MBASTUDIES.LT

Geriausios {mbastudies-part-time:plural} jungtinėse Amerikos Londonas Jungtinė Karalystė 2020

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos tiems žmonėms, kurie jau turi patirties versle ir norėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją kiek kita linkme. Be to, būtent ištęstinės studijų programos ypatingai tinka jau dirbaniems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms, kurie negalėtų rinktis dieninių studijų programų.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Londonas yra Jungtinės Karalystės sostinė, tankiausiai regionas ir kur karališkoji šeima gyvena. Ji turi didžiausią koncentraciją aukštojo mokslo Europoje su 412.000 studentų 43 universitetų.

Peržiūrėti visus {mbastudies-part-time:plural} jungtinėse Amerikos Londonas Jungtinėje Karalystėje 2020

Rezultatai Filter

Neakivaizdinis mba (vakarinis mba ir savaitgalis mba)

University of Chicago Booth School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Filadelfijoje Jungtinė Karalystė Londonas Ispanija Madridas + 4 daugiau

Vakaro MBA ir savaitgalio MBA programos siūlo dirbančius studentus tą patį laipsnį, kurį moko tas pats pasaulinės klasės dėstytojas, su tokiu pat neprilygstamu kokybės standartu.

MBA Part-time

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Universiteto miestelis Ištęstinės 13 mėnesiai Rugsėjis 2020 Ispanija Madridas Kinija Pekinas Jungtinė Karalystė Londonas + 4 daugiau

En un entorno tan cambiante, competitivo y global como el actual, el MBA Part-Time de 13 meses es un programa a tiempo parcial que permite a los profesionales.

MBA naftos ir dujų

Middlesex University London
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Rugpjūtis 2020 Jungtinė Karalystė Londonas JK internete + 1 daugiau

Talentingiems žmonėms, turintiems valdymo karjeros siekius naftos ir dujų pramonei, Middlesex universitetas, bendradarbiaudamas su IBC akademijos siūlo Oil & Gas MBA neakivaizdiniame studijų nuotolinio mokymo būdu.