mūsų MBA per metus pilnas ilgis yra skirtas studentams, kurie nenori laukti turėti darbo patirtį pradėti savo studijas versle (0-3 metų patirtis).

Programa siūlo griežtą pagrindą verslo pagrindų, kad parengs jums patekti į finansų, rinkodaros, konsultavimo ar bendro valdymo srityje, suteikti žinių ir įgūdžių, būti bet kurioje organizacijoje ar nuosavo verslo vadovas.

Programa jungia Kombinuotosios seminarus, verslo atvejus, modeliavimas, įskaitant užpildydami įmonėje teorinių žinių stažuotės galimybė. Taip pat galite tinkinti savo MBZ pasirenkant specializacijos: Finansai, Marketingas, arba valdymą.

Galimybė tarptautinių viešnagėms metu prie kitų prestižinių verslo mokyklų Didžiojoje Britanijoje ar JAV vasarą.

Mūsų verslo mokykla yra viena iš Universidad Pontificia Comillas, įkurta 1890 metais, pirmaujanti institucija su ilgą tradiciją mokyti miestą, kurie ne iš didžiųjų įmonių priešakyje.

Jūs studijuoti Madride, Ispanijos verslo, kai tarptautinių bendrovių dauguma, bet taip pat laikomas meno ir pramogų (fantastinis muziejų, didinga architektūra, puikus futbolo komandų, puikus maistas ir energingas kapitalo epicentras naktį).

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Ispanų
Šis kursas yra Campus based
Duration
11 mėnesių
Dieninės
Price
22,260 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date