LSB -Weekend MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kirchberg area Luxembourg

Savaitgalis MBA programa į Liuksemburgo School of Business yra skirta patenkinti specialistų stora grafikų ir noras mokytis ir savo karjerą poreikius.

Programos trukmė yra 24 mėnesiai. Užsiėmimai vyksta kas antrą savaitgalį (penktadienį vakare ir šeštadienį).

LSB -Weekend MBZ suteikia jums tiesioginį ryšį su viršų tarptautinės fakulteto iš kai kurių geriausių verslo mokyklų pasaulyje gauti.

Mūsų dėstytojai yra universitetas pasaulinės klasės, o kartais vadovai pasaulio kompanijų. Kai kurie iš jų yra aukščiausio lygio vadovai tarptautinėse bendrovėse, o kitų mokslininkų, turinčių didelę pramonės patirtį įvairių pramonės šakų.

Mūsų mokytojai nuolat dirbti įvairių konsultacinių projektų įmonėms daugianacionalinių bendrovių nuo MVĮ visuose sektoriuose ir visose laiko zonose.

Profesoriai at the LSB iš institucijų, tokių kaip Harvardo universitetas, Mičigano universiteto, Duke University, MIT, Niujorko universiteto, Londono verslo mokyklos, Cambridge, University of St. Gallen, Kopenhagos verslo mokykla, Bocconi universitetas, Zagrebas mokyklos Ekonomika ir vadyba susiję, Sciences Po, ir daugelis kitų.

mokymo planas

Pagrindus, įrankiai, funkcijos, kryptys, plėtiniai ir programos: savaitgalio MBA mokymo programa yra suskirstyta į šešis modulius. Mokiniai visi dirba.

Savaitgalio charakteristikos MBA LSB riboja MBA klasės dydį 30 studentų grupei, kad suteiktų gyvybingą ir interaktyvią atmosferą. LSB mes sujungiame aukščiausio lygio dėstytojus su geriausiais asmenimis, kad sukurtume unikalią mokymosi aplinką.

Didžiausias privalumas Savaitgalis MBA programa yra, kad jūs galite kreiptis į darbo savo žinias iš karto. Kiekvieną savaitę jums perskaityti kursų medžiagą, atlikti užduotis, ir bendrauti su savo klasiokais karštos diskusijos apie mūsų gyvenimą valdymo sistemos arba grupinių sesijų.

Jie bus taikomas naujas koncepcijas savo kasdieniame darbe ir suteiks naujų žinių į savo verslą.

LSB studentai bendrauja vieni su kitais artimais santykiais, kurie gali pasirodyti labai naudinga savo karjerą Liuksemburge ir užsienyje.

Mokymas ir finansavimas Mokesčiai už visą programą, įskaitant kursų medžiagą ir maitinimą klasėje, yra 30 000 EUR.

Studentų paskolos Mūsų partnerių bankas ING Liuksemburgas siūlo pigius paskolas mūsų MBA studentams.

Stipendijos LSB skiria stipendijas, kuriose mokama iki 50% mokymosi.

Kandidatai vertinami pagal šiuos kriterijus: mokslo ir profesinio meistriškumo, tarptautinis darbo patirtį, užsienio kalbų, socialinių įsipareigojimų ir įrodyta vadovavimo įgūdžius.

Priėmimo tvarka Toliau pateikiami pagrindiniai reikalavimai, kurie turi būti įtraukti į LSB visą darbo dieną MBA programą:

  • pirmasis universitetinis išsilavinimas
    • bent dvejus metus profesinės patirties
    • anglų kalbos žinios

Taip pat turi būti pateikti šie dokumentai:

  • preliminariai užpildyta paraišką internete
  • Gyvenimo aprašymas
  • motyvacinis laiškas
  • pagalbos raidės
  • Įrodymas, kad sumokėti registracijos mokestį

Pripažinimas, interviu bus kuo greičiau ieškovė tvirtina atitinkamus dokumentus organizuota.

Interviu galite internetu arba LSB organizuoja registracijos biuras Liuksemburge.

Situacija Studijuojant MBA Liuksemburge yra keletas privalumų. Atsižvelgiant į šalies centrinę vietą Europoje, 80 proc. Europos Sąjungos rinkų yra vienos dienos kelionių spinduliu. Per pusvalandį keliaujate automobiliu, traukiniu ar autobusu į Vokietiją, Prancūziją ar Belgiją. Vienu valandu skrydžiu galite būti Londone. Norint patekti į Paryžių, užtrunka dvi valandas. Frankfurtas su tarptautiniu oro uostu yra mažiau nei tris valandas.

Liuksemburgo BVP vienam gyventojui yra didžiausias tarp visų ESBO šalių, kurios atsispindi aukštu gyvenimo lygiu. Pusė Liuksemburgo gyventojų beveik 550.000 gyventojų, turi savo šaknis kitoje pasaulio dalyje.

Tiesą sakant, daugiau nei 100 tautybių atstovauja Liuksemburge. Liuksemburgas yra viena iš verslo miestų Europoje: ji siūlo atvirą, įvairią ir stabilią ekonomiką glaudžius ryšius su kaimyninėmis šalimis Vokietijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje. Šalyje siūlo modernią infrastruktūrą ir puikus susisiekimas į rinkas Europoje ir visame pasaulyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the w ... Skaityti daugiau

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the world. Skaityti mažiau