Filter
Ištęstinės
Studijų tipas: Visi

Peržiūrėti {mbastudies-part-time:plural} iš Verslininkystė

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos tiems žmonėms, kurie jau turi patirties versle ir norėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją kiek kita linkme. Be to, būtent ištęstinės studijų programos ypatingai tinka jau dirbaniems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms, kurie negalėtų rinktis dieninių studijų programų.

Nuosavą verslą siekiantys pradėti studentai vis dažniau domisi verslumo MBA studijų programomis. Šių studijų metu studentai gali įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra toks reikalingas norintiems pradėti bei sėkmingai vystyti savo verslo idėją. Be to, šias studijas pasirinkę studentai taip pat turi ypatingai gerą galimybę praplėsti savo profesinių pažinčių ratą, kuris taip pat gali pagelbėti pradėjus savo profesinę karjerą.

Susisiekti su universitetu tiesiogiai, Peržiūrėti visas {mbastudies-part-time:plural}, Verslininkystė 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslininkystė

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Spartėjanti, technologiškai orientuota pasaulinė ekonomika, įmonės gebėjimas nuolat vystytis ir naujoves, pasinaudoti galimybėmis ir reaguoti į pokyčius, nebėra strategin ... [+]

Verslo derinimas

Spartėjanti, technologiškai orientuota pasaulinė ekonomika, įmonės gebėjimas nuolat vystytis ir naujoves, pasinaudoti galimybėmis ir reaguoti į pokyčius, nebėra strateginis pranašumas. Dabar tai yra verslo reikalavimas. Profesinė MBA Verslininkystė

Ekspertizė iš 2 universitetų

Programa suteikia tinkamus įgūdžius ir metodus, taigi moko verslumo mąstymą ir veikimą. Fakulteto nariai yra tarptautiniu mastu žinomi ekspertai. Organizatoriai, TU Viena ir Vienos ekonomikos ir verslo universitetas (WU) atstovauja ryšį tarp technologinės kompetencijos ir verslo kompetencijos.

Šis MBA yra svarbus žingsnis perimant pažangiausius žinių ir valdymo įgūdžius aukščiausiu tarptautiniu lygmeniu.... [-]

Austrija Launceston
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
18 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba