Oficialus aprašymas

MBA Švietimo Vadovavimas ir valdymas


Mūsų MBA Švietimo Vadovavimas ir valdymas buvo sukurta patyrusių vadybininkų ir specialistų, dirbančių švietimo visuomenei, privačių ir ne pelno sektorių Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje. Vis labiau konkurencingoje pasaulio aplinkoje, ši programa suteikia mokymo praktikams galimybę plėtoti savo verslą ir valdymo įgūdžius, taip pat padidinti jų profesinę praktiką.


Tai MBA yra pristatomos per partnerystę tarp verslo mokyklos ir Švietimo fakultete. Darbuotojai iš verslo mokyklos sujungti kompetenciją jų akademinių disciplinų su didele darbo patirtį ir aktyvių mokslinių tyrimų viešajame ir privačiame sektoriuose. Pripažinta nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, kaip kompetencijos mokytojų švietimo ir plėtros centras, Švietimo fakultetas sukūrė už tai, kad sakas žinių ir mokymo švietimo reputaciją.


Kas yra skiriamasis apie šią programą?


    • vietinėje priimančiojoje mokykloje arba kolegijoje Vietos įgalinti užsienio studentams susipažinti su anglų sistemą ir pateikti visus studentus su organizacinio pagrindo tyrimams.

    • mokomieji vizitai į mokyklas ir kolegijas kitose šalies dalyse.

    • Galimybę dirbti su žmonėmis iš įvairių sluoksnių plėtoti praktikos, kad mes paskatinti tęsti anapus MBA programos pabaigoje bendruomenę.


Ką aš gauti iš jo?


Visą programą mes ypatingą dėmesį į:


    • Praktinis taikymas verslo pasaulyje

    • Interaktyvus mokymasis

    • Komandų ir projektų pagrindu veikla

    • Asmeninis tobulėjimas


Pradėjus MBA siunčia aiškią žinią dabartinių ir būsimų darbdavių, kad esate stipriai motyvuoti pavyks ir įsipareigoję savo ateities karjerą.


Be to, siekiant pagerinti savo profesinę praktiką, savo verslo ir vadovavimo įgūdžių, jums sukurti turtingą suprasti esamą ir novatorišką praktiką jūsų pasirinkto lauko. Be to, jūs tapsite nusimano ir kvalifikacijos atžvilgiu pareikšti apie pokyčius ir organizacijos tobulinimą.


Moduliai


Strategija

Šis modulis siekiama suteikti jums su strateginių koncepcijų ir ypač tvaraus ir konkurencingo pranašumo svarbą vairavimo ateities strategiją supratimą. Dėl verslo aplinkos ir vidinių resursų organizacijų strateginio planavimo ir pasirinkimo poveikis bus kritiškai nagrinėjamas pasiekti pragmatinį strateginių pokyčių kontekste.


Verslo planavimas

Šis modulis pristato analizės metodų spektrą, suteikti galimybę studentams išanalizuoti ir įvertinti finansinę strategiją ir jos derinimą su verslo tikslais, kritiškai įvertina projektus, naudojant metodus asortimentą ir įvertinti riziką ir metodus efektyviam valdymui. Studentai dirbs komandose kurti verslo planus, kaip dalis jų vertinimą.


Prekybos ir paslaugų valdymas

Šio modulio tikslas yra suteikti studentams su ypatingos svarbos supratimą apie teorijos ir taikymo strateginio marketingo paslaugų valdymas - relavant į tris atskirus ekonominius sektorius (ty viešojo, privataus ir ne pelno).


Mokymasis iš Gerosios Vadovavimas ir valdymas praktikos

Šis modulis atrodys praktikoje, pavyzdžiui, projektų valdymo, priežiūros, įrodymais pagrįsta praktika, gerovė ir kiti ir studentų tikimasi, kad pažvelgti į geros praktikos ir ištirti jos taikymo švietime.


Vedantis ir valdyti pokyčius

Šis modulis bus pažvelgti į praktikos ir teorijos iš pirmaujančių ir valdyti pokyčius ir sudaryti sąlygas studentams atlikti tyrimus tam tikrą kaitą per savo interesų sritį.


Integracinis Vadovavimas ir valdymas mokymosi ir mokymo

Modulis rems studentus kuriant įtraukią politiką ir praktiką savo unikalių ir sudėtingų profesionalių situacijose, imantis veiksmų dėl mokslinių tyrimų veiksmų planavimą, duomenų rinkimą ir analizę bei sisteminį problemų sprendimo remti pokyčius. Ji darys tai su ypatingą dėmesį skiriant verslo procesus.


Kritinis Užklausa ir analizė

Šis modulis padės studentams plėtoti įgūdžius kritiškai tyrimo ir vertinimo duomenų spektrą, įskaitant išankstinio mokslinių tyrimų ir politikos. Suprasti ir taikyti skirtingus požiūrius į atliekant mokslinius tyrimus ir analizuoti duomenis bus pagrindinis pamatas programą.


Projektų valdymas

Šis modulis reikalauja, kad studentai atlikti mokslinių tyrimų projektą, kuriame jie taikyti žinias ir įgūdžius per programą įgijo ištirti didelę verslo valdymo problemą giliau ir daugiau tvaraus lygmens stipendiją ir nustatyti veiksmus ar rekomendacijas, kurios galėtų sukurti pridėtinę vertę jų struktūra ir / arba jų pasirinktos srities tyrime.


Kur aš mokytis?


Programa yra pagrįsta tuo Canterbury Campus.


Kaip bus vertinama?


Pažanga programos yra vertinamas nuolatinis pagrindu, per vertinimais, atsižvelgiant į įvairių formų, įskaitant rašytinius pranešimus, grupiniai ir individualūs pristatymai, ir on-line pateiktų skaičių.


Ar aš turiu?


Jūs turėtumėte turėti gerą pagyrimu laipsnis ir turi didelę valdymo ir / arba profesinę patirtį švietimo srityje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Canterbury Christ Church University Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
2 - 5 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date