Filter
Ištęstinės
Jungtinė Karalystė Anglija Sautamptonas Studijų tipas: Visi

Geriausios {mbastudies-part-time:plural} jungtinėse Amerikos Sautamptonas Jungtinė Karalystė 2020

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos tiems žmonėms, kurie jau turi patirties versle ir norėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją kiek kita linkme. Be to, būtent ištęstinės studijų programos ypatingai tinka jau dirbaniems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms, kurie negalėtų rinktis dieninių studijų programų.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Sautamptonas turi stiprią aukštojo mokslo sektoriuje. Du vietiniai universitetai turi daugiau nei 40 tūkst studentams, o vienas iš jų yra reitinguojami viršų 100 pasaulio universitetų.

Peržiūrėti visas {mbastudies-part-time:plural} jungtinėse Amerikos Sautamptonas Jungtinėje Karalystėje 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinė Karalystė
Anglija
Sautamptonas
Studijų tipas
University of Southampton - Management School

Sautamptono universiteto MBA bus suteikti jums įrankius, žinių ir pasitikėjimo iššūkį tradicinį mąstymą ir sėkmingai šiandien sparčiai augančioje verslo pasaulyje išsisky ... [+]

Master of Business Administration (darbo laiku)

Sautamptono universiteto MBA bus suteikti jums įrankius, žinių ir pasitikėjimo iššūkį tradicinį mąstymą ir sėkmingai šiandien sparčiai juda verslo pasaulyje išsiskyr, o ne susilieti. Neakivaizdinės MBA srautas yra skirtas kandidatams, kurie ne mažiau kaip penkerius metus Reikšmingų valdymo patirtį, kurie nori plėtoti savo supratimą apie, ir veiksmingumą, jų organizacinės ir verslo kontekste. Įvažiavimas į programą yra rugsėjo pabaigoje ir vasario mėnesiais. Bendras laikotarpis, tyrimo paprastai nuo dviejų iki trijų metų, priklausomai nuo atvykimo laiko ir laiko, kuris gali būti skirta dalyvaujančių vienetų ir privačių studijų sumos. Studentai turi užpildyti pagrindinius vienetus ir visus du papildomus vienetus per trejų metų laikotarpį. Dar šešis mėnesius leidžiama disertacijos. Programos apžvalga Mokoma mūsų naują Vykdomosios švietimo centras, Mūsų MBA atitinka pasaulinį lygį magistrų asociacija (AMBA), per plačios mokymo programą, skirtą plėtoti savo verslo įgūdžius visose srityse. Pagrindiniai valdymo teorijos ir koncepcijos yra mokomi įkvepiantį akademinio personalo, kuris taip pat atlieka pažangiausius mokslinius tyrimus savo sričių specialistų. Nesvarbu, ar mūsų visu etatu arba ne visą darbo laiką programa, Sautamptonas MBA bus iššūkis jums pažvelgti į verslo problemas iš skirtingų perspektyvų, siekiant rasti geriausius sprendimus. Jūs išmoksite iš realių verslo problemų ir pasidalinti patirtimi su įvairių kohortos, kurios sudaro šią programą. Per savo laiką prie Sautamptonas kelionėms, galite bus skatinamos įtvirtinti ir apmąstyti savo mokymąsi. Studijavimas Sautamptono MBA taip pat suteiks jums galimybę susitikti ir tinklo su kitais ateities verslo lyderių iš viso pasaulio. Jūs susidraugauti ir kontaktai gyvenime. Programos struktūra Per kiekvieną mokslo metų, kai iš pagrindinių vienetų bus... [-]

Jungtinė Karalystė Sautamptonas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba