AACSB Accredited

Mūsų Master of Business Administration (MBA) yra AACSB akredituota programa skirta parengti savo studentus būti sėkmingo verslo vadovams sudėtingoje ir sparčiai besikeičiančioje globalioje aplinkoje. Mes jungiame kokybės akademikai su individualios dėmesio skirta dėstytojų. Mūsų studentai dirbti ir bendrauti su mūsų mokyklos pirmaujančių verslo profesoriai mažose ekvivalentas nustatymus, kurie suteikia unikalų santykių pagrindu, mokymosi aplinką. Mūsų programa suteikia studentams išsamų supratimą apie verslo pasaulyje ir ruošia juos sėkmingai karjeros lyderių, vadybininkai, vadovai, verslininkai ir išradėjai savo pasirinktoje srityje. Mūsų MBA studentams įgyti:

 • Išplėstinė vadovavimo įgūdžius.
 • išsamus verslo žinių.
 • sustiprintas kritinio mąstymo įgūdžius.
 • jautrumas ir sąmoningumo su etiniais klausimais versle.
 • tarptautinių ir tarpkultūrinių aplinkoje suvokimas.
 • Išplėstinė analitiniai įgūdžiai.

TV Kokomas School of Business MBA pristato Premier verslo išsilavinimą. Mūsų verslo profesoriai sujungti kompetenciją švietimo ir mokslinių tyrimų, teikti savo studentus su pažangiausiais pokyčius verslo valdymo teorija, strategijos ir technologijos.

Ko tikėtis

Klasėje

Ką galite tikėtis? Tikėtis gyvenimą keičiančių kelionę. Mūsų klasėje patirtis yra dinamiškas, mes suteikiame studentams ir dėstytojams kartu iš įvairių sluoksnių, tiek profesionaliai ir kultūriškai. Jūs turėsite galimybę sužinoti, tinklo ir dalintis informacija su kolegomis studentais iš viso pasaulio, kurie dirba iš vietinių, regioninių, nacionalinių ir tarptautinių kompanijų.

Už klasėje

Ką galite tikėtis? Tikėtis galima ginčyti, mūsų MBA programa bus jums iš klasėje, kur jūs įdėti tuos savo klasėje įgūdžių testą su mūsų realaus pasaulio Capstone konsultacijų kursą. Kodėl tai taip svarbu? Kadangi mokymasis nėra vien iš kurso ar vadovėlio, mokymasis ateina iš daro.

Koncentracija yra Finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo, arba galite vykdyti bendrą MBA

MBA Gyvenimo

Mūsų AACSB-Tarptautinis akredituota MBA programa, reikia nuo 30 iki 54 kredito valandos, priklausomai nuo jūsų bakalauro fone. Mūsų programa siūlo didelį lankstumą, kad būtų galima siekti savo laipsnį arba ne visą darbo dieną ar visu etatu. Visi mūsų kursai yra siūlomi vakare valandų, kad studentai gali toliau dirbti, o baigia savo laipsnį. Klasės yra nedidelės ir mokė skirta fakulteto, kurie yra abu kvalifikuoti pedagogai ir patyrusių verslo profesionalai.

du etapai

Mūsų MBA programa susideda iš dviejų etapų ir yra sukurta siekiant suteikti Jums su lanksčia mokymo programa, kuri gali būti pasiekta, nepriklausomai nuo jūsų išsilavinimo.

I etapas

I etapas yra skirtas tiems studentams, kurie neturi bakalauro laipsnį verslo. Šis pirmasis etapas mūsų programos apima ekonomikos, apskaitos, vadybos, finansų, rinkodaros ir valdymo mokslas. Šie įvadiniai verslo kursai suteiks jums reikalingą verslo įkūrimo, reikalingų sėkmingai mūsų MBA programą.

II etapas

II etapas yra mūsų MBA pagrindinė ir yra skirta tiems studentams, kurie yra pasirengę imtis savo verslo išsilavinimą į kitą lygį. Šis etapas panardina savo studentus į premjerą verslo valdymo programą. Mūsų programos branduolys užsiima studentus su pažangių vadybos kursai Finansai, Marketingas, visuotinę strategiją, verslo teisės ir etikos, apskaitos, ekonomikos, organizacinė elgsena ir verslo konsultacijos.

Taikymo reikalavimai

Nurodykite tinkamą MBA programa yra svarbi gyvenimo sprendimas. Indianos universiteto Kokomo individualizuotą dėmesys gausite leis jums sustiprinti savo verslo įgūdžius ir pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslų.

Norėdami gauti priėmimo į MBA programą, asmuo turi turėti bakalauro laipsnį arba lygiavertį iš akredituotos kolegijos arba universiteto. Šis laipsnis gali būti verslo ar kitą lauką. Visi sprendimai priėmimo remiasi studento bakalauro pažymių vidurkis, GMAT balai * profesinę darbo patirtį, o jų pareiškimas pasiekimo.

Jeigu norite pateikti:

 • Užpildyta paraiškos, asmens pareiškimas pasiekti, ir vėl.
 • Oficialūs kolegijoje ar universitete protokolus iš visų institucijų dalyvavo.
 • Graduate Management Priėmimo Test (GMAT) rezultatas *.
 • Paraiškos mokestis.
 • Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi įrodyti, kad moka anglų kalba.
 • Pareiškėjai, kurių PG viršija 1000 naudojant konvertuoti GRE rezultatas (kaip apskaičiuota 200 * bakalauro VPS + konvertuoti GRE rezultatas) yra atleisti nuo GMAT reikalavimas.

 • Pareiškėjai, turintys magistro kvalifikacinį laipsnį iš tinkamai akredituotos kolegijos arba universiteto gali būti atleisti nuo GMAT reikalavimas.

Paraiškų pateikimo terminai

paraiškų teikimo terminai
Programa mokoma:
Anglų
Indiana University Kokomo
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date