Uždirbkite du magistrantus iš dviejų elito verslo mokyklų

"Kelley-Manchester Global MBA" yra unikali galimybė uždirbti du magistro laipsnius iš dviejų aukščiausiųjų verslo mokyklų ir siekti visuotinių ryšių. Mokysitės per internetą ir akis į akį, įskaitant galimybes dalyvauti Dubajuje, Honkonge, Mančesteryje, San Paulėje, Šanchajuje ir Singapūre.

Ši dviguba MBA programa yra kartu pristatoma Kelley verslo mokykla ir Aljanso "Manchester Business School" aukščiausio lygio JAV ir Jungtinėje Karalystėje įsteigtos institucijos, pripažintos visame pasaulyje už savo novatoriškas verslo mokymo programas.

Pasiekite pasaulinį verslą

Tai kitokia MBA patirtis, kuri atveria daugiašales profesines galimybes - turi galimybę transformuoti savo karjerą. Su "Kelley-Manchester Global MBA" įgysite keletą konkurencinių pranašumų, įskaitant:

  • Du magistrai iš dviejų aukščiausiųjų verslo mokyklų, Kelley School of Business ir Alliance Manchester Business School
  • Du tarptautinio verslo perspektyvos iš JAV ir JK
  • Du galingi absolventų tinklai

Sukurkite įspūdį, kad pradėtumėte norimą karjerą

Nuo Ash Soni, vykdantysis asocijuotasis dekanas akademinėms programoms, Kelley School of Business:

"Mančesteris yra viena iš pirmaujančių Europos verslo mokyklų, kurios dėmesys skiriamas visame pasaulyje, o" Kelley School "yra aukščiausia Amerikos verslo mokykla, turinti visuotinį dėmesį. Kiekvienas turi savo perspektyvą. Tai vienintelis leidžia tai padaryti vertingu laipsniu, bet tai tik pusė. Šios programos studentai yra iš įvairių pasaulio šalių. Taigi jūs susikursite asmenišką skirtingų verslo kultūrų supratimą ir tuo pačiu metu sukursite įvairią verslo tinklą. Kai uždirbate dvigubą išsilavinimą iš Mančesterio ir Kelley mokyklos, pirmą dieną būsite pasirengę dirbti beveik bet kurioje pasaulio vietoje. "

Kelley-Manchester Global MBA: Lauren Smith

"Kelley-Manchester Global MBA" leidžia Laurenui Smithui pasiekti daugiau savo karjeros ir gyvenimo. Dvigubas MBA yra unikalus, tarsi jos karjeros tikslai ir sudėtingi. Jos lankstumas leido jai toliau dirbti "Burger King" korporacijoje, valdyti laisvai samdomų verslo veiklą ir suderinti savo gyvenimą namuose. Sužinokite daugiau ir pritaikykite: mbs.ac.uk/study/mba/kelley-manchester/application-process/

Kelley-Manchester MBA: Andrew Carlsgaard

"Andrew Carlsgaard", "Kelley-Manchester Global MBA" ne tik parengė jį būsimoms karjeros galimoms, bet ir stiprino įgūdžius, kuriuos jis naudoja savo dabartiniame vaidmenyje. Sužinokite daugiau ir pritaikykite: mbs.ac.uk/study/mba/kelley-manchester/application-process/

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 13, 2018
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Rgs. 2019
Rgp. 2020
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
65,000 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date