurti ilgalaikius santykius su klasės draugais, mokytojais ir absolventai. Norėdami pradėti taikymo procesą turite užpildyti atitinkamą formą, kad kandidato anketa gali būti vertinami pagal mūsų akademinio komiteto. Jei priėmimo akademinės komiteto MBA išduotas rezoliucija yra teigiamas, kandidatas galės registruotis šiame magistro.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
12 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
28,000 EUR
Locations
Ispanija - Madrid, Community of Madrid
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Ispanija - Madrid, Community of Madrid
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla