Oficialus aprašymas

INSEEC MBA

INSEEC MBA, mokoma anglų kalba, suteikia galimybę dalyviams suvokti sudėtingus įmonių, veikiančių daugiakultūrėje Europos kontekste, aspektus ir ugdyti įgūdžius, leidžiančius jiems užimti aukščiausią vadovavimo vietą.

Jis skirtas tiek studentams (su ketverių metų aukštesniuoju laipsniu), tiek specialistams. Mokymo programa apima pagrindinius rinkodaros, teisės, finansų ir bendrosios verslo praktikos kursus.
Be pagrindinių kursų, dalyviai turi pasirinkti koncentracijos sritį (finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ar prabangos). Ypatingas dėmesys skiriamas tarpkultūrinio valdymo problemoms ir neseniai ar atsirandančioms tendencijoms Europos verslo aplinkoje.

Dalyviai taip pat dalyvaus seminare asmeniniame valdyme, kurio tikslas - plėsti pokalbių įgūdžius ieškant darbo su aukščiausios Europos kompanijomis ir gerinant jų įgūdžius projektų valdymo ir komandinio darbo srityse. Seminare studentams suteikiama patarimų, kaip rašyti darbus ir valdyti verslo susitikimus.


Per visus akademinius metus planuojama aplankyti keletą įmonių. Be to, dalyviai bus pakviesti į žinomų Europos vadovų konferencijas.

Kursai yra prieinami "Excel" ir "PowerPoint" programose. Galiausiai dalyviai gali lankyti kalbos kursus prancūzų, japonų, ispanų, vokiečių ar italų kalbomis.ROBERT OLORENSHAW

Programos direktorius


MBA kursų paplitimas reiškia, kad vis sunkiau atskirti įvairias universitetų ir valdymo mokyklų siūlomas programas visame pasaulyje.

Studentai, norintys eiti MBA kursą, turi turėti galimybę pasirinkti programą, kuri geriausiai atitiktų jų poreikius, taip pat jų asmeninį profilį. INSEEC MBA programa, net jei ji išlieka apskritai akademiniu lygiu, atitinka tris tikslus.

Pirma, jis moko studentus visapusiškai valdyti įvairius verslo sektorius, kad jie galėtų dirbti bet kurioje pasaulio vietoje ir vadovauti tarpdisciplininei komandai. Antra, tai prisideda prie prisitaikymo, mobilumo ir lyderystės, atsižvelgiant į labai įvairiapusį požiūrį į verslą. Trečia, turime skirtingą tarptautinę dimensiją su skirtingų tautybių mokytojais (amerikiečių, britų, prancūzų, ispanų ...), ir mes galime pasiūlyti studentams galimybę gauti dvigubą diplomą iš buvimo užsienyje, arba pasikeisti ar stažuotis (Australija , Niujorkas, Londonas, Barselona).

Atsižvelgiant į visas šias savybes, studentai bus aprūpinti įvairia profesine situacija tarptautiniu lygmeniu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų INSEEC Paris »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date