MBA (Londonas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijuokite "Executive MBA" "The Shard" Londone visą laiką per dvejus metus.

„Warwick Executive MBA“ užima 10 vietą pasaulyje ir 2 vietą JK *, suteiks jums strateginio vadovavimo įgūdžių, reikalingų norint padaryti tiesioginį poveikį.

Mūsų visame pasaulyje garsus mokymas ir tyrimai kartu su mūsų novatoriška kultūra ir visapusiška vadovavimo ir plėtros parama suteiks jums įgūdžių, gabumų ir vizijų, reikalingų norint pradėti savo verslą, paspartinti „C-suite“ kūrimą ar pakeisti savo karjerą iš naujo apibrėžiant savo Tolesni žingsniai.

Mokymasis Londone, pasaulio finansų sostinėje

Pritraukdami „Warwick Executive MBA“ į „The Shard“, mes sukūrėme intensyvią ir reiklią dvejų metų programą sostinėje, leidžiančią jums visapusiškai išnaudoti mūsų prestižinius akademikus ir užmegzti ryšius su platesne WBS bendruomene. „Shard“ yra šalia Londono tilto, todėl nuvykti pas mus iš bet kurios Londono vietos negalėjo būti lengviau.

Dienos ar vakaro studijų galimybės

Galite pasirinkti studijuoti vykdomąjį MBA (Londonas) dienos metu, kai reikalingi moduliai paprastai vyksta penktadieniais ir šeštadieniais kas antrą savaitę nuo rugsėjo iki liepos, arba vakare, kai reikalingi moduliai paprastai mokomi antradienį ir Trečiadienio vakarai per keturių savaičių laikotarpį nuo rugsėjo iki liepos.

Įgūdžiai ir įrankiai organizacijai skatinti

Paimkite naujas idėjas tiesiai iš klasės į savo kasdienį darbą ir pademonstruokite savo naujus įgūdžius tobulėjant. Jūs dalyvausite interaktyviuose užsiėmimuose, kuriuos ves jūsų dėstytojai, leisdami aptarti sąvokas ir teorijas su savo bendraamžiais iš skirtingų verslo sričių ir kultūrų, kartu rasite naujų ir veiksmingų būdų pritaikyti juos realiuose darbo scenarijuose.

Vietos gyventojų grupė - jūsų tinklas visam gyvenimui

Dauguma mūsų dalyvių yra įsikūrę Londono mieste ir jo apylinkėse, suteikdami jums galimybę susitikti, kartu mokytis ir diskutuoti apie grupinį darbą ne pagal numatytą mokymo laiką. Šis papildomas kontaktų laikas su jūsų talentingais bendraamžiais padidins jūsų mokymosi patirtį, padės sustiprinti jūsų ryšius ir išplėsti jūsų profesinius tinklus.

Londone pristatyta gerai žinoma programa

„Warwick Executive MBA“ yra nusistovėjusi programa, pristatyta per daugelį metų. Tai leido mums pritaikyti savo programą bėgant laikui, kad būtų mokomos tik aktualiausios ir aktualiausios temos. Pritraukdami „Warwick Executive MBA“ į „The Shard“, mes sukūrėme intensyvią ir reiklią dvejų metų programą, leidžiančią jums visapusiškai pasinaudoti mūsų prestižiniais akademikais ir užmegzti ryšius su platesne WBS bendruomene.

Dėl naujausios informacijos apie kursus ir mokesčius už mokslą, apsilankykite www. WBS .ac.uk

* Įvertintas "The Economist" / "WhichMBA"? 2018 m. "Executive MBA" reitingas.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Skaityti daugiau

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Skaityti mažiau
Koventris , Londonas + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos