MBA (Londonas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Studijuokite "Executive MBA" "The Shard" Londone visą laiką per dvejus metus.

6 vieta pasaulyje ir 1 JK *, „Warwick Executive MBA“ suteiks jums strateginio vadovavimo įgūdžių, reikalingų norint padaryti tiesioginį poveikį.

Mūsų pasaulyje žinomas mokymas ir moksliniai tyrimai kartu su mūsų novatorine kultūra ir visapusiška vadovavimo bei plėtros parama suteiks jums įgūdžių, gebėjimų ir vizijos, reikalingos jums pradėti savo verslą, greitai pereiti prie "C" komplekto arba pertvarkyti savo karjerą iš naujo jūsų tolesni žingsniai.

Mokymasis Londone, pasaulio finansų sostinėje

Pritraukdami „Warwick Executive MBA“ į „The Shard“, mes sukūrėme intensyvią ir reiklią dvejų metų programą sostinėje, leidžiančią jums visapusiškai išnaudoti mūsų prestižinius akademikus ir užmegzti ryšius su platesne WBS bendruomene. „Shard“ yra šalia Londono tilto, todėl nuvykti pas mus iš bet kurios Londono vietos negalėjo būti lengviau.

Dienos ar vakaro studijų galimybės

Galite pasirinkti studijuoti „Executive MBA“ (Londonas) dienos formatu, reikalingi moduliai paprastai dėstomi penktadieniais ir šeštadieniais kas antrą savaitę nuo rugsėjo iki liepos, arba vakaro, kur kiekvienas reikalingas modulis paprastai dėstomas du vakarus. per keturias savaites nuo rugsėjo iki liepos.

Įgūdžiai ir įrankiai organizacijai skatinti

Paimkite naujas idėjas tiesiai iš klasės į savo kasdienį darbą ir pademonstruokite savo naujus įgūdžius tobulėjant. Jūs dalyvausite interaktyviuose užsiėmimuose, kuriuos ves jūsų dėstytojai, leisdami aptarti sąvokas ir teorijas su savo bendraamžiais iš skirtingų verslo sričių ir kultūrų, kartu rasite naujų ir veiksmingų būdų pritaikyti juos realiuose darbo scenarijuose.

Vietos gyventojų grupė - jūsų tinklas visam gyvenimui

Dauguma mūsų dalyvių yra įsikūrę Londono mieste ir jo apylinkėse, suteikdami jums galimybę susitikti, kartu mokytis ir diskutuoti apie grupinį darbą ne pagal numatytą mokymo laiką. Šis papildomas kontaktų laikas su jūsų talentingais bendraamžiais padidins jūsų mokymosi patirtį, padės sustiprinti jūsų ryšius ir išplėsti jūsų profesinius tinklus.

Londone pristatyta gerai žinoma programa

„Warwick Executive MBA“ yra nusistovėjusi programa, vykdoma per daugelį metų. Tai leido mums pritaikyti viršvalandžius, kad būtų mokoma tik naujausių ir aktualiausių temų. Pateikdami „Warwick Executive MBA“ į „The Shard“, mes sukūrėme intensyvią ir reiklią dvejų metų programą, leidžiančią visapusiškai pasinaudoti mūsų prestižiniais akademikais ir susisiekti su platesne WBS bendruomene.

Dėl naujausios informacijos apie kursus ir mokesčius už mokslą, apsilankykite www. WBS .ac.uk

* Reitingas „The Economist“ / WhichMBA? 2020 m. Vykdomosios MBA reitingas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Skaityti daugiau

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Skaityti mažiau
Koventris , Londonas + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos