Diferenciacija prasideda nuo geros bazės

Dėl šios priežasties sukūrėme „Fundesem IMBA“ koncepciją, kad galėtume pasiūlyti išsamesnę verslo valdymo viziją.

„Fundesem IMBA“ koncepcija sukuria integruotą vadybinę ir pasaulinę įmonės viziją, kuri yra būtina visiems profesionalams, norintiems tobulinti ir tobulinti savo karjerą, leidžiant vadovams prisiimti savo vaidmenį užtikrinant didesnę sėkmės garantiją ir didinant galimybes profesinis tobulėjimas.

„Fundesem IMBA“ siūlo daug mainų už studento pastangas, todėl laipsnis, gautas sėkmingai baigiant programą, bus magistro laipsnis: IMBA (bendrai suteiktas FUNDESEM ir Alikantės prekybos rūmai).

Metodika

„FBS Business School“ metodika yra itin praktinė: ji visiškai sutelkta į „Mokymosi vykdant“, ty mokymosi pasitelkiant, didžiausią sumą. Visose FBS MBA programose taikoma metodologija yra atvejo metodas, per kurį studentai turi parengti ir pasiūlyti praktinių atvejų sprendimus, iškeliant studentą į sprendimų priėmimo procesą. Šiai metodikai reikalingas labai gerai apmokytas klosteris, nes klasės turi tapti autentiškomis bendrų žinių forumomis.

Programos struktūra

MBA programa FBS verslo mokykloje yra suskirstyta į tris laikotarpius.

Išlyginimas - MBA laikotarpis - Priedai

Lyginimo laikotarpis prasideda kelias savaites iki oficialios MBA datos. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu studentai gauna klases apskaitos pagrinduose, naudojasi „Office“ įrankiais ir kitais dalykais, kurie gali padėti įgyvendinti programą.

MBA laikotarpis suskirstytas į šias dalis arba etapus:

PAGRINDINIAI PAGRINDAI: Esminis esminis valdymo tobulinimo aspektų pakeitimas, suteikiantis 360º verslo viziją.

ADVANCED: gebėjimų ir valdymo įgūdžių gilinimas turiniu, pradedant nuo Big Data iki tarptautinės prekybos.

SPECIALIZACIJA: Paskutinis laikotarpis susideda iš specializacijos pagal įmonės sritis, tokias kaip Bendrasis valdymas, Finansų valdymas, Žmogiškųjų išteklių valdymas ar kt.

PROJEKTAS: Bendrovės kūrimo projekto, kuriame pritaikytas mokomasis dalykas pritaikomas dėstytojo pagalba ir individualiai stebint, kūrimas.

ASMENINIS KARJEROS PLANAS: lydimasis studento karjeros plėtros strateginio plano planavimas. Įsidarbinimas yra viena iš svarbiausių FBS MBA savybių.

Baigę mokinius, jie gali mokytis Complementos. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu studentai plėtoja skaitmeninio verslo žinias, kurių temos yra skaitmeninės ekosistemos, vizijos ir skaitmeninės strategijos, verslo modeliai skaitmeninėje aplinkoje, technologiniai sutrikimai ir dizaino mąstymas, skaitmeninė rinkodara ir e. taip pat skaitmeniniai finansai.

Tarp papildomų dalykų pridedamas kalbos tobulinimo modulis.

Papildomi seminarai

Vykdant magistro studijas, studentas dalyvaus įvairiuose seminaruose ir seminaruose, kad baigtų mokymą.

INOVACIJOS. Seminaras sukurtas siekiant palengvinti naujovėms reikalingus procesus, priemones ir viziją. Jis suteikia studentui galimybę praktiniu būdu mokytis bendro kūrimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų metodo.

PROFESINIŲ ĮGŪDŽIŲ NUSTATYMAS Per visą kursą numatomi seminarai ir mokymai, kurie padės studentams pagerinti jų prieinamumą ar augimą darbo rinkoje. MOTIVUOTOS KOMANDOS,

GAMYBOS ĮRANGA. Teisinga šių komandų kryptis yra įmonės produktyvumas, todėl būtina, kad nauji lyderiai įgytų ir vystytų įvairius įgūdžius, tokius kaip teigiamas bendravimas, emocinis intelektas, pripažinimas ...

PROFESINĖS PARAIŠKOS DIENOS. MBA metu studentas galės lankyti konferencijas, seminarus ir praktinius užsiėmimus, vadovaujamus verslo pasaulio profesionalių kalbėtojų.

Fakultetas

FBS fakultetą sudaro aukščiausio lygio verslo atstovai, turintys didelę patirtį profesinėje srityje, taip pat mokymo, mokslinių tyrimų, konsultavimo ir konsultavimo srityse.

Mokymo komanda turi patirties nacionalinių ir tarptautinių kompanijų vadovų pareigose, taip pat didelį pedagoginį pasirengimą, kuris leidžia jiems mokyti dalykus temomis, kuriose jie yra ekspertai.

Šie specialistai suteikia savo žinias, gautas iš profesinės praktikos, mūsų MBA programose, suteikiančiose studentams visuotinę viziją, tikslią ir tiksliai pritaikytą įmonės realybei.

Finansavimas

FBS yra pelno nesiekiantis fondas, kurio tikslas - profesionalų ir įmonių plėtra. Dėl šios priežasties, fondas siūlo kandidatus į MBA programas stipendijų serija, kad kiekvienas studentas tikrai įsipareigojo savo mokymą, gali atlikti MBA be ekonominių problemų. Be to, FBS turi labai palankius finansavimo susitarimus su keliais finansiniais subjektais.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Fundesem Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 1, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 24, 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 24, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 24, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date