MBA žmogiškųjų išteklių valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Gaukite stiprią žmogiškųjų išteklių valdymą.

Lyderiai žmogiškųjų išteklių valdyme Raleigh ir kt. Yra itin svarbūs bet kurios organizacijos sėkmei. Jie dažnai yra pirmas ir paskutinis įspūdis, kurį bendrovė daro darbuotojams. Todėl stiprus, gerai žinomas ir etinis žmogiškųjų išteklių valdymo specialistai visada turi didelę paklausą.

" Meredith MBA" dabar turi žmogiškųjų išteklių valdymo koncentraciją , kad atitiktų kvalifikuotų specialistų poreikį. Koncentracija siekiama papildyti MBA pagrindines mokymo programas (ir pasinaudoti "Meredith" pastebima jėga šioje srityje). Užbaigę MBA su žmogiškųjų išteklių valdymo koncentracija, sustiprinsite savo karjerą ir sukursite profesinio tobulėjimo galimybes.

Per Meredith's MBA programą su žmogiškuosius išteklius Raleigh'e jūs išmokysite priimti strateginius personalo sprendimus ir išstumti darbuotojų ir darbo santykius. Tapk geriausiu savo organizacijos talento pritraukimu, motyvavimu ir išlaikymu. Jūs tapsite dar stipresniu verslo specialistu.

Norėdami uždirbti koncentraciją, jūs atliksite 24 kreditų valandos Core MBA - kartu su trimis HRM pasirenkant iš viso 33 kredito valandos.

Kodėl Meredithas?

"Meredith" programoje mūsų programa yra pakankamai maža, kad susipažintų su tave kaip asmeniu. Jūs sukursite prasmingus santykius su ekspertų fakultetu ir tapsi aktyvios žmogiškųjų išteklių valdymo bendruomenės dalimi. Jūs susipažinsite su lankytojais ir tinklu su savo bendraamžiais. Tu būsi pasirengęs LEAD. Su "Meredith MBA" su žmogiškųjų išteklių valdymo koncentracija, jūs tapsite stiprus.

"Meredith" žmogiškųjų išteklių valdymo programa patvirtinta Žmogiškųjų išteklių valdymo draugija, tarptautiniu mastu pripažinta HR sertifikavimo lyderė.

Žmogiškųjų išteklių valdymo koncentracija - mokymo programa

MBA pagrindinės programos (24 kreditai)

Human Resource Management Concentration Papildomi privalomi kursai (9 kreditai)

  • MBA - 615: Žmogiškojo kapitalo ugdymas (3 kr.)
  • MBA - 616: etiniai ir teisiniai užimtumo klausimai (3 kr.)
  • MBA - 617: Valdymo atlygio sistemos (3 kr.)

"Meredith" žmogiškųjų išteklių valdymo programa patvirtinta Žmogiškųjų išteklių valdymo draugija, tarptautiniu mastu pripažinta HR sertifikavimo lyderė.

Mokymo programos reikalavimai ir kursų aprašai gali būti keičiami kiekviename kataloge.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

More than one hundred years ago, Meredith College opened with just over 200 women. Today, our student body has grown to include nearly 2,000 students, including men who are part of our graduate progra ... Skaityti daugiau

More than one hundred years ago, Meredith College opened with just over 200 women. Today, our student body has grown to include nearly 2,000 students, including men who are part of our graduate programs. All learn to enhance their strengths, broaden their perspectives, and prepare for lives of impact and distinction. All going strong. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited