M.Sc. Global Business Management laipsnį

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa:

M.Sc. „Global Business Management“

Trukmė:

Vieneri metai

Prieinamumas:

Šis pasiūlymas yra prieinamas visiems potencialiems studentams, atitinkantiems atvykimo kriterijus:

 • BA laipsnis bet kurioje disciplinoje arba BHMS
  PG diplomas arba Tarptautinės svetingumo verslo vadybos diplomas
 • Anglų kalbos įgūdžiai minimaliu lygiu, atitinkančiu IELTS 6.0

Apžvalga

M.Sc. Global Business Management yra orientuotas į studentus, turinčius bakalauro laipsnį, su profesine patirtimi arba be jos. Jis siūlo ekonominio ir žmogiškojo valdymo supratimą šiandieninėje ir sparčiai besikeičiančioje aplinkoje. Jis suteikia aukšto lygio ir novatorišką išsilavinimą, kad studentai galėtų įgyti įgūdžių ir drausmės, kad galėtų tapti paslaugų sektoriaus vadovų arba įvairių kitų pramonės šakų vadovais.

M.Sc. „Global Business Management“ sudaro intensyvus, mokomas 6 mėnesių semestras BHMS universitete Liucernoje, Šveicarijoje ir antrąjį semestrą, kurio metu studentai atliks savo mokslinių tyrimų projektą / disertaciją. Per šį antrąjį semestrą studentai gali pasirinkti stažuotę Šveicarijoje ar užsienyje ir pridėti neįkainojamą patirtį. Apdovanojimą patvirtina Roberto Gordono universitetas, Jungtinė Karalystė. Taigi studentai mokysis Šveicarijos aplinkoje, kuri išlaikys savo pasaulinio lygio reputaciją svetingumo industrijoje ir gauna galutinį apdovanojimą iš vieno aukščiausio lygio JK universitetų, su kuriais BHMS turi ilgalaikius santykius.

BHMS yra 1928 m. Įkurtos "Bénédict" mokyklų švietimo grupės narė, kurios užduotis - suteikti suaugusiųjų švietimą žmonėms, norintiems sėkmingai dirbti. Bénédict mokykla yra viena iš didžiausių Šveicarijos privačių švietimo organizacijų ir kasmet moko daugiau nei 15 000 pilnąsias ir neakivaizdines studijas. Studentai mokosi iš specialaus fakulteto, kuris, be savo akademinių įgaliojimų, teikia žinias ir patirtį svetingumo ir verslo srityse. Tai užtikrina, kad mokymasis klasėje yra šiuolaikiškas ir gali būti taikomas kasdienėje verslo aplinkoje realiose situacijose.

Programos tikslas

M.Sc. „Global Business Management“ plėtoja studentų teorines ir operatyvines žinias apie dabartines temas ir tarptautinės verslo pasaulio raidą. Tai leis absolventams pradėti arba sustiprinti karjerą įvairiose pramonės šakose. Įvairių dėstomų modulių ir stažuočių praktikos dėstytojai mokosi:

 • naudoti iniciatyvą ir prisiimti atsakomybę
 • kūrybiškai ir naujoviškai spręsti problemas
 • priimti sprendimus sudėtingose ​​situacijose
 • toliau mokytis savarankiškai ir tobulėti profesionaliai
 • bendrai bendraujant su kolegomis ir platesne auditorija įvairiuose žiniasklaidos priemonėse.

Programa siūlo studentams tvirtą akademinį išsilavinimą ir, jei pasirinksite svetingumo stažuotę Šveicarijoje, profesinę pagrindinę kompetenciją ir perkeliamus įgūdžius, kurie yra neįkainojami bet kokiame būsimame karjeros plane. Tai teikia didelę vertę ir prestižą darbdaviams visame pasaulyje.

Studentai mokosi maitinimo paslaugų sistemų, plataus spektro verslo valdymo programų, užsienio kalbų ir vadovavimo įgūdžių pavadinti keletą akademinių disciplinų. Visoje programoje skatinami Šveicarijos pranašumai, tokie kaip drausmė, punktualumas, etika ir higiena, nes jie labai vertinami.

Mokama darbo vieta Šveicarijoje

Priklausomai nuo studentų ankstesnės patirties, kalbos įgūdžių ir profesionalumo, programos 2 etapas gali būti vykdomas įvairiose pagrindinėse svetingumo industrijos funkcijose. Tai suteiks studentams neįkainojamą paslaugų sektoriaus patirtį ir perduodamus įgūdžius, kurie yra gyvybiškai svarbūs daugeliui pramonės šakų.

Šiuo metu Šveicarijoje mokomas darbo užmokestis, dėl kurio susitarė darbdavių asociacija ir Darbuotojų sąjunga, yra mažiausias 2 396 CHF per mėnesį bruto. Iš šio atlyginimo studentai turi mokėti už kambarį, lentą ir mokesčius. Vidutinės grynosios pajamos per mėnesį svyruoja nuo CHF 1'200 iki 1 400.

"Course Times"

Akademiniai kursai vyksta:

Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 09:00 iki 12:00 ir nuo 14:00 iki 17:00 šeštadienio kursai gali būti siūlomi tam tikrais terminais nuo 11:00 iki 17:00.

Profesiniai kursai gali būti rengiami įvairiais laikais, priklausomai nuo dalyko:

Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 09:00 iki 14:00 arba 15: 30-20: 30.

Studentai turėtų planuoti iki 20 valandų namų darbus ir parengiamąjį skaitymą per savaitę.

Kurso turinys

Specialistai Seminarai

Kaip dalį savo programos, M.Sc. studentai turi galimybę dalyvauti specialiame teminiame seminare, kurį per savaitės savaitę siūloma per 2-3 dienas. Seminaro programą sudaro pramonės atstovai ir pramonės ekskursija. Studentai gauna pažymėjimą.

 • SPA ir sveikatingumo sektorius
 • Prabangus prekių ženklų ir paslaugų valdymas
 • Sporto ir renginių rinkodara

Kiekvienas specialistų seminarų kursas apima 15-20 valandų svečių pasisakymus, pramonės ekskursijas ir praktines programas. Baigimo pažymėjimai išduodami akademinio semestro pabaigoje.

Tyrimo projektas / disertacija

Studentai turi atlikti antrą semestrą kartu su neprivaloma praktika, kad užbaigtų savo baigiamąjį magistro kreditą. Tai leidžia studentams kurti ir pateikti išsamų, kritišką savo pasirinktos svetingumo temos tyrimą.

Vieta

Liucerna, Šveicarija

Vartojimas

Vasario, gegužės, rugpjūčio ir lapkričio mėn. Kreipkitės į BHMS priėmimo biurą, kad gautumėte kitą galimybę.

Atostogos

Planuojamos pagal BHMS atostogų planą ir jas galima atsisiųsti iš BHMS interneto svetainės skiltyje "Mokykliniai kalendoriai".

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. Skaityti mažiau