Filter
Ištęstinės
Vietnamas Studijų tipas: Visi

Ieškoti Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Vietname, 2019

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Vietnamas oficialiai Vietnamo Socialistinė Respublika, yra į rytus šalis, Indokinijos pusiasalio Pietryčių Azijoje. 2011 Vietnamas turėjo 163 universitetų (įskaitant vyresniuosius kolegijų ir institutų) iš viso.

gauti daugiau informacijos apie Geriausios {mbastudies-part-time:plural} Vietname apie 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Vietnamese-German University

Rugsėjis (Mažų ir vidutinių įmonių programa mokymas) yra ne tik tarptautinė programa, bet taip pat mokslinių tyrimų ir mokymo programą Leipcigo universiteto ir Vietnamo i ... [+]

MBA mažų ir vidutinių įmonių plėtros

Beveik kiekvienoje šalyje pasaulyje, didžioji dalis pajamų ir užimtumo generuoja Mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ). Paradoksalu, tačiau dauguma verslo autorių ir universitetų programas dėmesys buvo daugiausia nukreipta į didžiųjų korporacijų, jų specialiuosius klausimus ir įžvalgomis.

Rugsėjis (Mažų ir vidutinių įmonių programa mokymas) yra ne tik tarptautinė programa, bet taip pat mokslinių tyrimų ir mokymo programą Leipcigo universiteto ir Vietnamo ir Vokietijos universitete. Ji yra skirta teikti teorines įžvalgas, taip pat praktinės patirties skatinti mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ). Mes nusprendėme remtis savo programą dėl negrąžintos Vokietijos Mittelstand modelių, kurie bando perduoti žinias firmų ir institucijų visame pasaulyje, siekiant įgyvendinti laimėti strategijas sėkmingai skatinti MVĮ.... [-]

Vietnamas Ho Chi Minh City
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba