Ieškoti 2 {mbastudies-part-time:plural} - Tarptautinė vadyba

Neakivaizdinis MBA yra būdas užsidirbti aukštesnįjį laipsnį, neprarandant tiek laiko, kiek nuo jūsų dabartinio darbo. Jei neprieštaraujate ilgiau, kad užbaigtumėte programą, tai gali būti puiki galimybė paskirstyti laiką ir pinigus. Kas yra neakivaizdinis MBA tarptautiniame vadyboje? Ši programa paprastai orientuota į tai, kaip įmonės gali dirbti save pasaulinėje rinkoje, iš… Skaityti daugiau

Neakivaizdinis MBA yra būdas užsidirbti aukštesnįjį laipsnį, neprarandant tiek laiko, kiek nuo jūsų dabartinio darbo. Jei neprieštaraujate ilgiau, kad užbaigtumėte programą, tai gali būti puiki galimybė paskirstyti laiką ir pinigus.

Kas yra neakivaizdinis MBA tarptautiniame vadyboje? Ši programa paprastai orientuota į tai, kaip įmonės gali dirbti save pasaulinėje rinkoje, išlaikydamos vietinę reikšmę. Kai kurioms programoms reikalingas tik bakalauro laipsnis, tačiau kitiems reikia kelerių metų darbo patirties. Kursai, kuriuos galite atlikti, apima tarpkultūrinį bendravimą, finansinių išteklių valdymą, įmonių finansavimą, kiekybinius metodus ir inovacijų valdymą. Taip pat galite pasirinkti susikoncentruoti į konkrečią tarptautinę sritį, pvz., Europą ar Aziją.

Šios studijų programos metu galite įgyti keletą įgūdžių, įskaitant laiko valdymą, lyderystę ir bendravimą. Savo laiko valdymas gali pagerinti jūsų kasdienę veiklą, tuo tarpu bendravimas ir vadovavimas gali pasitikėti socialinėmis nuostatomis.

Dirbant laipsniais, ne visą darbo dieną, kiekvienas semestras gali kainuoti mažiau, nes įsigyja mažiau knygų ir registruojasi mažiau klasių, tačiau kiekviena mokykla reikalauja skirtingų išlaidų. Norint nustatyti, kiek pinigų jums reikės, taip pat turėtumėte apsvarstyti kelionės išlaidas už bet kurias klases, kurių negalite atlikti internetu.

Tarptautinė vadybos programa gali paruošti jus įvairias karjeros galimybes. Kai kurie pareigų pavadinimai ieškoti yra finansų analitikas, prekybos specialistas ir užsienio tarnybos pareigūnas. Verslininkai, kurie samdo MBA absolventus, yra akcinės bendrovės, bankai ir kiti finansų institutai. Dėl tarptautinio dėmesio galima rasti darbą beveik bet kurioje šalyje.

Kaip tarptautinė tema, tarptautinės vadybos MBA programos gali būti rasti visame pasaulyje. Su daugybe mokyklų, siūlančių internetines galimybes, reikia laiko, kad nustatytumėte, kas geriausiai tinka jūsų gyvenimo būdui. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Horizons University
Paris, Prancūzija

Tarptautinės vadybos MBA daugiausia dėmesio skiriama išorės ir vidaus vadovavimo funkcijų, būdingų tarptautinėms korporacijoms (tarptautinių korporacijų).

Tarptautinės vadybos MBA daugiausia dėmesio skiriama išorės ir vidaus vadovavimo funkcijų, būdingų tarptautinėms korporacijoms (tarptautinių korporacijų). -
Ištęstinės MBA studijos
Ištęstinės
2 - 3 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
Internetinės
 
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Madrid, Ispanija

Norint užimti naują dimensiją į mokymo pasiūlos magistrantūros Tarptautinis universitetas Menéndez Pelayo (UIMP) ir ICEX Ispanija Eksporto ir investicijų (per verslo mokyklos ... +

Norint užimti naują dimensiją į mokymo pasiūlos magistrantūros Tarptautinis universitetas Menéndez Pelayo (UIMP) ir ICEX Ispanija Eksporto ir investicijų (per verslo mokyklos ICEX-CECO) suplanavote naują leidimo Oficialiajame programos MBA Tarptautinės vadybos (anksčiau magistras Tarptautinio verslo vadybos) per ICEX stipendijų programa. -
Ištęstinės MBA studijos
Ištęstinės
12 mėnesiai
Ispanų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia