Oficialus aprašymas

Tikslai

  • Parengti žmones, gebančius sėkmingai atlikti verslo pasaulyje su etikos ir socialinės perspektyvos.
  • Suprasti įmonės, supratimo dinamiką ir valdyti visus su verslo valdymo aspektus, leidžianti integruotą ir visapusišką požiūrį į šią tikrovę, kuri yra būtina atvykti į aukščiausio lygio kokybės modernių organizacijų.
  • Plėtoti valdymo įgūdžių, reikalingų sėkmingai įgyvendinti konkurencingas strategijas integruojant asmeninius lyderystės modelius, būtina atlikti prieš komandas sudaro didelio efektyvumo organizacijomis.
  • Sukurti globalią viziją su stipriu inkarą regioninių įmonių Lotynų Amerikoje.

gavėjai

Profesionalai su 3 metų darbo patirtį aukštesnes pareigas, kurie nori mesti iššūkį sau ir įgyti žinių ir įgūdžių transformuoti savo karjerą minimumo.

Mokymo planas

  • PRIVALOMI PROGRAMOS
  • Pasirenkamieji PROGRAMOS
  • PABAIGA MASTER VEIKLOS

Pažymėjimas

Baigęs mokymo programą dalyvis gaus pavadinimą "MBA Tarptautinės vadybos", išduotas Ispanijos teritorijoje Katalonijos politechnikos universitetas titulą.

(*) Nuosavas pavadinimas pripažintas Ispanijos teritorijoje, turi būti išduota Ispanijoje su lankyti akademinio savaitę Barselonoje. online režimu su pasirenkamais parama ekvivalentas veiksmus.

Metodika

Jis sukūrė interaktyvią mokymosi pedagoginį modelį, pavadintą modelio perkėlimą į Periklio, kuri leidžia įgytų žinių perdavimą į darbą, su praktinio požiūrio ir atsižvelgiant vietą interaktyvios virtualios bendruomenės su klasėje papildas.

Siekiant sustiprinti išsaugojimą ir taikymo skaitmeninio ir lenta, remiantis matematiniais modeliais, kurie leidžia patirti ir per verslo pasaulyje, kur priimami sprendimai bei jų poveikį patikrino intensyvaus naudojimo simuliatoriai tai daroma žaisti situacijas žaismingas aplinka.

Tuo pačiu metu, MBA yra skirtas nuo savęs valdymo koncepciją, o kiekvienas dalyvis pasirenka konkretų profilį jo paties karjerą, pasirenkant opciją programas ir valdo savo akademinės Laiko valdymas per gauti akademinį kreditą per ketverius metus svarstoma maksimalų laiką baigtas.

Pagrindinis veiksnys pagrindinio mokymo-mokymosi proceso teikiama ten, kur studentas yra nuolat ginčijo, motyvuotą ir kartu nuolat sąveikaujant su specialistų, atsakingų už kiekvieną temą virtualiame Bendrijoje.

Programa mokoma:
Anglų
Ispanų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų ADEN Bogotá »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date