Oficialus aprašymas

Lankstus MBZ, kuri leidžia jums sukurti savo ateitį.

Iš Baltimorės Universitetas turi ilgą istoriją turintys verslo programas, kurios leidžia užimtas specialistų taip pat siekti savo ugdymo tikslus, o gyvena savo kasdienį gyvenimą.

Įtraukiant į UB MBA programa leidžia jums pasirinkti:

  • kaip greitai norite baigti savo laipsnį;
  • kaip jūs norite imtis savo klases (Tradicinė kabinetai, internete ar abu);
  • Kiek klasių per sesiją arba pusmetį norite priimti;
  • Jūsų specializacija arba galite sukurti pasirinktinį vieną, kuris tinka jūsų karjeros tikslų.

Kas yra lankstus MBA?

Lankstus MBA nauda darbo specialistas. UB MBA programa yra suprojektuota taip, kad jūs galite susikerta tiek savo asmeninį gyvenimą su savo akademinio gyvenimo.

Daugelis MBA programos yra dieninės ir kohortos pagrįsta, o tai ne visada lengva darbo specialistas. UB MBA programa yra lanksti. Studentai gali pasirinkti skirti visą savo laiką užsidirbti laipsnį nustatys vyksta visą laiką - arba jie gali pasirinkti dirbti ir imtis klases, ne visą darbo laiką.

Ką daro UB MBZ'flexible "?

Visi UB MBA užsiėmimai vyksta vakarais (nuo 6 val), todėl ji daro tai lengva jums gauti į klasę on-campus, jei norite kursą akis į akį.

UB MBA siūlo 50 procentų mūsų kursų internete (visi reikalingi pagrindiniai programos reikalavimai yra prisijungę). Mūsų lankosi kursai yra dėstomi per asinchroninį formatu, todėl net jei esate kitoje laiko juostoje galite užpildyti savo užduotis arba imtis savo egzaminus.

Jūs galite nuspręsti, ar norite imtis kursus visą darbo dieną ar visu etatu - visa tai iki jums. Jums nereikia pranešti visiems. Pasirinkite specializaciją arba pritaikyti savo pasirenkant padidinti savo karjerą ir padėti jums pasiekti savo asmeninių tikslų.

Mes turime, ką mes mėgstame vadinti "lankstus Core" reikalavimus tiems studentams, kurie linkę atsiremti į įmonių kelio arba turėti verslumo mąstyseną. Šie lankstieji pagrindiniai kursai gali būti pritaikytos, kad atitiktų savo karjeros tikslus.

Keletas kursai yra siūlomi 7 savaitės "kąsnio dydžio" formatus. Šie kursai tipai tikrųjų pagerinti mokinių mokymąsi, ypač internete, ir leidžia jums gauti žinių, jums reikia pereiti į kitą lygį programoje.

Kokie yra privalumai? Jūs esate kontroliuoti savo dieną ir turėti galimybę nuspręsti, kokios mokymosi aplinkoje dirba už jus.

Jūs turėsite visą laiką fakultete, kad žinoti, kaip mokyti darbo profesionalai, ir teikti praktinę patirtį verslo scenarijus. Be to, mes samdyti verslo specialistams mokyti kursus ir pareikšti savo žinias specializuotuose kursuose.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų University of Baltimore, Merrick School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
840 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date