Mūsų AMBA akredituota MBA suteikia holistinę perspektyvą kurti atsakingus, strateginius lyderius; pasiruošę sėkmingai greitai besikeičiančiame, konkurencingame pasaulyje, kurio požiūris vadinamas "Susijęs mąstymas".

" Hull MBA " paruošia jus atsakingai vadovauti ir formuoti strategiją - kelią, kad pasiektumėte gerą karjeros perspektyvą, suteikiant jums sėkmės greitai besikeičiančiame, konkurencingame pasaulyje.

Mūsų išskirtinis visapusiškas požiūris padidins jūsų įgūdžius visose pagrindinėse bet kurios organizacijos bendrose srityse, taip pat sukurs plačią perspektyvą sprendimų priėmimui ir įvairioms pasaulinės verslo aplinkos problemoms.

Hull MBA apžvalga

Tarptautiniu mastu akredituota "Hull MBA" padės jums tapti pasitikinčiu, aukšto lygio profesionalu, galinčiu veiksmingai ir atsakingai vadovauti pasaulinei verslo aplinkai.

Jūs sukursite aukšto lygio įgūdžius visose funkcinėse ir operacinėse srityse, priklausančiose organizacijai, todėl jūs labai vertingas bet kurios valdymo komandos narys.

Tuo pačiu metu jūs suprasite, kaip išorinis spaudimas, sudėtingi ryšiai ir tarptautinio verslo pobūdis lemia sprendimų priėmimą, padėdami jums formuoti strategiją ir rinktis, kurios duotų ilgalaikes naudą.

Programa apima pasaulinio lygio mokslinius tyrimus, vykdomus mokykloje, ir grindžiamas jūsų verslo patirtimi, suteikiant praktinę naudą asmeninio ir profesinio tobulėjimo prasme.

MBA studentai yra skatinami priimti vieną iš savo modulių vienoje iš užjūrio vietų, kur Hull MBA - Honkongas, Singapūras, Bahreinas ir Omanas - pridedant vertingą tarptautinę perspektyvą. Ši tarptautinė studijų galimybė taip pat apima organizacinį vizitą užjūrio vietovėje.

MBA programa struktūra

"Hull MBA" dėstomi elementai yra suskirstyti į penkias pagrindines temas, užtikrinančias, kad mokymasis vienoje srityje gali būti susietas su visomis kitomis ir sustiprinti jų supratimą.

Pagrindinės funkcinės verslo sritys yra skirtos visoms Santykių valdymo, vertės grandinės valdymo ir žinių valdymo temoms, suteikiant jums išsamią informaciją apie tai, kaip veikia modernios organizacijos.

Kartu su šia specialistų patirtimi programa ugdo bendrą požiūrį į sudėtingų organizacijų valdymą, valdymo sprendimų priėmimą ir asmeninius bei profesinius įgūdžius, reikalingus veiksmingai dinamiškai tarptautiniuose kontekstuose. Tai pasiekiama per integruotą medžiagą, skirtą valdyti globalioje aplinkoje ir strategiškai valdyti temas, tiriant problemas, kurios vyksta visoje programoje ir visose funkcinėse temose.

Turi būti apdovanoti Hull MBA studentai turi baigti

  • Dešimt pagrindinių modulių, du iš kiekvienos iš penkių pagrindinių temų
  • du neprivalomi moduliai
  • MBA disertacija

Patekimo į rinką reikalavimai

Dalyvio profilis

"Hull University Business School" sveikina tinkamai kvalifikuotiems asmenims, norintiems patekti į savo MBA programas. Tie, kurie pradeda studijas, turi turėti tvirtą motyvaciją ir prisiimti atsakomybę už programą. Norint maksimaliai padidinti intelektinio augimo ir plėtros potencialą, dalyviams taip pat reikės išmintingo ir atviro proto ir nori pasidalinti savo žiniomis ir perspektyvomis sprendžiant kiekvieno verslo klausimus.

Priėmimo tinkamumas

Norint gauti priėmimą, pareiškėjai paprastai turi turėti

  • ne trumpesnį kaip trejų metų atitinkamą darbo stažą
  • geras bakalauro laipsnis (lygus pirmosios ar antros klasės JK apdovanojimų laipsniui) arba lygiavertė profesinė kvalifikacija.

Pareiškėjai, kuriems anglų kalba yra jų antroji kalba, taip pat bus reikalaujama įrodyti, anglų kalbos mokėjimo, atitinkančio IELTS 6,5 arba TOEFL 575 (arba 90 dėl interneto testas). Pareiškėjai gali būti atleidžiami nuo reikalavimo baigti IELTS arba TOEFL testus, jei jos turi įrodymų, lygiaverčių anglų kalbos žinias - pavyzdžiui, jei jie baigė į angliškai kalbančių šalies ar institucijos per pastaruosius penkerius metus laipsnį arba jei jie dirbo į daugiausia angliškai kalbančių darbo aplinką daugiau nei penkerius metus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Hull University Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date