$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti 2 {mbastudies-part-time:plural}, Sveikatos priežiūra

Neakivaizdinis verslo administravimo magistras yra pažangus verslo laipsnis, kuris yra baigtas lėčiau su daugiau išsivysčiusių tyrimų. Tai idealus studentams, kurie negali dalyvauti universitete visą darbo dieną. Magistrantūros studijų magistrantai yra daugybe įvairių formų ir formų. Viena ypatinga specialybė yra sveikatos priežiūra. Kas yra neakivaizdinis MBA sveikatos prieži… Skaityti daugiau

Neakivaizdinis verslo administravimo magistras yra pažangus verslo laipsnis, kuris yra baigtas lėčiau su daugiau išsivysčiusių tyrimų. Tai idealus studentams, kurie negali dalyvauti universitete visą darbo dieną.

Magistrantūros studijų magistrantai yra daugybe įvairių formų ir formų. Viena ypatinga specialybė yra sveikatos priežiūra. Kas yra neakivaizdinis MBA sveikatos priežiūros srityje? Šis laipsnis ypatingą dėmesį skiria etikos vadovybei, sistemų valdymui ir sveikatos administravimui, kuris yra būtinas sveikatos priežiūros sektoriaus vadovui. Kursai gali apimti specializuotus dalykus, tokius kaip socialiniai ir organizaciniai sveikatos priežiūros klausimai, taip pat bendrieji verslo vadybos kursai, tokie kaip verslo ir rinkodaros bei strategijos statistika.

Studentai, kurie pasirenka verstis neakivaizdine MBZ sveikatos priežiūroje, gali įgyti daug įgūdžių studijų metu. Kai kurie, pavyzdžiui, komandos formavimas, yra praktiški realiame pasaulyje, o kiti yra puikūs kūrėjų atnaujinimai, pvz., Įmonių bendravimas ir veiklos analizė.

Ne visą darbo dieną MBA programos "Sveikatos priežiūra" kaina kiekvienoje institucijoje bus skirtinga, o studentai, prieš pasirinkdami vietą, turės atlikti išsamų tyrimą. Kiekvienos programos trukmė taip pat skirsis, vidutiniškai nuo vienerių iki trejų metų.

MBA yra sukurta tam, kad padėtų studentams sėkmingai dirbti vadovaujančiame lygyje darbo vietoje, tačiau pasiekus MBA sveikatos priežiūros srityje nereiškia, kad absolventai turi tik galimybę būti ligoninės vadovu po baigimo. Pozicijos kaip farmacijos produktų vadybininkas, medicinos praktikos vadovas ar ligoninės administratorius yra įmanomi su sveikatos priežiūros MBA. MBA gali padėti kandidatams išsiskirti per darbo paraiškos procesą.

Daugelyje institucijų visame pasaulyje galima vykdyti neakivaizdinį MBA sveikatos priežiūros srityje. Yra daugybę neakivaizdinių magistrų, skirtų papildomiems studentams, turintiems daugybę pareigų. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
WU Executive Academy
Viena, Austrija

Šis sėkmingas sveikatos lyderių mokymo derinimas apima verslo žinias, socialinius įgūdžius ir teisines žinias

Šis sėkmingas sveikatos lyderių mokymo derinimas apima verslo žinias, socialinius įgūdžius ir teisines žinias -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
24 mėnesiai
Vokiečių
Universiteto miestelis
 
Simmons College, Simmons School of Management
Bostonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Išsiskirti šiandieninėje konkurencingoje sveikatos priežiūros rinkoje, jums reikia specializuotą pažangių laipsnį. Gal jūs laikomas magistro sveikatos administracija, ar net t ... +

Išsiskirti šiandieninėje konkurencingoje sveikatos priežiūros rinkoje, jums reikia specializuotą pažangių laipsnį. Gal jūs laikomas magistro sveikatos administracija, ar net tradicinio MBA sveikatos priežiūros koncentracijos. Tačiau -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis