$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas 2 {mbastudies-part-time:plural} apie Sveikatos priežiūra

Kiekvienam, norinčiam išplėsti savo karjerą, neakivaizdinė MBA programa gali suteikti pakopą. Šios neakivaizdinės studijų programos leidžia specialistams, dirbantiems profesinio tobulėjimo laipsnį, ieškoti kursų, susijusių su jų darbo dienomis. Galimos kandidatės gali būti įdomu, kas yra ne visą darbo dieną MBA sveikatos priežiūros valdymas? Ne visą darbo dieną MBA sveik… Skaityti daugiau

Kiekvienam, norinčiam išplėsti savo karjerą, neakivaizdinė MBA programa gali suteikti pakopą. Šios neakivaizdinės studijų programos leidžia specialistams, dirbantiems profesinio tobulėjimo laipsnį, ieškoti kursų, susijusių su jų darbo dienomis.

Galimos kandidatės gali būti įdomu, kas yra ne visą darbo dieną MBA sveikatos priežiūros valdymas? Ne visą darbo dieną MBA sveikatos priežiūros valdyme paprastai yra aukštesnio laipsnio, kuris sujungia verslo ir sveikatos priežiūros sritis, rengia absolventus dirbti sveikatos priežiūros organizacijose. Bendrieji šios studijų srities kursai apima ekonomiką verslui, verslo teisę, sveikatos priežiūros informatiką, sveikatos administravimą, žmogaus elgesį organizacijose ir operacijų valdymą bei technologijas.

Part-time MBA in Healthcare Management dažnai suteikia absolventams daug naudingų įgūdžių, įskaitant finansų valdymą. Tokie įgūdžiai kaip programos valdymas ir problemų sprendimas yra naudingi ne tik sveikatos priežiūros specialistams, bet ir visų sektorių karjerai.

Neakivaizdinio MBA kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant konkrečią instituciją ir studijų trukmę. Būsimieji studentai turėtų prieš pradėdami teikti paraiškas, siekdami užtikrinti tinkamą finansinį pranašumą.

Absolventai, turintys ne visą darbo dieną MBA, sveikatos priežiūros valdyme paprastai turi reikiamų įgūdžių, kad galėtų atlikti keletą vaidmenų sveikatos priežiūros įstaigose ir už jos ribų. Absolventai gali būti tinkami pozicijoms, įskaitant sveikatos priežiūros valdytoją, klinikų valdytoją, programos direktorių, vyriausią veiklą vykdantį pareigūną, vyresnįjį pareigūną ir sveikatos priežiūros administratorių. Įgyti įgūdžiai gali būti naudingi draudimo organizacijose, vyriausybės agentūrose ir medicinos įstaigose, taip pat konsultacinėse firmose ir kitose įmonėse.

Būsimieji studentai, norintys gauti MBA ne visą darbo dieną, gali rasti programų visame pasaulyje. Jei studentai turi užimtą grafiką, internetinės programos gali padėti jiems baigti sertifikatų programą savo laiku. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
WU Executive Academy
Viena, Austrija

Šis sėkmingas sveikatos lyderių mokymo derinimas apima verslo žinias, socialinius įgūdžius ir teisines žinias

Šis sėkmingas sveikatos lyderių mokymo derinimas apima verslo žinias, socialinius įgūdžius ir teisines žinias -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
24 mėnesiai
Vokiečių
Universiteto miestelis
 
Simmons College, Simmons School of Management
Bostonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Išsiskirti šiandieninėje konkurencingoje sveikatos priežiūros rinkoje, jums reikia specializuotą pažangių laipsnį. Gal jūs laikomas magistro sveikatos administracija, ar net t ... +

Išsiskirti šiandieninėje konkurencingoje sveikatos priežiūros rinkoje, jums reikia specializuotą pažangių laipsnį. Gal jūs laikomas magistro sveikatos administracija, ar net tradicinio MBA sveikatos priežiūros koncentracijos. Tačiau -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis