<span translate="no">LSB</span> savaitgalis - MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apie

LSB savaitgalio MBA suteiks jums tiesioginę patirtį su geriausiais tarptautiniais verslo mokykla iš geriausių pasaulio verslo mokyklų. Mūsų profesoriai yra ne tik pasaulinio lygio akademikai, bet ir pasauliniai verslo lyderiai. Kai kurie yra aukščiausio lygio vadovai tarptautinėse korporacijose, kiti yra akademikai, turintys svarbiausių tyrimų žinių ir didelę verslo patirtį įvairiose pramonės šakose.

Savaitgalio MBA formatas

LSB Weekend-MBA“ buvo sukurtas siekiant suteikti maksimalų lankstumą visą darbo dieną dirbantiems profesionalams, išlaikant tiesioginį MBA programos aspektą. Šis derinys lemia dinamišką ir lanksčią programą, kuri sustiprina dalyvių karjerą ir ugdo jų įgūdžius bei kompetencijas.

  • Trukmė: 2 metai. LSB Weekend-MBA“ yra 24 mėnesių programa, suskirstyta į 6 modulius, kurių kiekvienas trunka 15 savaičių.
  • Formatas: Užsiėmimai vyksta pakaitomis savaitgaliais (penktadienio vakarą nuo 18 iki 21 val. Ir šeštadienį nuo 9 iki 17 val.).
  • Kalba: Anglų.

Sinergija

Verslo administravimo magistro laipsnio įgijimas dirbant visą darbo dieną iš tiesų yra sudėtinga, tačiau naudinga patirtis. Dirbant abiem tuo pačiu metu sukuriama sinergija. Mūsų dalyviai dirba visą darbo dieną ir kas antrą savaitę eina į klases, kur keičiasi idėjomis, įgyja naujų kompetencijų ir mokosi naujų koncepcijų, kurias vėliau gali nedelsdami pritaikyti kasdieniniame darbe.

Savaitgalio MBA programa leis jums nuolat apmąstyti ir pagerinti savo kasdienį darbą.

  • Ši teorija padės suprasti dalykus, kuriuos išmokote per savo darbo patirtį, suteikiant jums pagrindų ir gairių.
  • Mūsų novatoriški į praktiką orientuoti mokymo metodai leidžia lengvai pereiti iš klasės į darbo vietą. Kiekviena klasė leis jums išeiti, mokytis, kad būtų galima taikyti tiesiogiai, taip pagerinant jūsų darbo rezultatus.
  • Be to, jis suteiks jums įgaliojimus ir suteiks jums pasitikėjimo, kurio reikia norint priimti sudėtingus valdymo sprendimus.

Trumpai apie MBA

Sužinokite iš mūsų patyrusio ir išskirtinio fakulteto organo iš geriausių verslo mokyklų visame pasaulyje. Programa sukurta taip, kad atitiktų jūsų karjeros ir darbo visą darbo dieną poreikius:

  • 2 metų neakivaizdinė programa
  • Kursai kiekvieną savaitgalį pakaitomis (penktadieniais 18.00–21.00 val. Ir šeštadieniais 9.00–17.00 val.)
  • Dirbkite visą darbo dieną ir mokykitės nesustabdydami karjeros
  • Mokymas: 30.000 €

Mūsų požiūris

Bendroji vadybos programa, orientuota į praktiką. Studijuokite su tarptautine patyrusių specialistų grupe, turinčia įvairius profesinius pagrindus, dirbančias pramonės šakas ir amžiaus grupes. Kalba: klasėse mokoma anglų kalba.

Papildomos naudos

Dalyvaukite mūsų vykdomosiose švietimo programose be papildomų mokesčių ir plėtokite savo tinklą su vietiniais vadovais. Galimybė atlikti dvigubo laipsnio programą su Bostono universitetu specializuotoje srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the w ... Skaityti daugiau

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the world. Skaityti mažiau