Oficialus aprašymas

Studijuokite "Executive MBA" "The Shard" Londone visą laiką per dvejus metus.

"Warwick Executive MBA" - 10-ajame pasaulyje, suteiks jums strateginių vadovavimo įgūdžių, kuriuos turėsite padaryti tiesioginį poveikį.

Mūsų pasaulyje žinomas mokymas ir moksliniai tyrimai kartu su mūsų novatorine kultūra ir visapusiška vadovavimo bei plėtros parama suteiks jums įgūdžių, gebėjimų ir vizijos, reikalingos jums pradėti savo verslą, greitai pereiti prie "C" komplekto arba pertvarkyti savo karjerą iš naujo jūsų tolesni žingsniai.

Mūsų įspūdingas įvertinimas ir aukštos kokybės mokymas pritraukia ambicingiausius ir dinamiškesnius vadovus, užtikrinant, kad mokate tiek iš geriausių, tiek iš geriausių. Paprastai jūsų klasės dydis bus nuo 20 iki 40 dalyvių, todėl galėsite visiškai integruoti ir kurti stiprius ryšius, kurie trunka visą gyvenimą.

Studijuodamas savo "MBA" "The Shard", išlaikoma jūsų artumas kai kurioms iš labiausiai žinomiausių pasaulio kompanijų, kurių būstinė yra mieste. Sujunkite tai su mūsų praktikos profesoriumi ir gausite iš pirmų rankų žinomų sektorių žinias, kurias galite nedelsdami kreiptis į savo pasaulinę organizaciją, kai grįšite į biurą pirmadienį.

Studijuokite mūsų Executive MBA su pasirenkamomis sveikatos priežiūros, finansų, verslumo ar strateginio vadovavimo specialistais, kad aprūpintumėte specialiąsias žinias apie jūsų pasirinktą pramonę.

Dėl naujausios informacijos apie kursus ir mokesčius už mokslą, apsilankykite www. WBS .ac.uk

* Įvertintas "The Economist" / "WhichMBA"? 2018 m. "Executive MBA" reitingas.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Warwick Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta December 8, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Bal 2019
Kov 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Bal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Kov 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date