MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti visus 11 Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Vokietijoje iš 2020

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Vokietijoje iš 2020

Rezultatai Filter

MBA Tarptautinis verslas

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 semestrai Susisiekti su mokykla Vokietija Würzburg Schweinfurtas + 1 daugiau

MBA Tarptautinio verslo yra labiausiai žinomas doktorantūros studijos, kuri yra skirta tarptautinei verslo, ypatingą dėmesį skiriant Azijoje, Vakarų Europoje, Centrinėje ir Rytų Europoje.

MBA apskritai valdymas

Fachhochschule der Wirtschaft FHDW
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Vokietija Paderbornas

Part-time programą Bendra vadybos lemia studijų Verslo administravimo magistras (MBA). Būtent FIBAA

Verslo administravimo magistras

Wildau Institute of Technology
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Spalis 2020 Vokietija Vildau

Turite po savo sėkmingą aukštasis bent dvejus metus darbo patirties verslo organizacijos ar mokslo įstaiga? Dabar jūs planuojate savo kitas

MBA integruota tvarumas valdymas - KARJERŲ

University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 5 semestrai Spalis 2020 Vokietija Zittau

"Integruotas tvarumas valdymas - KARJERŲ" yra iš politikos Zittau / Görlitz išraiška, naujos rinkos ir taikymo orientuotą programos į

Part-Time MBA programa

WHU – Otto Beisheim School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Vokietija Diuseldorfas

Mūsų "Part-time MBA" programa skirta jauniems specialistams, kurie nori efektyviai dirbti sudėtingoje pasaulinėje aplinkoje, tobulindami, gilinant ar plėtodami savo žinias verslo administravimo ir ekonomikos srityse.

Master of Business Administration, lankstus mokymasis

University of Strathclyde Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 - 6 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glazgas Italija Milanas Vokietija Miunchenas Kinija Pekinas Prancūzija Tulūza + 8 daugiau

Mes žinome, ne kiekvienas gali, ar iš tiesų nori studijuoti dieniniame ar vakare klases. Štai kodėl mūsų Lankstus mokymasis maršrutas leidžia jums keisti tempą ir kad studijų, kad atitiktų jūsų asmeninių aplinkybių. Šis maršrutas jungia geriausias visu etatu, ne visu etatu ir atviros mokymosi tyrimas.

Master of Business Administration, darbo laikas Glasgow

University of Strathclyde Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glazgas Italija Milanas Vokietija Miunchenas Kinija Pekinas Prancūzija Tulūza + 8 daugiau

Mūsų darbo laiką MBA (vakare tyrimas) siūlo Jums galimybę įgyti vertinamas ir nusistovėjęs valdymo kvalifikaciją taip, kad geriausiai tinka jūsų profesinių ir asmeninių aplinkybių.

Frankfurto MBA vakarėlis

Frankfurt School of Finance & Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 21 mėnesiai Susisiekti su mokykla Vokietija Frankfurtas

MBA, skirtą jauniems specialistams iš bet kurios pramonės su stipriu vadovavimo potencialu, kurie nori išlikti visišku užimtumu ir pasinaudoti pasaulinio lygio MBA išsilavinimo Frankfurte, ekonomine širdimi Europoje.

MBA + MA, atsakingu valdymu

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 2 - 3 metai Registracija galima Vokietija Berlynas

Dvivietis Laipsnis programa: MA, atsakingu valdymu, kartu su MBA

Verslo administravimo magistras

Diploma University of Applied Sciences
Internetinės Ištęstinės 4 semestrai Susisiekti su mokykla Vokietija Vokietija internete

DIPLOMA universiteto magistrantūros magistrantūros studijų programa, skirta magistro (verslo administravimo magistro) laipsniui, leidžia patyrusiems gamtos mokslų, inžinerijos, humanitarinių ar socialinių mokslų absolventams įgyti vadovavimo įgūdžių, leidžiančių jiems vadovauti gauti.

MBA Bendroji vadyba Ištęstinė arba Pilnas laikas

Munich Business School
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesiai Kovas 2020 Vokietija Miunchenas + 1 daugiau

MBA General Management yra state-of-the-art MBA programa, pritaikyta prie šiandienos globalizuoto verslo pasaulio poreikių ir poreikių. Jis skirtas perduoti išsamų verslo žinių ir valdymo priemonių rinkinį, mokyti, plėtoti ir stiprinti savo vykdomuosius ir vadovavimo įgūdžius.