MBASTUDIES

2 Nuotolinis mokymas {mbastudies-part-time:plural} Vokietijoje

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos tiems žmonėms, kurie jau turi patirties versle ir norėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją kiek kita linkme. Be to, būtent ištęstinės studijų programos ypatingai tinka jau dirbaniems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms, kurie negalėtų rinktis dieninių studijų programų.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Geriausias 2 Nuotolinis mokymas {mbastudies-part-time:plural} Vokietijoje 2020

2 Rezultatai Magistras, Vokietija, Nuotolinis mokymas Filter

Verslo administravimo magistras

Diploma University of Applied Sciences
Ištęstinės MBA studijos
<
Dalinės
<
4 semestrai
Vokiečių
Internetinės

DIPLOMA universiteto magistrantūros magistrantūros studijų programa, skirta magistro (verslo administravimo magistro) laipsniui, leidžia patyrusiems gamtos mokslų, inžinerijos ...

Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistras

Wildau Institute of Technology
Ištęstinės MBA studijos
Spal. 2020
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės

Turite po savo sėkmingą aukštasis bent dvejus metus darbo patirties verslo organizacijos ar mokslo įstaiga? Dabar jūs planuojate savo kitas

Skaityti daugiau