"Johnson Cornell Tech MBA"

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Johnson Cornell Tech MBA

Technologija transformuoja visus verslo aspektus - nuo rinkodaros ir klientų santykių iki produktų kūrimo ir tiekimo grandinės - skatina konkurencingą aplinką, kuri atlygina inovatyviausius ir verslininkus. "Johnson- Cornell Tech MBA" suteikia studentams dinamiškų technologijų įmonių ir produktų grupių vadovavimo, valdymo ir komandinio darbo įgūdžius.

"Complete Johnson MBA" su technologijų dėmesio

"Johnson- Cornell Tech MBA" yra suteikta Samuelio Curtiso Johnsono aukštojo mokslo mokyklos Kornelio universiteto, kuris yra vienas iš 15 geriausių šalies verslo mokyklų šalyje, duomenimis, "US News"

Nesuderintas greitis į rinką: "Tech MBA" yra pagrįstas įkvepiančiu švietimo modeliu, kuris leidžia jums baigti programą tik vienerius metus, taigi jūs praleidžiate mažiau laiko iš darbo jėgos ir pradedate gauti savo studijų naudą gerokai anksčiau nei jūs. tradicinis MBA.

Neįvertinta patirtis: "Tech MBA" yra suskirstyta į tris patirtinius ramsčius: pirmąjį semestrą, įkyrusį "Cornell" Ithaca miesteliu, kuriame jūs turėsite savo pagrindinius verslo kursus su kitais Johnson MBA studentais; "Product Studio" projektas, kuriame jūs ir skirtingų klasių klasių mokinių komanda, kuriai priklauso teisės, inžinieriai ir kompiuterių mokslo studentai, sukurs technologiškai pagrįstą realaus kliento strateginio verslo poreikio sprendimą; "Startup Studio" projektas, kuriame jūs ir jūsų komanda sukursite naują verslo idėją nuo idėjos pradžios.

Nesuderintas pasitikėjimas ir patikimumas: jūs gausite savo laipsnį Niujorko gyvybingos technologinės starto bendruomenės širdyje, dirbdami su fakulteto nariais, kurių moksliniai tyrimai ir idėjos, taip pat jų pačių verslumas, formuoja technologijų ir verslo raidą. . Jūs taip pat patys turėsite pečius su kai kuriomis iš labiausiai novatoriškų verslo lyderių, kad baigtumėte patirtį, tinklą ir vardų atpažinimo reikalingumą, kad galėtumėte konkuruoti ir sėkmingai konkuruoti bet kurioje rinkoje.

Kas turėtų kreiptis?

Jūs turėtumėte kreiptis į "Johnson Cornell Tech MBA", jei turite aistra technologijoms ir verslumo dvasią. Reikalinga stipri skaitmeninė patirtis, kuriai labiausiai reikia mokslo ir inžinerijos. Skaitmeninis fonas gali apimti tokias veiklas kaip skaitmeninė rinkodara, dizainas, programinės įrangos kūrimas, prototipų kūrimas ir kita susijusi veikla. Apskritai Priėmimo komisija tikisi, kad kiekvienas kandidatas bus kritinis mąstytojas, įrodytas lyderis, tvirtas komunikatorius ir problemų sprendimas. Priėmimo komisija priima sprendimus remdamasi ankstesniais akademiniais pasiekimais, profesiniais pasiekimais, charakteriu ir profesionaliu pažadu.

Vienerių metų MBA ir dvejų metų magistro laipsnį Iaca siūlo Samuel Curtis Johnsono aukštoji mokyklos vadyba Kornelio universitete specialistams, ieškantiems lyderystės ugdymo ir valdymo patirties, o ne Cornell Tech patirtinis, panardintas į technologijas ir verslumą.

Tiriamos temos

 • Duomenų mokslas
 • Skaitmeninis Marketingas
 • Verslo modeliai
 • Paleidimo finansavimas
 • Technologijos strategija
 • Derybos

ĮVAIRIAS KURSAS

iTrek

Kreditai 1,50

"Tech MBA" programa yra žinoma dėl studentų aktyvios ir praktinės mokymosi patirties per projektus ir sąveiką su pradedančiomis įmonėmis, didelių technologijų kompanijomis ir įmonėmis, kuriomis įgyvendinamos sutrikdančios technologijos. Trekas į Izraelį patenka į šią karalystę. "Trek" pagrindinis tikslas - aktyviai ir prasmingai įtraukti studentus į skaitmeninės ekonomikos įmones; suprasti iššūkius, su kuriais jie susiduria; bendrauti ir patirties dirbti su žmonėmis ir pradedantiesiems iš kitos kultūros ir įgyti supratimą, kuris padės studentams jų profesiniame gyvenime. Vykdydami kelionę, studentai komandoje dirba konsultavimo projektuose, kuriuose įsikūrusi Izraelis, kad padėtų išspręsti kai kurias problemas, su kuriomis susiduria įmonė. Per pačią kelionę studentai aplanko įmones ir pateikia savo sprendimą paleisti, kiti "iTrek" klasės automobiliai, ir išorės svečiai - tokie VC, angelų investuotojai ir bankininkai.

Karjera lauke

 • Produkto vadybininkas
 • Produkto rinkodaros vadybininkas
 • Projekto vadovas
 • Steigimo įkūrėjas

Mokymo planas

"Johnson Cornell Tech MBA prasideda Kornelio universiteto miestelyje Ithacoje, Niujorke, per dešimt savaičių intensyvios pagrindinės verslo ir vadovavimo švietimo programos.

Savo 11-osios savaitės metu jūs perimsite į Niujorko miesteliu dviem semestrams griežtų, tarpdisciplininių, novatoriškų verslumo kursų. Sausio mėn. Tarp šių dviejų semestrų jūs ir jūsų klasiokai keliaus į Izraelį, kad prisijungtų prie tinklo ir pateiktų verslo sprendimus vietos pradedantiesiems.

" Cornell Tech išskirtinėje švietimo naujovių Cornell Tech jūs taip pat dalyvausite pasimėgauti "Studio" patirtimi, kurioje sukursite komandos kūrimo ir vadovavimo įgūdžius, kurdami naują produkto idėją, reaguodami į strategines realios organizacijos poreikius ir sukurti savo paleisties.

Koks tavo planas gali atrodyti

Vasarą jūs įteiksite savo "Tech MBA" pagrindą Kornelio universiteto miesteliu Ithacoje su intensyvia 10 savaičių pagrindinių verslo ir vadovavimo kursų programa.

Rudens semestro metu pereisite į Cornell Tech NYC kampusie. Paprastai jūs praleidote savo ryte kursus, susijusius su techniniu verslumu, ir savo popietėmis, dirbančiomis komandos projektuose "Product Studio" ir "Startup Ideas", ir išmoksite "Studio" pokalbiuose iš pramonės lyderių.

Sausio pradžioje keliausite į Izraelį tinkle ir pasitarkite su kelione. Kitą pavasarį grįšite į Cornell Tech Niujorko universiteto miestelį ir galėsite netgi daugiau ryto kursų kurti ir valdyti naujokus ir komandos projektus "Startup Studio" ir "Product Management" po pietų.

Taikymo laikas

2018-2019 m. Paraiška bus pateikta 2017 m. Rugpjūčio 1 d. Antradienį. Paraiškų pateikimo terminai yra tokie:

1 turas - ketvirtadienis, spalio 5 d., 2017 m., 11.59 val. ET

2 turas - trečiadienis, 2017 m. Lapkričio 15 d., 11.59 val. ET

3 turas - trečiadienis, 2018 m. Sausio 10 d., 23.59 val. ET *

4 raundas - 2018 m. Vasario 15 d., Ketvirtadienis, 11.59 val. ET

Paraiškos, pateiktos po 2018 m. Vasario 15 d., Bus peržiūrimos nuolat.

Stipendijos sprendimas: visi pripažinti kandidatai bus svarstomi dėl stipendijų už nuopelnus, atsižvelgiant į jūsų paraiškos priėmimo laipsnį.

* Stipendija: kad būtų atsižvelgta į nuopelnais pagrįstą stipendiją, pareiškėjai yra primygtinai raginami kreiptis iki sausio 10 d. 3-iojo paraiškų pateikimo termino.

Paraiška

Būtina atsižvelgti į tai, kad visi pareiškėjai savo internetinėje paraiškoje turi pateikti šiuos duomenis:

Aprašymas

Jūs turite pateikti dabartinę santrauką kartu su savo paraiška. Naudodamiesi "LinkedIn", turėsite galimybę automatiškai užpildyti informaciją apie užimtumą ir mokymą, pateiktą jūsų internetiniame profesionalų profilyje. Bet kurią "LinkedIn" automatiškai užpildytą informaciją galima redaguoti.

Atkreipkite dėmesį, kad visa pateikta informacija turi būti naujausia ir svarbiausia informacija apie išsilavinimą ir visą po bakalauro laipsnį įdarbintą.

Kūrybiškumas

Čia " Cornell Tech būsite dalis aplinkoje, kurioje kūrybiškumas, techninis gylis ir lyderystė turi vietą prie stalo. Mes vertiname, kas jūs esate ir ką jūs įtraukiate į šią formulę. Prašome pateikti savo kūrybiškumo, stiliaus ir techninio gylio pavyzdį, siųsdami mums nuorodą į savo darbą arba pateikdami rašytinį pavyzdį. Jūsų pateiktame dokumente turėtų būti parodyta jūsų asmeninė patirtis, rodanti jūsų kūrybiškumą, lyderystę ir techninius gebėjimus.

Visų pirma, galite laisvai išsiaiškinti projektus, kuriuos baigėte, jų kūrybinius ir techninius aspektus; bet kokia verslumo ar vadovavimo patirtis; jūsų profesinės karjeros tikslai; Niujorko technologijų ekosistemos dalis; ir kodėl "Johnson Cornell Tech MBA" yra skirtas tau. Jūs galite tiesiog įkelti "Word" arba "PDF" dokumentą esė, arba galite pateikti nuorodą į bet kokią žiniatinklio rūšį internete. Tai gali būti vaizdo įrašai, tinklaraščiai ar bet kokia kita norima daugialypė terpė.

Nuorodos

Jūs turėtumėte pasirinkti dvi ar tris nuorodas, kurie yra susipažinę su savo fone ir supranta, kaip esate pasiruošę testuoti savo įgūdžius. Apsvarstykite klausimą dabartinio ar buvusio vadybininko, vadovo ar kliento.

Testų rezultatai

Norintiems patekti į "Johnson Cornell Tech MBA" reikalaujama, kad GRE arba GMAT. Visi oficialūs testai turi būti tiesiogiai informuoti Johnson Graduate School of Management.

Siužetai

Būtina pateikti kiekvienos anksčiau lankomos kolegijos ar universiteto siužetus, kurie turi būti nurodyti paraiškoje ir santraukoje. Jei pripažinsite, jums reikės pateikti oficialų stenogramą tiesiai į Johnson School prieš pradedant studijas gegužės mėnesį.

Paraiškos mokestis

Norėdami užpildyti savo paraišką, turite pateikti negrąžinamą paraiškos mokestį 200 JAV dolerių.

Interviu procesas

Interviu vyksta dviem etapais ir tik kvietimu. Pirmasis trasa yra 20 minučių trukęs pokalbis telefonu. Netrukus po to jums bus pranešta, jei būsite atrinkti antrosios apklausos metu. Mes primygtinai rekomenduojame ir norėtume, kad atvykstate į universitetą, jei pakviesti į interviu antrajame ture. Papildoma informacija apie tai, kada mes siūlome antrojo turo pokalbius ir kaip pasiruošti, bus paskelbta kvietime.

Tarptautiniai pareiškėjai

Siužetai

Pateikti stenogramos turi būti išversti į anglų kalbą prieš pateikiant. Tačiau, jei pripažinta, jums reikės pateikti oficialų stenogramą originalo kalba Johnson Graduate School of Management.

Akademiniai reikalavimai

Kaip tarptautinis pareiškėjas, jūs turėtumėte gauti bakalauro laipsnį iš kolegijos ar universiteto pripažintą, kuris atitinka ketverių metų Amerikos bakalaureato laipsnį.

TOEFL ir IELTS

Visi kandidatai taip pat privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą. Anglų kalbos egzamino balų ataskaita reikalinga, jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų kalba. TOEFL yra pageidaujamas egzaminas, tačiau mes priimsime IELTS arba anglų kalbos testą.

TOEFL reikalavimai gali būti atsisakyta, jei tenkinate bent vieną iš šių kriterijų:

 • Jūs esate gimtoji JAV, Australijos, Kanados (išskyrus Kvebeką), Airijos, Naujosios Zelandijos ar Jungtinės Karalystės pilietis.
 • Per paskutinius penkerius metus studijuojote dieninių studijų statusą ne mažiau kaip dvejus mokslo metus Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje ar Jungtinėje Karalystėje arba dėstydami anglų kalbą Kanadoje ar Pietų Afrikoje. Turite pateikti stenograma, rodančią, kad lankėtės kolegijoje vienoje iš patvirtintų vietovių.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Cornell Tech is a revolutionary model for graduate education that fuses technology with business and creative thinking. Cornell Tech brings together like-minded faculty, business leaders, tech entrepr ... Skaityti daugiau

Cornell Tech is a revolutionary model for graduate education that fuses technology with business and creative thinking. Cornell Tech brings together like-minded faculty, business leaders, tech entrepreneurs and students in a catalytic environment to produce visionary ideas grounded in significant needs that will reinvent the way we live. Skaityti mažiau