Oficialus aprašymas

Verslo administravimo magistras - MBA

Verslo vadybos magistro laipsnis (MBA) yra „vykdomojo“ kalendoriaus laipsnis ir itin praktinis mokymas, pritaikytas verslo pasauliui.

Mūsų uždavinys yra treniruotis trimis aspektais: vadovavimo įgūdžiai, analitiniai įgūdžiai ir organizacijų, kuriose dirbame, socialinis sąmoningumas. Su MBA norime, kad turėtumėte ekskursiją į įvairius įmonės padalinius, siekiant sukurti kritišką, konstruktyvų ir aktyvų mentalitetą. Norime patobulinti analitinį lygį, mokymus naujų tendencijų įgyvendinimui ir įgyti „žinių“ apie tai, kaip juos įtraukti į naujas galimybes.

Be to, MBA per įvairias sesijas, seminarus ir vizitus skatina, kad studentai apsvarstytų savo verslo kūrimo ir verslo kūrimo iniciatyvas, skatindami pereiti prie vis aktyvesnės pozicijos, kuri prisideda prie to, kad būtų atnaujintas ekonomiką arba prisiimti valdymo atsakomybę įvairiose organizacijose.

Siekiant plėtoti šį verslo administravimo magistro laipsnį, USJ turi daugiau nei 100 skirtingų sektorių bendradarbiaujančių kompanijų ir glaudžiai susietą su įmonėmis dirbančius dėstytojus, leidžiančius studentui per asmenines patirties žinoti, kaip kasdien susidurti aplinkoje darbo jėga

Be to, per Bendrovės dotaciją ir USJ -Companies susitarimus gali būti leidžiama finansuoti iki 100 proc.

Be to, studentai turės galimybę dalyvauti MBA įvairiuose Europos universitetuose, kad baigtų mokymus tarptautiniu lygmeniu.

Kodėl tai daroma Universidad San Jorge ?

 • Kadangi mūsų studijos yra oficialios.
 • Kadangi santykiai su dėstytojais bus artimi ir dinamiški.
 • Kadangi jūs tapsite savo srities profesionalu.
 • Nes jums bus sukurti tikri projektai.
 • Nes jūs susitiksite su specialistų ir sričių ekspertais.
 • Kadangi jūs turėsite patirtinį požiūrį į realią profesinę aplinką.

Moduliai

Modulis

Tipas

Kreditai

Organizacijos valdymas

Privaloma

9

Finansai ir kontrolė

Privaloma

9

Komercinis valdymas, rinkodara ir komunikacija

Privaloma

7

Operacijų valdymas

Privaloma

6

Žmonių valdymas ir plėtra

Privaloma

6

Inovacijos ir projektai

Privaloma

3

Bendrovė ir globalizacija

Privaloma

6

Išorinės praktikos

Neprivaloma

8

Socialinių mokslų tyrimų inicijavimas

Neprivaloma

8

Galutinis magistro projektas

Privaloma

6

Iš viso:

68

kompetencijos

Verslo administravimo magistro kompetencijos - MBA

 • Mokyti vadybininkų ir verslo vadybos specialistus savo skirtingose srityse, remiantis veiksmingu žinių, metodikų ir valdymo metodų perdavimu ir įtraukiant dabartinės informacinės visuomenės tendencijas ir plėtros kryptis traukiniu dirbti skirtinguose vaidmenyse ir aplinkose.
 • Parengti studentams strateginę mentalitetą, pritaikomą prie besikeičiančios aplinkos, kurioje šiuo metu plėtojasi organizacijos.
 • Kiekviename studente ugdyti vadybininko įgūdžius, gebėjimus ir nuostatas, nurodant juos pagal žinių sritį, kurioje jis formuojamas.
 • Plėtoti gebėjimus diegti naujas informacines ir ryšių technologijas, taip pat naujas darbo metodikas, siekiant pagerinti žinių valdymą ir konkurencinį organizacijos lygį.
 • Dalyviams ugdykite etinę profesijos prasmę ir įmonės socialinės misijos viziją.

praktika

Verslo administravimo magistras - MBA

Universidad San Jorge mano, kad norint įgyti žinių, pagrįstų realia praktika ir tobulinti įgūdžius, įgytus atsakingai vykdant profesinę veiklą, būtina, kad jos studentai papildytų mokymus klasėje su praktika profesinėje srityje. akademiškai kaip mokymosi proceso dalis.

Šis tikslas atitinka pagrindinius Bolonijos proceso ir Europos aukštojo mokslo erdvės parametrus ir atitinka USJ suderinti su socialinės ir verslo aplinkos poreikiais.

Stažuotės Universidad San Jorge įmonėse sistema apima būsimųjų absolventų mokymą, prisideda prie kompetencijos, kurią profesinė veikla prisideda prie universiteto studento formavimo, skatinimo ir didesnės įmonių ir universitetų integracijos.

Universidad San Jorge praktikos tarnyba valdo savanorišką praktiką ir privalomą praktiką. 2017-2018 mokslo metais tarnyba valdė daugiau nei 2000 stažuočių Universidad San Jorge studentų įmonėse, kuriose dalyvavo visų klasių ir meistrų studentai.

Be to, per verslo dotaciją ir per USJ -Companies susitarimus gali būti leidžiama finansuoti iki 100 proc. Registracijos.

Programa mokoma:
Ispanų
Paskutinį kartą atnaujinta May 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 3, 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
7,620 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 3, 2019
End Date
Liepa 3, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 3, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Liepa 3, 2020