MBA (MBA)

Fundación Universidad de América

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA (MBA)

Fundación Universidad de América

Pateisinimas

Struktūriniai pokyčiai, susidarę organizacijų (kalbant apie našumą ir konkurencingumą), reaguojant į nuolat ir nuolatinių pokyčių, kurie vyksta globalizuotos ekonomikos kontekste, reikia specialistų valdymo lygiu Bendrovėse gebėjimų, įgūdžių ir gilių žinių valdymo ir finansavimo, kad būtų galima juos vadovauti ir tiesioginis verslo užtikrinti jos tvarumą ir išlikimą. Norėdami tai padaryti, reikia, kad valdymo komandos organizacijų sudaro lyderių, etikos, profesinės ir novatoriškas potentializing žmogaus talentą ir optimizuoti turimus išteklius.

Tikslai

 • Suformuoti kitų meistrų (MBA) su dideliu socialinės atsakomybės jausmą ir verslo etikos, mokslinių tyrimų įgūdžių ir gilinti vadybos ir finansų srityse, orientuotą atspindys, analizė ir taikymas bendrojo valdymo teorija diferencijavimo metodas akordas poreikiai, kylantys iš ekonominės ir socialinės padėties šalyje.
 • Paruoškite vadybininkais ir konsultantais konkurencingas bendrovių kurio aukštus efektyvumo ir neapibrėžties lygius apie sprendimų priėmimo, gali sukurti ir naudoti įrankius ir vadybinius ir finansinius metodus teikti sprendimus į organizacijos problemų aplinkoje.
 • Pateikti tarptautinę viziją plėtoti studentų meistriškumo įgūdžius ir gebėjimus iš valdymo srityje ir finansavimą kontekstualizaciją, atspindys, analizės ir taikymo konkurencingomis scenarijus.

Siunčiama

Magistro programa Administration- MBA yra skirtas specialistams iš įvairių sričių žinių, vadovai iš skirtingų funkcinių sričių ir uždarųjų akcinių bendrovių, kurių plačios intelektinės ir akademinių gebėjimų ir potencialo vadovauti konkurencingas ir naujoviškas organizacijas.

profesionalus profilis

MBA, Amerikos universiteto kiti meistrai forma (MBA), galinčios generuoti naujas žinias verslo administravimo su intelektinės, profesinės ir suvokimo disciplinos srityje globalioje aplinkoje organizacijos, plėtoti įgūdžius valdymo srityse ir finansuoti atitinkamų teorijų ir programų, taip pat priemonių, reikalingų jos veiklai su bendruoju tikslu teikti visapusišką mokymą į konkurencingų žmonių.

Profesinis profilis

Absolventas MBA iš Amerikos universiteto tiksliau atlikti viešojo sektoriaus organizacijų ir privačių svarsto, kad jų mokymas padės jums spręsti valdymo pozicijas ir / ar finansinė, kad vienas ar kitas būdas apima analizę, įgyvendinimą ir stebėseną politikos spręsti ir skatinti valdymo veiklą įvairiose srityse organizacijoje. Ji bus būdingas etikos ir atsakingo valdymo, kad spausdina institucinę filosofiją.

Magister į Administration- MBA iš Amerikos universiteto galite žaisti kaip:

 • Pirmininke, direktorius ar valdytojas, strateginis ar funkcionalus, viešieji ir privatūs subjektai, pramonės, komercinių ir paslaugų sektoriuose.
 • Aukštos aprašymą finansų vadovas
 • Konsultantas didelės įmonės administracinės ir finansinės lygio
 • Tyrinėtojas administracinio ir finansų srityje

intensyvumas

MBA trunka keturis pusmečius, padalintas į du (2) metus šešis šimtus dvylika (612) akademinių valandų iš viso.

PASIEKTI

MBA, Amerikos universiteto, kaip tikslas programa, kuri suteikia tiriantis žinių ir įgūdžių, reikalingų sukurti būtinus įgūdžius, siekiant palengvinti sprendimų priėmimą ir spręsti verslo problemas, mokslinių tyrimų ir projektavimo novatoriškas ir veiksmingas strategijas, kad kurti vertę įmonei ir šį konkurencinį pranašumą į organizacijos pažangą verslo aplinką ir vis labiau globalizuotame rinkas, padidinti sudėtingumą. Taigi kompetencijų dėmesio:

 • Interpretuoti asmeninę, tarpasmeninę ir Grupės vadovybė per stiprus komunikacijos gebėjimų, kurie leidžia spręsti ir orientacija vairo įrenginio vesdamas ir suprasti diagnostika skaitmenines duomenų bazes, išorės veiksnius ir elementus, kurie yra būtini darbas įmonių valdymo, atsižvelgiant į strateginę kryptį įmonės
 • Plėtoti įgūdžius priimant strateginius sprendimus globalizuotame pasaulyje, anksčiau analizuojant galimus ir pageidautina verslo scenarijus, per realizavimo ir supratimo diagnozių ir jų aiškinimo, kad jis gali sekti novatorišką verslo strategiją, pagal strateginio vadovavimo organizacijai
 • Plėtoti įgūdžius kurti aukštos efektyvumo komandas, kurios leidžia jums pridėti vertę organizacijai per šių orientacijos tam tikra kryptimi, įkvepiančių veiksmų vertybes ir numatyti scenarijus, veikiantis nuosekliai su vertybių, gero profesinės praktikos ir geros muitinei laikantis etikos kodeksų ir protokolų nustatytais bendrovei ir, atsižvelgiant į verslo etikos principų, išreikštų nacionalinių ir tarptautinių vadybos standartų.
 • Plėtoti įgūdžius integruoti žinias suteikiant jiems elgtis su formuluojant sprendimus iš informacijos ir išsami, analitinio ir vertinamojo žinias teorijų ir tyrimų naujovių atsižvelgiant į strateginius organizacijos tikslus sudėtingumo.
 • Sukurti konkurencinį pranašumą per žmonių tobulinimą, užtikrinant, kad jų veikimas atitinka strateginio vadovavimo ir kultūros organizacijos ir pasiekti nustatytus rodiklius.
 • Suprasti pagrindinius aspektus tarptautinių finansų ir tinkamai valdyti valiutų riziką ir veiklos riziką svyravimų svarbą valiutų kursų, atsižvelgiant į galimybes investicijoms į finansinį turtą užsienio rinkose, pagal sprendžiant strateginis organizacijos
 • Naujoviškų finansinių planų, atsižvelgiant į metodus, priemones, tikslus ir pagrindinius procesus įgyvendinimą, mokslinio tyrimo dalyvauja elementus ir nustačius rizikos veiksnius, vidaus ir išorės, siekiant nustatyti prognozes ir ekonominių tikslų ir finansų kompanija, kuri ženkliai gali įtakoti rezultatus, atsižvelgiant į strateginį vadovavimą organizacijai.
 • Plėtoti vadybinius įgūdžius, kurie leis nuolatinį statybos bendrovės kapitalo, prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių finansinės aplinkos, naudojant ir valdant atitinkamų priemonių, siekiant nustatyti, atrinkti ir valdyti finansinius išteklius, kurie sukuria vertę organizacijai įrankiai, nuo žinių kapitalo rinkoje ir laikantis nustatytų strateginių gairių.
 • Nustatyti metodus ir reikalingas atlikti finansinę analizę bei išlaidas tvarką, kad galėtumėte diagnozuoti esamą padėtį organizacijoje ir įvertinti sprendimus, kurie turi įtakos apyvartinio kapitalo reikalavimus, taip pat išorinių veiksnių poveikį finansinės struktūros poveikį bendrovės, atsižvelgiant į strateginę kryptį įkurta organizacija

Mokslinių tyrimų kryptys

 1. Moksliniai tyrimai vadybos ir vadybos: Nuo šio metodo teoriniai, konceptualūs ir taikymo atsakymai bus suteikta dėl valdymo ir nuosekliųjų veiklą šiems tikslams pasiekti, ir valdymas sumanytas kaip veiklos direktorių, kaip valdyti.
 2. Tyrimai linija Finansų rinkų Globalizacija: Nuo šio metodo teoriniai, konceptualūs ir įgyvendinimo veikla, susijusi su kapitalo mainais už investicijas į prekių ir paslaugų atsakymų gamybos bus suteikta per optimizavimo ir netikrumo sistemos generuoja žmogaus veiksmai komponentai iš rinkos ekonomikos organizacijos.

Metodika

Vieningą teminio požiūrio mokytojų, kapitono Administration- MBA programa, naudoti tinkamus metodus mokymosi valdymo temomis, administravimo ir finansavimo, siekiant užtikrinti įgūdžių vystymą, patirtis sąmoningai gelbėti abu dalyvius ir mokytojams įgyti žinių apie jį.

Juo siekiama suartinti studentus įvairių rinkinį metodikų į įvairių dalykų mokymo programos, todėl, kad būtini įgūdžiai yra sukurta siekiant spręsti problemas iš skirtingų kampų ir dalyvių vis atsakingi už savo mokymąsi gaminami , skatinti studentus aktyviai dalyvauti klasės. Ji veiks iš praktinės perspektyvos, kurioje mokymo metodai, įskaitant diskusijos, atvejų analizė, seminaro ir imitavimo modeliais, su reikalavimu ir akademinio griežtumo, kuri būdinga mūsų programos yra derinamos.

Programa skatina informacinių technologijų naudojimą kaip dalį mokymosi ir mokslinių tyrimų procesus ir atlieka sesijas, skirtas stiprinti arba kurti vadybinius įgūdžius, susijusius su naujausių technologijų pažangos.

Pavadinimas Pakeiskite teises

Magister Verslo administravimo (MBA), palaikomas nutarimu Nr 000.466 2016 sausio 15 Švietimo ir mokslo ministerija.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Locations
Kolumbija - Bogotá, Bogota
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Kolumbija - Bogotá, Bogota
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla