Filter
Ištęstinės
Studijų tipas: Visi

Ieškoti 5 {mbastudies-part-time:plural} apie Sveikatos priežiūros vadyba

Kiekvienam, norinčiam išplėsti savo karjerą, neakivaizdinė MBA programa gali suteikti pakopą. Šios neakivaizdinės studijų programos leidžia specialistams, dirbantiems profesinio tobulėjimo laipsnį, ieškoti kursų, susijusių su jų darbo dienomis.

Galimos kandidatės gali būti įdomu, kas yra ne visą darbo dieną MBA sveikatos priežiūros valdymas? Ne visą darbo dieną MBA sveikatos priežiūros valdyme paprastai yra aukštesnio laipsnio, kuris sujungia verslo ir sveikatos priežiūros sritis, rengia absolventus dirbti sveikatos priežiūros organizacijose. Bendrieji šios studijų srities kursai apima ekonomiką verslui, verslo teisę, sveikatos priežiūros informatiką, sveikatos administravimą, žmogaus elgesį organizacijose ir operacijų valdymą bei technologijas.

Part-time MBA in Healthcare Management dažnai suteikia absolventams daug naudingų įgūdžių, įskaitant finansų valdymą. Tokie įgūdžiai kaip programos valdymas ir problemų sprendimas yra naudingi ne tik sveikatos priežiūros specialistams, bet ir visų sektorių karjerai.

Neakivaizdinio MBA kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant konkrečią instituciją ir studijų trukmę. Būsimieji studentai turėtų prieš pradėdami teikti paraiškas, siekdami užtikrinti tinkamą finansinį pranašumą.

Absolventai, turintys ne visą darbo dieną MBA, sveikatos priežiūros valdyme paprastai turi reikiamų įgūdžių, kad galėtų atlikti keletą vaidmenų sveikatos priežiūros įstaigose ir už jos ribų. Absolventai gali būti tinkami pozicijoms, įskaitant sveikatos priežiūros valdytoją, klinikų valdytoją, programos direktorių, vyriausią veiklą vykdantį pareigūną, vyresnįjį pareigūną ir sveikatos priežiūros administratorių. Įgyti įgūdžiai gali būti naudingi draudimo organizacijose, vyriausybės agentūrose ir medicinos įstaigose, taip pat konsultacinėse firmose ir kitose įmonėse.

Būsimieji studentai, norintys gauti MBA ne visą darbo dieną, gali rasti programų visame pasaulyje. Jei studentai turi užimtą grafiką, internetinės programos gali padėti jiems baigti sertifikatų programą savo laiku. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Sveikatos priežiūros vadyba

Simmons College, Simmons School of Management

Išsiskirti šiandieninėje konkurencingoje sveikatos priežiūros rinkoje, jums reikia specializuotą pažangių laipsnį. Gal jūs laikomas magistro sveikatos administracija, ar ... [+]

Išsiskirti šiandieninėje konkurencingoje sveikatos priežiūros rinkoje, jums reikia specializuotą pažangių laipsnį. Gal jūs laikomas magistro sveikatos administracija, ar net tradicinio MBA sveikatos priežiūros koncentracijos. Tačiau nei gali suteikti jums nepaprastą gylį naujos Simmonsas Sveikatos MBA.

Simmons Sveikatos MBA (HCMBA) yra visą darbo laiką 54-kredito AACSB ir CAHME akredituota programa, kuri sujungia geriausias abiejų laipsnių. Tai strategiškai skirta trejų metų programa apima mūsų nacionaliniu mastu pripažintų MBA programa stipriąsias su mūsų sveikatos priežiūros fakulteto ir platus sveikatos priežiūros mokymo programos patirtimi.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DeSales University

DeSales MBA programa suteikia jums daugiau nei teorijos ir įrankiai sėkmingai karjerai. Tai suteikia jums galimybes aptarti ir pritaikyti tai, ko išmokote. ... [+]

Be to, kad besimaudant sudėtingo pobūdžio ir tarpusavio santykių tarp pagrindinių funkcinių verslo sričių supratimą, MBA programa bus akcentuojama vykdomųjų gebėjimų ugdymas. Pagrindinės sritys yra lyderystė, komunikacijos, sprendimų priėmimas, savimonė, analizė ir sintezė bei kritinė mąstymas.

Programos apžvalga

Programoje bus naudojamas visapusiškas ir strateginis požiūris sprendžiant organizacines problemas. Taigi, funkcinės verslo sritys bus svarstomos atsižvelgiant į organizacinę visumą, tuo pačiu išlaikant išorinę ir tarptautinę perspektyvą ir suteikiant daugelio suinteresuotųjų subjektų, o ne vieno intereso propagavimo metodą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Center Valley Rumunija Bucharest Allentown  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DeSales University

Šiandien gydytojas žino naujus poreikius mūsų dinamiško, labai biurokratiškas sveikatos priežiūros aplinkoje. Ši programa suteikia galimybę juos valdyti verslo įgūdžių, r ... [+]

Šiandien gydytojas žino naujus poreikius mūsų dinamiško, labai biurokratiškas sveikatos priežiūros aplinkoje. Ši programa suteikia galimybę juos valdyti verslo įgūdžių, reikalingų sėkmingai sveikatos sektoriaus ateities. MBA programa gydytojams skirta sumažinti laiko toli nuo namų ir biurų, o statybos verslo įgūdžių, reikalingų sėkmingai sveikatos priežiūros sektoriuje. Programa suteikia unikalią daugiadalykio požiūrio ieškant vadovavimas ir etines problemas versle. Jūs išmoksite kalbėti verslo kalba, tvarkyti finansinę atskaitomybę, skaičiuoklės ir duomenų bazių, ir naršyti World Wide Web. Jums bendrauti su daugiau nei 600 vidurinės ir vyresniosios grandies vadovams, gydytojų, teisininkų, projektų vadovai, inžinieriai, konsultantų, verslininkų, slaugytojų ir kitų giminingų sveikatos priežiūros specialistams. Visi fakultetas turėti praktinės verslo patirties ir didelį akademinį įgaliojimai. Jose dirba veiksmų mokymosi metodą, kad tiltai tarp realaus pasaulio ir klasėje spragą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Allentown Center Valley Rumunija Bucharest  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Paruoškite pažangų vaidmenį sveikatos sistemų valdyme su verslo administravimo magistro (MBA), pabrėždami sveikatos sistemas. Ši programa, kurią siūlo Colangelo verslo ko ... [+]

Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Sujunkite savo aistras lyderystėje ir sveikatos priežiūros sistemoje su sveikatos vadybos sistemos MBA Paruoškite pažangų vaidmenį sveikatos sistemų valdyme su verslo administravimo magistro (MBA), pabrėždami sveikatos sistemas. Ši programa, kurią siūlo Colangelo verslo kolegija, padeda sveikatos priežiūros specialistams įgyti analitinių įgūdžių, reikalingų etiškai vadovauti. Ši sveikatos sistemų valdymo studijų programa siūlo logišką mokymosi pažangą. Pradėkite nuo įžanginės kursų apskaitos, finansų, ekonomikos ir rinkodaros srityse, kol neįvyksite į valdymo teorijas ir politiką.

Sveikatos vadybos magistrantūros studijų programos magistro programoje mokykitės vadovauti ir valdyti verslą su įrodymais pagrįstų modelių. Esate raginami mokytis mokymosi tikslų ir ugdyti kompetencijas sprendimų priėmimo, finansinės analizės ir supaprastintų operacijų procesuose. Programa baigia išsamų sveikatos priežiūros vertinimą XXI amžiuje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Šis sėkmingas sveikatos lyderių mokymo derinimas apima verslo žinias, socialinius įgūdžius ir teisines žinias ... [+]

Profesinė MBA sveikatos priežiūros valdymas

Šis sėkmingas sveikatos lyderių mokymo derinimas apima verslo žinias, socialinius įgūdžius, teisines žinias ir išsamias nacionalinių ir tarptautinių sveikatos priežiūros sistemų žinias.

Jūs liečiate savo profesiją Profesinė MBA Sveikatos priežiūra specialiai pritaikyta profesionalams. Modulinė struktūra leidžia dalyviams užbaigti sudėtingą išsilavinimą, be jų profesinio gyvenimo.

akreditavimas

AACSBEQUISAmbaFIBAA

tikslinė grupė

Aktyvūs ir būsimi sveikatos sektoriaus organizacijų vadovaiprioritetai

Verslo branduolys: valdymas: teorijosSveikatos ekonomikasveikatos vadybaValdymas: socialinis aspektasTeisinis pagrindasTarpdalykinis projektų mokymasis... [-]
Austrija Launceston
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba