Ši programa yra mokoma JAE

Graduate Management Admission Test arba EMBA yra visą darbo laiką programa, skirta verslo profesionalams ir rengiasi tapti vyresnieji vadybininkai. Jo dėmesys skiriamas žinių ir supratimą apie strateginio valdymo klausimais plėtrą, siekiant apmąstyti ir tobulinti verslo ir vadybos praktiką. Programa yra sukurta siekiant derinama su visą darbo laiką poreikius.

Apie kursą

Nesvarbu, kokia dalis pramonės ar komercijos dirbate, MBA kursas padės jums įgyti kritinę suprasti problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria įmonės ir organizacijos ir aprūpinti jus su analizės ir kritinių fakultetų nustatyti galimus sprendimus. Šios savybės yra ieškoma prestižinių darbdaviams.

Ši dalis laiko trejų metų kursas veikia vieną vakarą per savaitę nuo 18:00-09:00. Mokymasis yra palaikoma per interaktyvių savo klasėje sesijų ir nepriklausomą tyrimą.

Mokymosi ir mokymo strategija kiekvieno modulio yra detalus modulyje vadovus, kad gausite kiekvieno semestro pradžioje.

Ypatumai

  • MBA siūlo jums galimybę įstoti į nusistovėjusias antrosios pakopos bendruomenė, užsiimanti rengiasi patys už vykdomosios valdymo karjerą.
  • Studijavimas 6 modulius pirmuosius dvejus metus gali būti suteiktos jums laikyti už CMI anketa 7 lygis diplomas Strateginis valdymas ir lyderystė. Už savo darbą šio savanoriško pasirinkimo (esant Sau 2013) vertinimo kaina yra £ 199,00 kuris prideda daug vertės savo MBA studijas.
  • Be to, mokymas ir priežiūra siūlo gerai kvalifikuotų ir specialistų komanda patyrusių darbuotojų iš verslo ir mokslo.
  • Universitetas turi puikias bibliotekas, 24/7 IT priemones, WiFi ir mokymosi srityse.

Ką jūs išmoksite

Jūs studijuoti šiuolaikinę mokymo, kuris sutelkia dėmesį į pagrindinius funkcinių sričių valdymą: žmogiškųjų išteklių valdymo, finansų valdymo, Strateginio valdymo ir taip toliau, iš kurių daugelis bus už jūsų dabartinis, susipažinę valdymo atsakomybės ribų. Tikslas yra ištiesti savo valdymo kompetencijas į naujas sritis galimo atsakomybės.

MBA programa suteikia šiuolaikinių modulius, kurie leis jums sukurti savo žinias apie organizacijas ir jų valdymą šiandienos greitai judančius pasaulio ekonomikos komplektą, siekiant atspindėti ir pagerinti savo valdymo praktiką

Ką jums bus tyrimo

Vadovybė ir lyderystė

Šis modulis yra skirtas padėti jums ištirti savo vertybes, požiūrį, stiliaus ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių ir suteikti platformą toliau asmeninio tobulėjimo, kaip vadovų ir lyderių. Ji kviečia Jus kritiškai vertinti teorijas susijusius asmeninio tobulėjimo, valdymo ir vadovavimo; ir plėtoti savo tarpasmeninio bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius, stiprinti esamus ir būsimus vaidmenis, kaip vadovų ir lyderių.

Vykdomosios Pardavimų vadyba ir rinkodara

Šis modulis siekiama suteikti jums su kritine suprasti pardavimų vadybos ir rinkodaros procesus ir galimybę plėtoti ir tobulinti atitinkamus įgūdžius pardavimų vadybos ir rinkodaros praktika. Jūs įgyti patirties vertinant ir analizuojant problemas, vadybininkai susiduria kūrimo ir diegimo pardavimų ir rinkodaros planavimą, ir jums bus sukurti pažangią visuomenę apie būtinybę apsvarstyti alternatyvių metodų spektrą, susijusius su planavimo ir valdymo klausimais, siekiant pasiekti konkurencinį pranašumą ir sėkmingą pardavimų.

Norėdami gauti ir sustiprinti savo kritinę žinių ir supratimo jums bus išnagrinėti ir kritiškai įvertinti pagrindines stadijose organizacijų rinkodaros ir pardavimų planavimo procesą. Iki modulio pabaigoje jūs turės parengti aukščiausios dėkingi procesų ir rezultatų atsižvelgiant į strateginius pasirinkimus susiduria organizacija, atsižvelgiant į rinkodaros ir pardavimų valdymo įgyvendinimo

Vykdomosios Finansų valdymas ir sprendimų priėmimas

Šis modulis yra skirtas supažindinti vadovus (paprastai kurie neturi ankstesnę fone finansų) į finansų valdymo koncepcijas ir ištirti verslo aspektus ir skirtingus jų organizacinių kontekstų, kad nustatyti šaltinius įmonių finansavimą. Modulis taip pat svarstys, teisinius ir kitus pagrindinius klausimus, turinčių įtakos įmonės finansų valdymą. Jis plėtos savo žinias ir supratimą apie teorinius finansų valdymo, ir leidžia jums analizuoti ir vertinti finansinę atskaitomybę pateikti informuotai sprendimų priėmimo pagrindas. Jūs plėtoti kapitalo biudžetą, strateginių finansinių klausimų ir kontrolės sistemų supratimą ir kaip jie gali padėti labiau pagrįstus sprendimus.

Žmogiškųjų išteklių valdymas (vykdomosios)

Šis modulis siekiama suteikti bendrą įvadą į žmogiškųjų išteklių valdymo organizacijose. Jis parodys bylos esmės ir sunkumų, susijusių su naujų ir skirtingų formų darbo modelių ir darbo dizaino, kuriomis siekiama didinti našumą, motyvaciją ir įsipareigojimą sąmoningumą. Tai prisidės prie platesnės diskusijos nagrinėjant organizacines funkcijas, kurios priskiriamos žmogiškųjų išteklių vadybininkai.

Vykdomosios Pokyčių valdymas

Šis modulis bus supažindinti jus su valdant pokyčius. Jūs ištirti pokyčių tipus, kurie turi įtakos šiuolaikinių organizacijų ir jų apimtį ir mastą. Jūs analizuoti struktūrines ir kultūrines greitikliai / kliūtis keistis, mintį, kad organizacijos gali išmokti diegti naujoves greičiau nei jų konkurentų ir žinomų vaidmenų strategijos ir vadovavimas. Per šį modulį jums bus raginami pasinaudoti ir pagerinti savo įgaliojimus kritiškai vertinti kaip taikomas konceptualių modelių inovacijų ir pokyčių ir vidaus ir išorės neapibrėžtumų, turinčius dėl organizacinių pastangų diegti naujoves.

Vykdomosios Strateginis valdymas

Modulis siekiama suteikti jums su kritiškai suprasti strateginio valdymo proceso, ir bus integruoti medžiagą kitose žinoma per strateginio valdymo sistemą. Iš pradžių paskaitos bus naudojami plėtoti žinias apie sąvokas, kuriomis grindžiama strateginio valdymo tyrimą. Kaip jūsų žinios padidina jūs aktyviau dalyvauti kritinio tirti sąvokas. Atvejų tyrimai leis jums ištirti strateginio valdymo koncepcijų ir modelių taikymą, juos taikyti sudėtingas verslo problemas ir įvertina strateginius klausimus per bylos tyrimą, o kritiškai vertinant taikymą ir naudingumą teorinių modelių.

Vykdomosios tyrimų metodai

Šis modulis rengia jums už disertaciją. Tai leis jums priimti pagrįstus sprendimus, apie kuriuos tyrimo metodai yra tinkami konkrečiomis aplinkybėmis ir konkrečiai susiję su savo mokslinių tyrimų. Jums bus sukurti savo žinias apie mokslinių tyrimų priemones ir analizės metodus asortimentą. Jūs taip pat gausite gaires dėl savo disertacijos struktūrizavimas.

MBA disertacija

Disertacija suteikia jums galimybę atlikti išplėstinį ir didelį gabalą tyrimus. Tai leidžia studentams sintetinti jų akademinių žinių įgijo iš mokė moduliai ir gaminti vertinamuosius ir kritinį diskusiją strateginis klausimas, susijusią su jūsų organizaciją, jūsų rekomendacijos šie mokslinių tyrimų procesą ir siūlomas įgyvendinimo planas.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti abi šias charakteristikas: didelės darbo patirties verslo ar valdymo pajėgumus; ir JK pagyrimu laipsnis / magistro laipsnį (arba lygiavertis).

Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, jūs taip pat paprastai reikia IELTS 6.5 (arba lygiavertis). Jei jūs neturite reikiamo anglų kalbos lygį, galite mokytis anglų kalbos pas mus iš IELTS 4.0 (arba lygiavertis). Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau apie mūsų anglų fondas programą.

Pareiškėjai, kurie turi didelę valdymo patirtį, gali būti priimami be laipsnių kvalifikaciją, atsižvelgiant į su kursų vadovas asmeniškai arba telefonu interviu.

Visos paraiškos formos turi būti pridėtas atspindinčios apžvalga vadovaujančias pareigas imtasi iki šiol.

Taip pat turėtų būti numatyta atskaitos laiškas firminiame blanke iš dabartinės / naujausio darbdavys aiškiai rodo stažą ir vaidmenų ir atsakomybės pasiskirstymą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Ištęstinės
Price
2,850 GBP
Pagrindinis / ES mokestis