MBA (Master Business Administration)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

mūsų MBA per metus pilnas ilgis yra skirtas studentams, kurie nenori laukti turėti darbo patirtį pradėti savo studijas versle (0-3 metų patirtis).

Programa siūlo griežtą pagrindą verslo pagrindų, kad parengs jums patekti į finansų, rinkodaros, konsultavimo ar bendro valdymo srityje, suteikti žinių ir įgūdžių, būti bet kurioje organizacijoje ar nuosavo verslo vadovas.

Programa jungia Kombinuotosios seminarus, verslo atvejus, modeliavimas, įskaitant užpildydami įmonėje teorinių žinių stažuotės galimybė. Taip pat galite tinkinti savo MBZ pasirenkant specializacijos: Finansai, Marketingas, arba valdymą.

Galimybė tarptautinių viešnagėms metu prie kitų prestižinių verslo mokyklų Didžiojoje Britanijoje ar JAV vasarą.

Mūsų verslo mokykla yra viena iš Universidad Pontificia Comillas, įkurta 1890 metais, pirmaujanti institucija su ilgą tradiciją mokyti miestą, kurie ne iš didžiųjų įmonių priešakyje.

Jūs studijuoti Madride, Ispanijos verslo, kai tarptautinių bendrovių dauguma, bet taip pat laikomas meno ir pramogų (fantastinis muziejų, didinga architektūra, puikus futbolo komandų, puikus maistas ir energingas kapitalo epicentras naktį).

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2017

Apie mokyklą

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals.

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals. Skaityti mažiau