Filter
Ištęstinės
Studijų tipas: Visi

Ieškoti 5 {mbastudies-part-time:plural} ir Sveikatos priežiūra

Neakivaizdinis verslo administravimo magistras yra pažangus verslo laipsnis, kuris yra baigtas lėčiau su daugiau išsivysčiusių tyrimų. Tai idealus studentams, kurie negali dalyvauti universitete visą darbo dieną.

Magistrantūros studijų magistrantai yra daugybe įvairių formų ir formų. Viena ypatinga specialybė yra sveikatos priežiūra. Kas yra neakivaizdinis MBA sveikatos priežiūros srityje? Šis laipsnis ypatingą dėmesį skiria etikos vadovybei, sistemų valdymui ir sveikatos administravimui, kuris yra būtinas sveikatos priežiūros sektoriaus vadovui. Kursai gali apimti specializuotus dalykus, tokius kaip socialiniai ir organizaciniai sveikatos priežiūros klausimai, taip pat bendrieji verslo vadybos kursai, tokie kaip verslo ir rinkodaros bei strategijos statistika.

Studentai, kurie pasirenka verstis neakivaizdine MBZ sveikatos priežiūroje, gali įgyti daug įgūdžių studijų metu. Kai kurie, pavyzdžiui, komandos formavimas, yra praktiški realiame pasaulyje, o kiti yra puikūs kūrėjų atnaujinimai, pvz., Įmonių bendravimas ir veiklos analizė.

Ne visą darbo dieną MBA programos "Sveikatos priežiūra" kaina kiekvienoje institucijoje bus skirtinga, o studentai, prieš pasirinkdami vietą, turės atlikti išsamų tyrimą. Kiekvienos programos trukmė taip pat skirsis, vidutiniškai nuo vienerių iki trejų metų.

MBA yra sukurta tam, kad padėtų studentams sėkmingai dirbti vadovaujančiame lygyje darbo vietoje, tačiau pasiekus MBA sveikatos priežiūros srityje nereiškia, kad absolventai turi tik galimybę būti ligoninės vadovu po baigimo. Pozicijos kaip farmacijos produktų vadybininkas, medicinos praktikos vadovas ar ligoninės administratorius yra įmanomi su sveikatos priežiūros MBA. MBA gali padėti kandidatams išsiskirti per darbo paraiškos procesą.

Daugelyje institucijų visame pasaulyje galima vykdyti neakivaizdinį MBA sveikatos priežiūros srityje. Yra daugybę neakivaizdinių magistrų, skirtų papildomiems studentams, turintiems daugybę pareigų. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Sveikatos priežiūra

Grand Canyon University

Paruoškite pažangų vaidmenį sveikatos sistemų valdyme su verslo administravimo magistro (MBA), pabrėždami sveikatos sistemas. Ši programa, kurią siūlo Colangelo verslo ko ... [+]

Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Sujunkite savo aistras lyderystėje ir sveikatos priežiūros sistemoje su sveikatos vadybos sistemos MBA Paruoškite pažangų vaidmenį sveikatos sistemų valdyme su verslo administravimo magistro (MBA), pabrėždami sveikatos sistemas. Ši programa, kurią siūlo Colangelo verslo kolegija, padeda sveikatos priežiūros specialistams įgyti analitinių įgūdžių, reikalingų etiškai vadovauti. Ši sveikatos sistemų valdymo studijų programa siūlo logišką mokymosi pažangą. Pradėkite nuo įžanginės kursų apskaitos, finansų, ekonomikos ir rinkodaros srityse, kol neįvyksite į valdymo teorijas ir politiką.

Sveikatos vadybos magistrantūros studijų programos magistro programoje mokykitės vadovauti ir valdyti verslą su įrodymais pagrįstų modelių. Esate raginami mokytis mokymosi tikslų ir ugdyti kompetencijas sprendimų priėmimo, finansinės analizės ir supaprastintų operacijų procesuose. Programa baigia išsamų sveikatos priežiūros vertinimą XXI amžiuje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Feniksas Albukerke Saulės miestas Skotsdeilas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Simmons College, Simmons School of Management

Išsiskirti šiandieninėje konkurencingoje sveikatos priežiūros rinkoje, jums reikia specializuotą pažangių laipsnį. Gal jūs laikomas magistro sveikatos administracija, ar ... [+]

Išsiskirti šiandieninėje konkurencingoje sveikatos priežiūros rinkoje, jums reikia specializuotą pažangių laipsnį. Gal jūs laikomas magistro sveikatos administracija, ar net tradicinio MBA sveikatos priežiūros koncentracijos. Tačiau nei gali suteikti jums nepaprastą gylį naujos Simmonsas Sveikatos MBA.

Simmons Sveikatos MBA (HCMBA) yra visą darbo laiką 54-kredito AACSB ir CAHME akredituota programa, kuri sujungia geriausias abiejų laipsnių. Tai strategiškai skirta trejų metų programa apima mūsų nacionaliniu mastu pripažintų MBA programa stipriąsias su mūsų sveikatos priežiūros fakulteto ir platus sveikatos priežiūros mokymo programos patirtimi.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Bostonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DeSales University

DeSales MBA programa suteikia jums daugiau nei teorijos ir įrankiai sėkmingai karjerai. Tai suteikia jums galimybes aptarti ir pritaikyti tai, ko išmokote. ... [+]

Be to, kad besimaudant sudėtingo pobūdžio ir tarpusavio santykių tarp pagrindinių funkcinių verslo sričių supratimą, MBA programa bus akcentuojama vykdomųjų gebėjimų ugdymas. Pagrindinės sritys yra lyderystė, komunikacijos, sprendimų priėmimas, savimonė, analizė ir sintezė bei kritinė mąstymas.

Programos apžvalga

Programoje bus naudojamas visapusiškas ir strateginis požiūris sprendžiant organizacines problemas. Taigi, funkcinės verslo sritys bus svarstomos atsižvelgiant į organizacinę visumą, tuo pačiu išlaikant išorinę ir tarptautinę perspektyvą ir suteikiant daugelio suinteresuotųjų subjektų, o ne vieno intereso propagavimo metodą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Centro slėnis Rumunija Bukareštas Alentaunas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DeSales University

Šiandien gydytojas žino naujus poreikius mūsų dinamiško, labai biurokratiškas sveikatos priežiūros aplinkoje. Ši programa suteikia galimybę juos valdyti verslo įgūdžių, r ... [+]

Šiandien gydytojas žino naujus poreikius mūsų dinamiško, labai biurokratiškas sveikatos priežiūros aplinkoje. Ši programa suteikia galimybę juos valdyti verslo įgūdžių, reikalingų sėkmingai sveikatos sektoriaus ateities. MBA programa gydytojams skirta sumažinti laiko toli nuo namų ir biurų, o statybos verslo įgūdžių, reikalingų sėkmingai sveikatos priežiūros sektoriuje. Programa suteikia unikalią daugiadalykio požiūrio ieškant vadovavimas ir etines problemas versle. Jūs išmoksite kalbėti verslo kalba, tvarkyti finansinę atskaitomybę, skaičiuoklės ir duomenų bazių, ir naršyti World Wide Web. Jums bendrauti su daugiau nei 600 vidurinės ir vyresniosios grandies vadovams, gydytojų, teisininkų, projektų vadovai, inžinieriai, konsultantų, verslininkų, slaugytojų ir kitų giminingų sveikatos priežiūros specialistams. Visi fakultetas turėti praktinės verslo patirties ir didelį akademinį įgaliojimai. Jose dirba veiksmų mokymosi metodą, kad tiltai tarp realaus pasaulio ir klasėje spragą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Alentaunas Centro slėnis Rumunija Bukareštas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Šis sėkmingas sveikatos lyderių mokymo derinimas apima verslo žinias, socialinius įgūdžius ir teisines žinias ... [+]

Profesinė MBA sveikatos priežiūros valdymas

Šis sėkmingas sveikatos lyderių mokymo derinimas apima verslo žinias, socialinius įgūdžius, teisines žinias ir išsamias nacionalinių ir tarptautinių sveikatos priežiūros sistemų žinias.

Jūs liečiate savo profesiją Profesinė MBA Sveikatos priežiūra specialiai pritaikyta profesionalams. Modulinė struktūra leidžia dalyviams užbaigti sudėtingą išsilavinimą, be jų profesinio gyvenimo.

akreditavimas

AACSBEQUISAmbaFIBAA

tikslinė grupė

Aktyvūs ir būsimi sveikatos sektoriaus organizacijų vadovaiprioritetai

Verslo branduolys: valdymas: teorijosSveikatos ekonomikasveikatos vadybaValdymas: socialinis aspektasTeisinis pagrindasTarpdalykinis projektų mokymasis... [-]
Austrija Launcestonas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba