Oficialus aprašymas

Ši programa yra mokoma JAE

Graduate Management Admission Test arba MBA Poglebienie yra paspartintą programa tiems, kurie jau turi podiplominių kvalifikaciją valdymą. Pagrindinė šios programos MBA disertacija.

Pareiškėjai mokysis visą laiką per du nėštumo trimestrus, kuri yra mažesnė nei kalendoriniai metai. Jie turės ne mažiau kaip dvejų metų darbo patirtį ir 7 lygio kvalifikaciją kartu su mažiausiai 100 kreditus HE7.

Mokymo ir mokymosi metodų įvairovė suteikia prieigą prie mokymosi patenkinti besimokančiųjų poreikius diapazoną ir yra skirti; išplėsti dalyvavimą tarp besimokančiųjų, išvengiant atskirties ir plėtoti mokinių gebėjimus tiek akademinės ir darbo vietų arenose. Dirbantys metodai apima: paskaitas; seminarai; vadovėliai (grupinės ir individualios) bei svečių garsiakalbiai.

Tačiau atskiri mokytojai gali laisvai įvesti metodus, kad jie vertina kaip ypač tinka padėti mokytis savo dalykinėje srityje. Mokymosi ir mokymo strategija kiekvieno modulio yra detalus modulyje vadovus, kad gausite kiekvieno semestro pradžioje.

Apie kursą

Bendras programos tikslas yra parengti studentus vyresniosios vadovybės lygiu karjerą. Studentai didins žinias ir įgūdžius strateginio mąstymo, reikalingo pasaulio ekonomikoje. Konkrečiai programa siekiama plėtoti ir stiprinti:

 • Kritinis žinios organizacijų, jų valdymo ir kintančių išorinių kontekstuose, kurioje jie dirba.
 • Žinios / supratimas sudėtingų verslo klausimais, tiek sistemiškai ir kūrybiškai, gerinti verslo ir vadybos praktiką.
 • Intelektinių gebėjimų tyrimų, kritika, sintezės ir inovacijų, baigiamą laikant šeimininko lygio disertaciją.
 • Akademinių ir profesinių įgūdžių, kad būtų galima užtikrinti daugiau karjeros galimybių ir toliau studijuoti.
 • Mokymosi visą gyvenimą įgūdžius ir asmeninio tobulėjimo taip, kad būtų galima dirbti su savireguliavimo ir originalumas ir prisidėti prie verslo ir visuomenės apskritai.

MBA yra tarptautiniu mastu pripažintas valdymo kvalifikacija ieškoma tiems, kurie nori arba švirkšti tempą į jų tikslus, karjeros ar tiems, kurie nori sustiprinti savo pozicijas valdymo grandine.

Ypatumai

 • MBA siūlo jums galimybę prisijungti prie nusistovėjusias antrosios pakopos bendruomenė, užsiimanti rengiasi priimti vykdomosios valdymo karjerą.
 • Be to, mokymas ir priežiūra siūlo gerai kvalifikuotų ir specialistų komanda patyrusių darbuotojų iš verslo ir mokslo.
 • Universitetas turi puikias bibliotekas, 24/7 IT priemones, WiFi ir mokymosi srityse.

Ką jūs išmoksite

Priklausomai nuo jūsų ankstesnių studijų programos apraše, turėsite galimybę studijuoti vieną iš modulių mokoma toliau nurodytų be tyrimo metodus ir akademinių įgūdžių modulis ir disertacijos.

Ką jums bus tyrimo

Tyrimų metodai ir akademinių įgūdžių

Šis modulis rengia jums už disertaciją. Tai leis jums priimti pagrįstus sprendimus, apie kuriuos tyrimo metodai yra tinkami konkrečiomis aplinkybėmis ir konkrečiai susiję su savo mokslinių tyrimų. Jums bus sukurti savo žinias apie mokslinių tyrimų priemones ir analizės metodus asortimentą. Jūs taip pat gausite gaires dėl savo disertacijos struktūrizavimas. Sudėtinė dalis Šiame modulyje bus jūsų akademinių įgūdžių plėtra, siekiant toliau remti mokytis.

MBA disertacija

Disertacija suteikia jums galimybę atlikti išplėstinį ir didelį gabalą tyrimus. Tai leidžia studentams sintetinti jų akademinių žinių įgijo iš mokė moduliai ir gaminti vertinamuosius ir kritinį diskusiją strateginis klausimas, susijusią su jūsų organizaciją, jūsų rekomendacijos šie mokslinių tyrimų procesą ir siūlomas įgyvendinimo planas.

Vienas variantas modulis nuo:

 • Vadovavimas ir valdymas
 • Pardavimų valdymas ir rinkodara
 • Finansų valdymas ir sprendimų priėmimas
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Pokyčių valdymas
 • Strateginis valdymas

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turės bent dvejus metus atitinkamą darbo patirtį ir 7 JE lygio kvalifikaciją kartu su mažiausiai 100 kreditų (mažiausiai).

Tai apima:

 • Diplomas
 • Edexcel DMS
 • Abe Lygis 7 išplėstinė diplomas

Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, jūs taip pat paprastai reikia IELTS 6.5 (arba lygiavertis). Jei jūs neturite reikiamo anglų kalbos lygį, galite mokytis anglų kalbos pas mus iš IELTS 4.0 (arba lygiavertis).

Paraiškos turi būti pridedama nuoroda iš jūsų dabartinio darbdavio. Nuoroda turi būti į oficialų laišką firminio blanko ir turėtų būti aiškiai nurodyta, kaip ilgai jūs buvote įdarbintas jų ir turinio, vaidmenis ir atsakomybę darbo paskirstymas.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
6 mėnesių
Dieninės
Price
4,000 GBP
Pagrindinis / ES mokestis; £ 6,600.00 - Tarptautinė mokestis
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp 2019