Laivybos ir Logistikos Vykdomosios MBA (Mėlynasis MBA)

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

CBS vykdomasis laivybos ir logistikos MBA (AKA: The Blue MBA) turi pasaulinės klasės reputaciją jūrų pramonėje ir buvo specialiai sukurtas dideliems potencialiems laivybos vadovams.

Apie CBA vykdomosios MBA laivybos ir logistikos srityje

CBS Executive MBA laivybos ir logistikos srityje suteiks jums neprilygstamą supratimą apie laivybos ekonomiką ir šiuolaikines vadybos teorijas bei jų taikymą jūrų sektoriuje.

Unikalus holistinis požiūris į laivybą ir logistiką

Visoje programoje išmoksite priimti holistinį požiūrį į laivybą, kuriame integruoti komerciniai, technologiniai ir finansiniai aspektai, taip pat jūrų teisė, tiekimo grandinės valdymas ir lyderystės iššūkiai. Baigę studijas, turėsite supratimą apie šio sektoriaus iššūkius ir turėsite visą supratimą apie pramonės poreikius pasaulyje, kuriame globalizacija, sustiprinta konkurencija ir technologinių pokyčių sparta kelia vis didėjančius reikalavimus vykdomojo valdymo įgūdžiams. Šios pagrindinės temos akivaizdžios visoje programoje:

 • Rinkos supratimas
 • Vadovavimas
 • Informacinės technologijos
 • Globalizacija
 • Aplinkosaugos klausimai
 • Strateginis planavimas

Mokymas vyksta naujausiuose Danijos, Vokietijos ir Jungtinėje Karalystėje.

Programos apžvalga

CBS vykdomasis laivybos ir logistikos MBA (AKA: „mėlynasis MBA“) suteikia jums neprilygstamą pažintį su laivybos ekonomika, taip pat šiuolaikines vadybos teorijas ir jų taikymą jūrų sektoriuje.

Aukščiausias tarptautinis lygis

Per CBS vykdomosios laivybos ir logistikos magistro studijas išmoksite priimti holistinį požiūrį į laivybą, integruoti komercinius, technologinius ir finansinius aspektus, taip pat jūrų teisę, tiekimo grandinės valdymą ir lyderystės iššūkius. Būsite pakilti į aukščiausią tarptautinį verslo administravimo lygį, atspindintį pramonės poreikius pasaulyje, kur globalizacija, sustiprinta konkurencija ir technologinių pokyčių sparta kelia vis didėjančius reikalavimus vykdomosios valdžios įgūdžiams.

Turinys ir struktūra

Pramonės supratimas

1 modulis suteiks jums pagrindinį supratimą apie laivybos pramonę. Didžiausias dėmesys bus skiriamas laivybos vaidmeniui pasaulio ekonomikoje ir įvadui į laivybos ekonomiką.

Suprasti globalią aplinką

2 ir 3 moduliai suteiks pagrindą suprasti, kaip veikia pasaulio ekonomika. Tai apims globalizacijos variklius, prekybos modelius, tiekimo grandinės valdymą ir šios plėtros logistinius padarinius.

Dėmesys jūrų problemoms

4 ir 5 moduliai yra skirti konkrečioms pramonės sritims, atspindinčioms holistinį verslo požiūrį; jie apima jūrų teisę, laivų projektavimą ir techninį operacijų valdymą, įskaitant svarbų informacijos ir ryšių technologijų plėtros aspektą.

Pagrindinio valdymo problemos

6, 7 ir 8 moduliai bus skirti pagrindinėms verslo valdymo temoms, susijusioms su investicijų analize, finansų ir rizikos valdymu, organizacine teorija ir įmonės strategija.

Integruotos strategijos projektas (IPT)

Paskutinė programos dalis yra baigiamojo darbo rašymas, atlikus trijų etapų procesą, kai kiekvienas etapas užbaigiamas žodžiu, o galutinis pristatymas tarnauja kaip žodinis ISP / disertacijos gynimas. Tikslas yra parodyti gebėjimą išsamiai išanalizuoti praktinę problemą, remiantis visomis programos žiniomis. Įvadas į kiekvieną iš trijų etapų bus pateiktas paskutinio modulio metu.

Formatas

CBS vykdomasis laivybos ir logistikos MBA yra modulinė programa su aštuonių savaičių trukmės moduliais, suplanuota per 22 mėnesius. Mokymąsi palaiko virtuali platforma, kurioje individualios / grupinės užduotys ir grupės diskusijos pagerina mokymosi procesą. Mokymas vyksta Danijoje, Vokietijoje ir JK. (Vietos gali keistis.)

Kur ir kada

Pastaraisiais metais išaugo pažengusiųjų profesinėse studijų srityse paklausa. Šis poreikis paskatino pereiti prie į pramonę orientuotų programų, kuriose vyresnieji ir vidutinės karjeros vadovai siekia aukštesnių kompetencijų.

Aštuoni moduliai

Programa susideda iš aštuonių modulių, iš kurių kiekvienam suteikiama individuali užduotis, taip pat galutinis integruotos strategijos projektas (ISP); kuris sudaro baigiamąjį magistro darbą.

Baigę programą, įgysite:

Žinios

Būsite konkurencingas tarptautinėje darbo rinkoje, nes būsite gavę aktualių ir griežtų (= tyrimais pagrįstų) įžvalgų ir žinių, kurias teikia akademinis fakultetas bendradarbiaudamas su aukšto lygio vadovais. Programoje tarpdisciplininė patirtis perduodama per seminarus, seminarus ir tarpdisciplininį projektą - derinant laivybą, teisę, ekonomiką, operacijų / tiekimo grandinės valdymą, rinkodarą, organizavimą ir finansus. Įgysite žinių apie turinį, taip pat ir socialinių žinių, dėka fakultetų ir klasių sudėties įvairovės.

Įgūdžiai

Turėsite teorijų, metodų ir įrankių, reikalingų suprasti visą pramonės sudėtingumą. Jūs taip pat tobulinsite savo socialinius įgūdžius trenerio metodais, derybų įgūdžiais, konfliktų sprendimu ir tarpasmeninio bendravimo mokymu.

Kompetencija

Galėsite pritaikyti teorijų, metodų ir priemonių rinkinį bei išspręsti strategines, taktines ir operacines problemas, apimančias visus su laivyba susijusius klausimus. Taip pat gebėsite pritaikyti socialinius įgūdžius demonstruodami lyderystę.

Kreditai

60 ECT taškų

Egzaminai ir mokymasis

Laivybos ir logistikos programos vykdomąjį MBA sudaro aštuoni vienos savaitės moduliai ir galutinis integruotos strategijos projektas (disertacija). Visi moduliai bus skirti lyderystės ir asmeninio tobulėjimo problemoms.

Apie modulius

Kiekvienas modulis išsamiai supažindina su skaitymo medžiaga ir motyvuoja savarankiškoms studijoms. Studijuosite medžiagą tarp modulių ir parašysite individualią ar grupinę užduotį visiems, išskyrus galutinį modulį. Griežtai rekomenduojama grupėms skirti pirmuosius du modulius. Šios užduotys, kiek įmanoma, bus nukreiptos į problemą, susijusią su jūsų įmone.

Apie integruotos strategijos projektą

Galutiniam integruotos strategijos projektui (IPT) temos turėtų būti pasirenkamos atsižvelgiant į jų strateginį tikslą ir integracinį pobūdį, suteikiant dalyvaujančioms įmonėms vertingą ir praktinę analizę. Dirbdami su IPT, jūs pateiksite tris pristatymus, trečiąjį ir paskutinįjį, kuris veiks žodžiu kaip IPT / disertacija.

Programos turinio apžvalga

Keturios pagrindinės temos akivaizdžios visoje programoje:

 • Lyderystės iššūkiai
 • Pasaulio ekonomikos globalizacija
 • Informacijos ir ryšių technologijų plėtros pasekmės
 • Logistikos reikalavimų pokyčiai.

Galutinis integruotos strategijos projektas turi du tikslus:

 • Kandidato tikslas - integruoti visas programoje nurodytas temas, naudojant realaus pasaulio duomenis apie problemą, susijusią su paties kandidato įmone.
 • Kandidato įmonei siekiama išsamiai išanalizuoti strateginį klausimą, pateikiant siūlomus sprendimus ir įgyvendinimo planus.

CBS vykdomasis laivybos ir logistikos MBA yra modulinė programa su aštuonių savaičių trukmės moduliais per 22 mėnesius, palaikoma virtualios platformos. Individualios / grupinės užduotys ir grupinės diskusijos pagerina mokymosi procesą.

Visame pasaulyje žinomas fakultetas

Paskaitas veda žymiausių pasaulyje pripažintų ekspertų grupė iš įvairių jūrų pramonės sričių visame pasaulyje.

CBS rezidentų fakultetas ir išorės fakultetas yra tarp ekspertų, kuriems labai reikalingi patarėjų ir konsultantų jūrų institucijose, įmonėse ir vyriausybėse, grupės. Be puikių mokymo įgūdžių ir metodų, jie padeda mūsų studentams užmegzti tarptautinį kontaktų tinklą.

Įranga

„CBS“ vykdomąjį pastatą suprojektavo Henning Larsen architektai. Jam būdinga atvira erdvė, panoraminis parko vaizdas ir daug natūralios šviesos. Mūsų sąrašo viršuje yra sukurti įkvepiančią mokymosi aplinką, kurioje galėtų klestėti mūsų studentai.

Nuostabūs patogumai Kopenhagos centre

CBS yra modernus universitetas, kurio pagrindinis miestelis yra moderniuose pastatuose Frederiksberge, netoli Kopenhagos širdies. Vykdomosios MBA programos yra įsikūrusios Råvarebygningen mieste, anksčiau buvusiame žaliavų saugojimo pastate Porcelænshaven (Porceliano sode), rajone, kurį anksčiau užėmė Kopenhagos karališkasis porcelianas. Šis pastatas buvo įsivaizduojamai pertvarkytas į konkursą laimėjusį „Henning Larsen Architects“ projektą.

CBS biblioteka

CBS biblioteka, kuri taip pat yra Danijos nacionalinė verslo ekonomikos biblioteka ir kurioje yra išsamiausias knygų katalogas apie visus organizacinio ir verslo gyvenimo Danijoje aspektus. Turėdama daugiau nei 300 000 tomų ir prieigą prie daugiau nei 5000 elektroninių žurnalų ir leidinių, tai yra vienintelė vieta Danijoje, kur vykdomosios programos MBA dalyviai gali naudotis naujausių žinių ir verslo tyrimų lygiu. CBS internetinė biblioteka yra nuolat tobulinama, siekiant integruoti e. Išteklius su tradicine bibliotekos kolekcija, kad darbuotojai ir studentai turėtų lengvą prieigą prie visų e. Šaltinių tiek mieste, tiek už jo ribų.

E-miestelis

E-miestelio platforma yra virtualus CBS miestelis. Čia rasite informacijos apie renginius, svečių paskaitas ir bendrą informaciją apie tai, kas vyksta universitete. Tai taip pat suteikia prieigą prie visų internetinių šaltinių, prieinamų iš už universiteto ribų esančių vietų.

„CBSLearn“

Tai yra saugi žiniatinklyje pagrįsta žinių mainų platforma, o tai reiškia, kad galėsite pasidalyti mintimis ir prisidėti diskusijose su kolegomis. Profesoriai naudojasi „CBSlearn“ platforma, norėdami įkelti klasėje naudojamą medžiagą ir (arba) dalijasi galimybėmis, kurias suteikia jų didžiulis profesionalių tinklas.

Gyvenimas CBS

CBS miestelis apima didelę Frederiksbergo dalį su tyrimų ir mokymo galimybėmis Solbjerg Plads, Dalgas Have, Kilen (The Wedge), Howitzvej ir Porcelænshaven. Kiekvienas objektas turi unikalų architektūrinį stilių ir atmosferą, kuri prisideda prie to, kad CBS taptų ypatinga vieta. Būdami „MBA“ dalyvis, įsikūręs „Porcelænshaven“, turėsite galimybę aplankyti daugumą universiteto miestelio vietų. Kiekviename pastate rasite kompiuterių, kambarių darbo grupėms ir kavinių. „Campus Facilities“ puslapyje pateikiama daugiau informacijos apie turimas paslaugas ir patogumus. Būdami vykdomojo MBA dalyviu ir absolventu, gausite galimybę naudotis išskirtiniais MBA renginiais, kuriuose jums bus suteikta galimybė išgirsti keletą pirmaujančių dėstytojų įvairiomis verslo temomis. Renginių temos skiriasi ir mes stengiamės, kad jie būtų kuo įvairesni, kad atitiktų jūsų poreikius ir įkvėptų.

„CBS Maritime“

„CBS Maritime“ buvo įsteigta 2013 m. Pradžioje. Jos tikslas - koordinuoti jūrų veiklą ir kompetencijas CBS ir plėtoti jūrų tyrinėjimą bei mokymą glaudžiai bendradarbiaujant su verslo bendruomene. Su „CBS Maritime“, „Blue MBA“ ir „CBS“ jūriniai tyrimai tapo glaudžiai susiję. Jūrų ekspertų žinių sutelkimas visose CBS jūrų studijų programose ir kursuose, taip pat tyrimų aplinka bus naudinga visoms šalims.

Atsiliepimai

Sužinokite, ką apie programą sako mūsų dabartiniai ir absolventai, ir sužinokite, kaip CBS Executive MBA laivybos ir logistikos srityje pagerino jų karjerą.

Kelionė baigiasi: Susipažink su dviem CBA Blue MBA absolventais prieš pat baigimą

Šiame vaizdo įraše susipažinkite su kapitonu Prashant S. Widge ir Peggy Hoeegh Grays, nes jie ketina baigti CBS mėlynąją MBA. Prisijunkite prie jų, žiūrėdami į praėjusius dvejus metus, ir pasidalinkite savo patirtimi iš MBA.

Paaiškinta mėlynoji MBA

Šiame vaizdo įraše „CBS Blue MBA“ programos direktorė Irene Rosberg ir dalyviai Adam Kobren ir Monika Lemajic paaiškina, kodėl „Blue MBA“ puikiai tinka vyresniems laivybos vadovams visame pasaulyje, norintiems išsiversti į priekį.

Rašytiniai atsiliepimai

„Mėlynojo MBA dalyviai turi idealią platformą įsisavinti geriausias tarptautinės strategijos teorijas ir praktinius metodus sudėtingose rinkose, kuriose mes visi dirbame“.

Anne H. Steffensen, Danijos laivų savininkų asociacijos generalinė direktorė

Akreditacijos

CBS vykdomosios laivybos ir logistikos MBA priklauso išskirtinei pasaulinių verslo mokyklų grupei, turinčiai trigubą akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB), išskiriančią programą iš kitų ir užtikrinančią, kad CBS MBA laipsnis būtų pripažintas, gerbiamas ir apdovanojamas visame pasaulyje. .

Kokybės užtikrinimas

Norint užtikrinti visą gyvenimą trunkančią kokybę ir visuotinį jūsų MBA pripažinimą, svarbu apsvarstyti akreditacijas. CBS yra vienas procentas verslo mokyklų pasaulyje, turinčių trokštamą trigubą akreditaciją: AACSB, AMBA ir EQUIS. Per šį tarptautinį ir platų mokyklos kokybės pripažinimą ir „CBS Executive MBA“ laivybos ir logistikos programoje galite būti tikri, kad jie gauna geriausią verslo išsilavinimą. Be to, programa taip pat yra akredituota ACE ir PIMS Danijoje.

Priėmimas

Reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis iš pripažintos akademinės institucijos arba lygiavertis;
 • Absolventų vadybos priėmimo testas (GMAT) arba panaši dokumentais patvirtinta kvalifikacija;
 • Mažiausiai penkerių metų darbo patirtis atitinkamoje srityje;
 • Dvi asmeninės rekomendacijos.

Prieš priimant asmenis, kandidatai yra apklausiami ir individualiai įvertinamas pareiškėjo tinkamumas atsižvelgiant į aukščiau nurodytus reikalavimus ir pokalbio rezultatą. Ilgų nuotolių pareiškėjai gali būti apklausiami telefonu.

Kitas įsisavinimas ir galutinis terminas

Kitas laivybos ir logistikos programos vykdomosios programos MBA įėjimas yra 2021 m. Rugsėjo mėn. Visos paraiškų formos kartu su atitinkamais dokumentais ir papildomos informacijos užklausos turėtų būti nukreiptos programos direktorei Irene Rosberg el. Paštu ir.mba@cbs.dk.

Reikalingos formos

 • Prašymo forma
 • Rekomendacijos forma
 • Rėmimo forma
 • Norėdami gauti formas, susisiekite su programos direktore Irene Rosberg el. Paštu ir.mba@cbs.dk.

Priėmimo taryba posėdžiauja kiekvieną savaitę, o paraiškos nuolat peržiūrimos, todėl raginame kreiptis kuo greičiau, kai tik priimsite sprendimą.

Mokesčiai

Finansavimas MBA laivybos ir logistikos

Apie 60% visų vykdomosios MBA laivybos ir logistikos programos dalyvių remia jų darbdaviai.

Informacija apie mokestį:

Programos mokestis yra 320 000 DKK (Danijos krona) - arba maždaug 43 000 EUR -, kuris bus mokamas keturiomis lygiomis dalimis po 80 000 DKK kiekvieno semestro pradžioje.

 1. 80 000 DKK - 2021 m. Rugsėjo mėn. (25 000 DKK negrąžinamas registracijos mokestis ir 55 000 DKK pagal sutartį gavus priėmimo laišką)
 2. 80 000 DKK - 2022 m. Kovo mėn
 3. 80 000 DKK - 2022 m. Rugsėjo mėn
 4. 80 000 DKK - 2023 m. Kovo mėn

Dalyviai, nepriklausantys ES, turi sumokėti papildomą maždaug 15 000 DKK priėmimo mokestį.

Į šį mokestį neįeina kursų medžiaga, kelionės ir apgyvendinimo išlaidos.

Danijos jūrų fondas

Danijos jūrų fondas remia iniciatyvas, kuriomis siekiama plėtoti Danijos jūrų pramonę, ir, kaip šioje srityje dirbantis vykdomasis MBA dalyvis, jums gali būti suteiktas finansavimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Copenhagen Business School (CBS) is a century-old institution and one of the largest business schools in Northern Europe with over 22,000 students in total. As one of just a handful of business school ... Skaityti daugiau

Copenhagen Business School (CBS) is a century-old institution and one of the largest business schools in Northern Europe with over 22,000 students in total. As one of just a handful of business schools to be accredited by AMBA, EQUIS and AACSB, an MBA from Copenhagen Business School is a globally-respected qualification. Designed to offer a challenging combination of theory and practice, you will benefit from an unrivaled business focus that draws heavily from real-life scenarios. You will also develop a strategic understanding of the theories, concepts, and methods that drive managerial decision making in the 21st Century. Skaityti mažiau
Frederiksbergas , Londonas , Hamburgas + 2 Daugiau Mažiau